Bez operace nadsamcem, aneb Jak si zvětšit penis snadno a rychle

21. Srpen, 2008 – 7:53

Poprvé jsme se setkali v letadle. Já a věhlasný chirurg z Kapského Města profesor Christiaan Neethling Barnard. Byl jen asi dva metry ode mě. Bohužel, jen na obrazovce televizoru v Boeingu 747. Když jsem letěl na jih Afriky, dávali portrét tohoto nejznámějšího chirurga světa. Bylo totiž těsně před kulatým výročím první transplantace srdce u člověka. Proslulý chirurg měl na svých bedrech osm křížků, přesto stále působil ve své klinice v Kapském Městě…

Dne 3. prosince 1967 zde v nemocnici Groote Schuur vložil v čele 30členného týmu lékařů 55letému obchodníku s potravinami Louisi Washkanskému cizí srdce. Jeho dárcem byla po autohavárii tragicky zemřelá 25letá slečna Denise Ann Darvallová. První člověk s transplantovaným orgánem žil po operaci osmnáct dnů. Nezemřel však na selhání srdečního svalu, ale paradoxně na komplikace při zápalu plic.

Druhý Barnardův pacient z ledna 1968, zubní lékař Philip Blaiberg, už žil s novým srdcem téměř 20 měsíců. Slavný kardiochirurg pak provedl další transplantace srdce a velká část jeho pacientů přežila dlouhodobě. V roce 1974 pak také jako první na světě úspěšně provedl tzv. heterotopickou transplantaci. Při ní se dárcovské srdce našije na srdce příjemce a obě pak pracují vedle sebe.

Ale Barnard zaznamenal i neúspěchy, a to při tzv. xenotransplantaci, tedy při přenosu jiných orgánů než lidských, kdy se marně pokoušel zachránit několik dětí pomocí opičího srdce. V roce 1983 ho artróza přinutila odložit skalpel, kdy měl už za sebou padesát transplantací a ve světě už dostalo nové srdce na 40 tisíc lidí.

Byl třikrát ženatý, poprvé se zdravotní sestrou, podruhé si ve 49 letech bral 19letou Barbaru Zollnerovou, potřetí si ve svých 73 letech vzal 31letou modelku Karin Setzkornovou. I s ní se nakonec rozvedl. Zanechal po sobě dohromady šest dětí, s každou ženou dvě.

Na otázku, proč jej přitahovaly o tolik mladší ženy, odpověděl velmi jednoduše: „Jsou daleko hezčí než ty starší.“

Stýkal se se světskými celebritami, kněžnou Grace, Lollobrigidou, byl přijat Janem Pavlem II., Indírou Gándhíovou, Lyndonem Johnsonem, jen v ČR nenavštívil v květnu 1998 žádného politika, nýbrž safari ve Dvoře Králové nad Labem. Odmítal apartheid se slovy svého otce, protestantského pastora: „jenom kdo miluje svého souseda, může skutečně milovat“.

V jeho horoskopu nacházíme velký neobvyklý vodní trigon Slunce Sco – Uran Pis – Pluto Can. Dále aktivovanou hvězdu Antares díky Venuši na 9°. Střelce. Zálibu v druhém pohlaví kromě výše uvedených znaků vysvětluje Venuše kvadrát Uran jako nejpřesnější aspekt horoskopu, pro slávu mluví Merkur na 29° Vah v konjunkci s Jupiterem už ve Štíru.

Lékaři celého světa měli vzácný příklad toho, co vše lze v chirurgii dosáhnout a jen do dubna roku 1970 uskutečnili dalších 159 srdečních transplantací, na nichž se podílelo 58 pracovišť dvaceti zemí všech kontinentů. Vedle vyspělých zemí jako byly JAR, USA, Velká Británie, Francie, Kanada či Austrálie se v této době takto operovalo rovněž v Indii, Turecku a Chile. Zpočátku nebyly výsledky příliš příznivé. Čtvrtina operovaných zemřela hned při operaci, dalších 40 procent během prvních tří měsíců života s cizím srdcem a jen sedmi procentům pacientů se podařilo žít déle než jeden rok.

„Ani Češi nejsou špatní. U nás bylo první lidské srdce transplantováno chirurgy Firtem, Kočandrlem, Hejnalem a Kramářem 31. ledna 1984,“ broukne v polospánku úctyhodný šedovlasý pán na sedadle vedle mě, Čech, který letí navštívit rodinu své dcery do Kapského Města, jež prý také operuje, ale jen pejsky a kočky. „I já jsem byl kdysi chirurgem. Za pár tisícovek. Moje dcera si u psů vydělá stokrát víc. Běloši tady mají všichni psy.“

Pacientem, který u nás přijal cizí srdce, byl Josef Divina z obce Řepiště na Frýdecko-Místecku. Návrat do normálního života mu trval tři roky. Byl nejdéle žijícím člověkem na světě s darovaným srdcem. Po třinácti letech ,druhého´ života zemřel v roce 1997 ve věku 57 let v třinecké nemocnici.

Louis Washkansky ale nebyl prvním člověkem, který dostal šanci žít s darovaným srdcem. Vůbec poprvé se tato operace uskutečnila v USA, kde profesor J. D. Hardy transplantoval 23. ledna 1964 srdce šimpanzího samce 68letému Boydu Rusbovi, v němž sice srdeční sval ožil, ale tepal pouze dvě hodiny, protože byl malý, nestačil přečerpávat veškerou krev Rushova cévního systému a udržet tak jeho krevní oběh.

Od chvíle, kdy mi byl v letadle takto připomenut skvělý chirurg se svojí geniální transplantací, uplynula dlouhá doba a teď se už pár týdnů toulám po jižní Africe. A i když mám jiné starosti než myslet na profesora Barnarda, přece jen mi ho zdejší černobílá atmosféra připomněla.

„Byl to šok hlavně pro Ameriku a jihoafrické rasisty, když běloch dostal opičí srdce. Do té doby totiž existovala také v USA přísná segregace – všechno odděleně. Bílý zvlášť, barevní zvlášť,“ šklebí se pobaveně Rufus Makaka, zuluský dělník z platinového dolu, s nímž mě seznámil další český Jihoafričan, padesátiletý Bedřich z Plzně, který je na jihu Afriky už čtvrt století a momentálně pracuje v autoopravně. „Přísně se také hlídalo, aby se při transfúzích nedala bělochovi krev od barevného dárce, bylo by zločinem, kdyby se uskutečnil smíšený sňatek,“ sarkasticky se směje.

Sedíme v malém baru v centru Johannesburgu. Kolem se pestrá společnost, černoši i bílí pijáci, několik půvabných Asiatek, barevní jsou také obsluhující číšníci, u pokladny ale sedí běloch. Všichni pijí pivo a jedí jako o život. Když se podívám na jídelní lístek a na porce o několika chodech bratru za sto randů, které si objednávají, nechápu, kde na to berou.

„Vykřikovali, že pohlavní styk bělocha s černoškou by byl sodomismus, protože jsme opice. A najednou bylo transplantováno bílému muži srdce šimpanze. Bylo jasné, že když má běloch na kahánku, jeho rasismus je ten tam,“ vítězoslavně se Rufus bouchá zaťatými pěstmi do své hrudi. Je mi jasné, že zrovna on má na víc, než jen na dělníka v platinovém dole.

Raději odcházím. O zemřelých jen dobře. Profesor Barnard zemřel v neděli 2. září 2001 ráno během koupání v hotelovém bazénu na kyperském ostrově Pafos. Důvodem úmrtí byla dechová nedostatečnost způsobená bronchiálními problémy…

Když v Jihoafrické republice pátrám po novinářských zajímavostech, objevuji v Johannesburgu neuvěřitelný Projekt ,,P“, zabývající se ojedinělým systémem cviků, s jejichž pomocí je údajně možné zvětšit penis až o deset centimetrů. Na jihu Afriky se tak ke světovému prvenství chirurga Christiaana N. Barnarda v transplantaci srdce člověku přidal i bývalý letecký radionavigátor Wilhelm Lötter z Pretorie, o jehož patent na soubor šestnácti cvičení pro zvětšení penisu je nyní nebývalý zájem už nejen na jihu černého kontinentu.

„Více než 75 procent jihoafrických bělochů má délku svého penisu 13 až 15 centimetrů. Pouze 15 procent této mužské populace má velikost pohlavního údu 18 centimetrů, jen dva muži z tisíce pak mají svůj ,,nástroj“ třiadvaceti centimetrový,“ tvrdí Wilhelm Lötter a dodává, že jeho systém, jehož způsoby cvičení jsou k dispozici nahrané na videokazetě, dokáže za pár měsíců zvětšit délku údu až o osm centimetrů, jeho tloušťku skoro o tři. Zmohutní údajně také varlata a tato metoda funguje prý také u mužů ve věku nad sedmdesát let.

„Proto jsem začal přemýšlet, jak to dělají se svými svaly kulturisté. Proč by se pravidelným cvičením dal zvětšit biceps a ne penis? Tak jsem začal experimentovat a výsledkem je moje minifitnesscentrum – Projekt ,,P“ jako penis,“ píše ve svém návodu muž, který dal šanci mnoha zakomplexovaným mužům.

Šanci však zřejmě pouze teoretickou. Návod má řadu komických rad. Mezi klasickou masturbací a zmíněnými cviky, prováděnými každodenně dvacet minut, minimálně ale tři, (proč by prý muž prahnoucí po svém znovuzrození nevěnoval svému přerodu denně víc než je doba čištění zubů?) je rozdíl v mnohotvárnosti této fyzioterapie a jejím působení na každou část penisu zvlášť. Wilhelm Lötter to přirovnává ke dvěma mužům, z nichž jeden chce zvětšit své svaly promyšlenými sériemi cviků s činkami, zatímco druhý jednotvárným házením písku lopatou. Navíc bylo prokázáno, že Projekt ,,P“ mimo jiné pozitivně ovlivňuje rovněž krevní oběh a zabraňuje předčasné ejakulaci.

Pan Lötter tvrdí, že jeho falická fyzioterapie chrání rovněž prostatu před rakovinou tím, že zlepšuje průtok moče a na rozdíl od viagry zajišťuje erekci bez chemie s vedlejšími účinky. Jen posílením houbové tkáně penisu a zvýšením tvorby mužského hormonu testosteronu. Masáže Projektu ,,P“ mají zabránit též operacím předkožky zvané obřízka, což asi ale Židy nepotěší. Zkrátka – dokonalé vylepšení sebevědomí mužů a štěstí z rozkoše u žen.

,,Existuje šest hlavních zásad, jak nemít ze svého penisu velký mindrák. Za prvé – čím je váš penis menší, tím se relativně více zvětší, když se ztopoří,“ vysvětluje autor Projektu ,,P“. ,,Za druhé – největší sexuální prožitek dává při souloži ženám tření o stěny vagíny v jejích prvních 25 až 38 milimetrech. Za třetí – vagína se přizpůsobí všem velikostem penisu. Za čtvrté – síla (obvod) penisu je důležitější než jeho délka. Za páté – dlouhý penis nemá význam, když muž neví, co s ním dělat. Proto se počítá víc, jak to uděláš, než s jak velkým. Za šesté – Pamatuj si, že vždycky se najde někdo, kdo to dělá hůř než ty!“

Takže, žádné operace, silikony či bolestivé protahování pomocí závaží; stačí pohlavní gymnastika. Jen pozor, aby se nezvrhla v prachobyčejnou masturbaci…

Na jihu černého kontinentu jsou však i jiné ,sexuální´ vynálezy. Znásilnit v Jihoafrické republice ženu se nyní mužům krvavě vymstí přímo na jejich pohlavním orgánu. Tedy pokud bude dotyčná žena chráněná novým speciálním zařízením podobným kondomu, které je z plastu, vkládá se do vagíny a uvnitř obsahuje ostnaté výběžky harpunovitě ohnuté směrem dovnitř.

Jakmile muž zkusí do ženy vniknout, ostny se mu jak rybářský háček zaseknou do údu a plastový kondom mu pak dokáže odstranit jedině lékař. Zařízení pojmenovali Rapex, odvozenina od anglického rape, neboli znásilnění. Prototyp Rapexu vytvořila matka dvou dětí Sonette Ehlersová již v roce 2005. Dva roky trvalo, než však získala všechna povolení k prodeji a patent k výrobku. Zařízení se také nelíbí feministkám. Podle nich se vrací jihoafrická společnost do středověku, kdy se nosily pásy cudnosti.

Ročně je v JAR násilím přinuceno k sexu 1,7 miliónu žen. ,Rybářský´ kondom budou podle všeho využívat především chudší ženy, jež za prací denně chodí pěšky dlouhými a nebezpečnými cestami. O znásilněných mužích zatím není řeč. Zasouvací ,anální´ kondom s rybářskými háčky by se dal asi velmi těžce aplikovat…

Reklama:
 1. 38 reakce na “Bez operace nadsamcem, aneb Jak si zvětšit penis snadno a rychle”

 2. chcem sa opytat chcem mat penis co mam robit telefon 0907326713 stara lubovna

  od viera v Zář 28, 2009

 3. Vážený, pokud nemáte penis, je vám jakékoliv cvičení nanic. Jedině se obrátit na sexuologa a změnit si hormony a pohlavní identitu. Pak už bude na řadě pouze plastický chirurg…

  od olser v Zář 28, 2009

 4. Zdravim… mam problem s delkou penisu a chtel bych aspon o 3 cm delsi. Budu rad za kazdou radu. Dekuji moc

  od Ondrej v Říj 6, 2009

 5. Pár bodů pro připomenutí: Za páté – dlouhý penis nemá význam, když muž neví, co s ním dělat. Proto se počítá víc, jak to uděláš, než s jak velkým. Za šesté – Pamatuj si, že vždycky se najde někdo, kdo to dělá hůř než ty!”
  Jinak to chce cvičit, cvičit a cvičit, občas též souložit, souložit a souložit…

  od olser v Říj 6, 2009

 6. No ten Rapex,to je tedy super věc!!Škoda,že se u nás neprodává!To by bylo pánů s problémy,cha,cha..!

  od hugous.z.lipek v Říj 6, 2009

 7. Nema vyznam… alespon bych se o to mohl pokusit, jestli je to bezplatny, bezbolestny a spolehlivy. Sem zvedavej, jestli neco takovyho existuje a jestli to jde i bez zakroku a ver mi, ze budu ja i moje pritelkyne spokojenejsi, nezli ted.

  od Ondrej v Říj 6, 2009

 8. pro pana Ondreje: Máte malý penis, půjčte si pana Klavara, větší úd už ani nemůže být…

  od olser v Říj 6, 2009

 9. Zdravím, prosil bych radu jak rychle zvětšit penis o cca 5cm….. odpověď prosím na e-maill Filip17@seznam.cz Děkuji Filip

  od Filip v Pro 9, 2009

 10. Chce to několik rajcovních blondýnek…

  od olser v Pro 9, 2009

 11. Tak už rovnou doporučte ty muslimácký panny!!
  Já snad umřu smíchy!!Starosti všech mužských na moji hlavu týden před smrtí!!Je vidět,že mužů se krize nedotýká.
  Ale to heslo cvičit a cvičit a souložit a souložit mi připomíná jednoho kolegu,který toto propagoval stále.Chudák jeho manželka!Všichn i jsme ji litovali-t.j. i mužští kolegové.

  od hugous.z.lipek v Pro 9, 2009

 12. prosím rady na rab6868@seznam.cz jak mám cvičit

  od Rab v Pro 28, 2009

 13. Promiňte pane Rab, ale jsem jen novinář a zprostředkovávám informace, na rady lékařského charakteru si netroufám. Penis se Vám nezvětší a já budu mít malér. V oblasti sexuologie je nejlepší odborník MUDr. Radím Uzel…

  od olser v Pro 28, 2009

 14. Jak tak koukám,pane Olšere,je to asi nejúspěšnější článek na Vašem blogu.:-))))))
  Nakonec budete suplovat i dr.Uzla.Holt,je vidět,co je pro muže nejdůležitější-žádný fotbal,hokej,politika!:-D

  od hugous.z.lipek v Pro 28, 2009

 15. Milá Heleno, není pravda, že pro všechny muže je penis nejdůležitější. Známý playboy Napoleon Bonaparte byl postavy malé, stejně tak to bylo s jeho „okrasou“, kterou měl údajně ani ne třícentimetrovou. Přesto dokázal jako první milovník Evropy, že i s malým Kašparkem lze zahrát velké divadlo…

  od olser v Pro 29, 2009

 16. 6 mesicu jsem pouzival adropenis a 2 mesice jsem uzival prasky na zvetseni penisu a muzu vam rict ze nic ztoho nevislo mam porad stejnou velikost axistuje neco co opravdu pomuze jestli ano tak prosim dejte vedet diky

  od bohuslav v Pro 30, 2009

 17. Pan Olšer:nějak jsem byla špatně pochopená.Mínila jsem tím,že přece jen hokej a fotbal,za který by někteří málem dali život,je až druhořadý!
  A už to tady vypadá,že budete poradcem-expertem přes penisy.:-DDDDD
  No,je silvestr,proč se nezasmát!

  od hugous.z.lipek v Pro 31, 2009

 18. Prosil bych o zaslání nějakejch cviků, které by měly pomoct..

  od Andrew v Led 31, 2011

 19. Musíte se zepat Wilhelma Löttera z Pretorie…

  od olser v Led 31, 2011

 20. http://sms.goq.cz/soubor-3707/

  od ondra.97 v Dub 8, 2011

 21. prosím poraďte jak zvětšit penis odpověd na email infoaseznam@seznam.cz odpovězte prosím

  od Fury v Dub 17, 2011

 22. Musíte se zepat Wilhelma Löttera z Pretorie

  od olser v Dub 17, 2011

 23. Máš- li ho malý nezoufej, strč ho do úlu a zabouchej.

  od Olin v Pro 26, 2013

 24. Vidím, že máš praktickou zkušenost…

  od olser v Pro 26, 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *