Tříkrálový koncert s Martinem Chodúrem

3. Prosinec, 2012 – 20:14

Tři králové přinesli Ježíšovi do Betléma zlato, kadidlo a myrhu. Janáčkova filharmonie Ostrava přináší ve svém Tříkrálovém koncertu 5. 1. 2013 svým posluchačům jako dárek Superstar – Martina Chodúra.

Tento ostravský rodák a vítěz první Česko – Slovenské Superstar  z roku 2009 si s Janáčkovou filharmonií zazpíval již několikrát a ohlasy publika byly vždy více než nadšené. Na otázku zdali jsou podobné koncerty  plánované i do budoucna odpovídal Martin Chodú bez zaváhání: „Já bych se tomu rozhodně nebránil,“. A tak je tedy další koncert (vlastně tak trochu na přání Vás diváků) konečně na světě. A zazní na něm osvědčené hity jako Hallelujah Leonarda Cohena nebo May Way z repertoáru Franka Sinatry, ale také Chodúrovy autorské písně. Jak ty starší jako např. Let´s celebrate, tak ty, kterými se MANIFESTuje na zbrusu novém albu. Spolu s Janáčkovou filharmonií bude Martina doprovázet jeho kapela, a to vše pod taktovkou Jana Kučery. 

„Je to úžasné, Janáčkova filharmonie hraje krásně, skvěle, přesně,“ pochvaloval si po minulém společném vystoupení Chodúr a jistě tomu bude i tentokrát. Přijďte prožít hvězdný večer se Superstar do společenského sálu Domu kultury města Ostravy. Vstupenky na koncert, který začíná v 18 hodin, můžete koupit v pokladně DKMO nebo v pobočkách Ostravského informačního servisu.

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *