Vadí jim cikánské krádeže, ale vede je podvodník a nefachčenko…

5. Září, 2011 – 7:40
Já vám zabrnkám...   Foto: Břetislav Olšer

Já vám zabrnkám... Foto: Břetislav Olšer

Tak je to s českými ultrapravičáky ve Varnsdorfu. Na hubě samý biceps, ale vede je 28letý Lukáš Kohout, profesionální hochštapler, mystifikátor a podvodník, nasazovaný do pouličních srocení jako provokatér. Romy, kteří zneužívají sociální dávky a máchají mačetami, chtějí nacionalisté lynčovat, ale Kohouta, co podvodně létal po světě také za jejich peníze, mají za hrdinu…

Nenávist vůči Romům musí být tak silná, že se varnsdofští gadžovští obyvatelé klidně nechají zesměšňovat a být na povel pouliční směsce Ferdyši Pištorovi, jehož minulost je uzce spjata s Romy, navíc ho obhajuje Klára Samková-Veselá, manželka romského aktivisty. Je jasné, že protiromská komanda vlastně neví, která bije. Okresní státní zastupitelství v Ostravě před několika lety zareagovalo žalobou na trestní oznámení “zainteresovaných” přespolních obhájců „lidských práv“ (Uhl, Holomek, Kohout, Šabatová, atp) pro smyšlený trestný čin hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení, podle paragrafu 198 trestního zákona, za který hrozí až dva roky vězení.

Velmi zajímavé bylo v této kauze pokrytectví psychopatického podvodníka Kohouta, který se před lety proslavil jako falešný asistent socialisty Kavana, když se lživě vydával za něco a někoho, co a čím nikdy nebyl a nebude. Maximálně jen zdokonalený patologický lhář. Hlavním trumfem ostravské žaloby, paradoxně ne na Kohouta, měla být magnetofonová nahrávka, pořízená nezákonně. A Kohout, tento “veledůvěryhodný” občan, nelegálně zneužívající peníze daňových poplatníků, byl jedním z těch “poctivých” obyvatel, kteří vedle romského aktivisty Holomka podali trestní oznámení pro podezření z rasismu na starostku Lianu Janáčkovou a jejího zástupce Jiřího Jezerského. Oba soud zprostil viny.

Kdo je to Kohout, co neustále jen falešně kokrhá, aby se zviditelnil a nyní ve Varnsdorfu jako hlavní organizátor protiromských demonstrací a cvičený provokatér vykřikuje hesla: Romové do práce? Je to varnsdorfský rodák, podle svých slov vystudovaný kuchař-číšník. V sedmnácti se začlenil do tamější organizace Mladých sociálních demokratů, kteří se od něho dávno distancovali, později se vydal do Prahy a vstoupil do US-DEU, kde odstartoval kariéru falešného asistenta, tajemníka a mluvčího politiků.

Neoprávněně vystupoval jako vedoucí kanceláře a mluvčí Jana Kavana a jako zprostředkovatel extrémně levných cest do zahraničí pro politiky. Tak si objednával poslanecké služební cesty. Zdarma si za peníze z našich daní zaletěl na Srí Lancu, byl v Thajsku, JAR, Tunisku, Peru či Kolumbii. Bez placení bydlel za peníze daňových poplatníků i v pražském hotelu U Kříže. Jménem předsedy Valného shromáždění OSN Jana Kavana objednal cestu VIP tryskáčem na Srí Lanku. Letadlo však nedostalo povolení k přeletu nad Indií a následně byl odhalen pro podvod za 2,5 miliónu korun a zajištění ochranky za 100 tisíc korun.

Jeho „pracovní“ aktivity jsou přepestré. Představoval se též jako asistent poslankyně Hany Marvanové, pražského zastupitele Hvížďaly nebo klubu Unie svobody. Politikům zase tvrdil, že je novinářem. Strávil 7,5 měsíce ve vazební věznici v Praze na Pankráci. Vydával se též za mluvčího obří technopárty CzechTek. Označení Baron Prášil získal oprávněně. Tvrdil rovněž, že zakládá pravicovou stranu, po vzoru Fica s názvem Směr.

Prohlašoval, že ve volební kampani se zaměří na lidi do 25 let, program obsahoval legalizaci marihuany. Z jeho minulosti je též falešný e-mail, jímž vyzval tehdejšího vicepremiéra Jiřího Čunka k rezignaci. Výzvu napsal na hlavičkovém papíře a vydával se za celý senátorský klub KDU-ČSL. Připomněl mi trojjediného agenta StB Zifčáka, Ružíčku, Šmída z Národní třídy…

Inu, kabrňák, v zemi podvodů, tunelářů a rychlokvašných celebrit na jedno použití, kompromitující nejen svoji ženu značnými dluhy, ale i pravicové hnutí proti severočeským Romům, jichž se ještě nedávno zastával a byl jejich druhým ochráncem Kumarem…

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi” jako eKniha – (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135).

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *