Revoluční O2 Smart Box 2: Technologie budoucnosti u vás doma?

O2 Smart Box 2

Wi-Fi 6 s rychlostí až 5,4 Gb/s

Wi-Fi 6 je nejnovější standard bezdrátového připojení, který slibuje výrazně vyšší rychlosti než starší Wi-Fi 5. Teoreticky může Wi-Fi 6 dosáhnout rychlosti až 9,6 Gb/s, ale v praxi se reálné rychlosti pohybují spíše kolem 5,4 Gb/s. I tak je to ale pořád o dost rychlejší než maximální rychlost Wi-Fi 5, která se pohybuje okolo 3,5 Gb/s.

Kromě vyšší rychlosti přináší Wi-Fi 6 i další vylepšení, jako je například lepší stabilita signálu v přeplněných prostředích a nižší latence. To oceníte zejména při hraní online her nebo streamování videa ve vysokém rozlišení.

Podpora technologie Mesh pro pokrytí signálem

Moderní domácnosti a kanceláře často vyžadují silný a spolehlivý WiFi signál ve všech místnostech. Technologie Mesh se stala populárním řešením pro rozšíření pokrytí WiFi a eliminaci mrtvých zón. Na rozdíl od tradičních WiFi extenderů, které pouze zesilují signál z hlavního routeru, Mesh systémy vytvářejí jednolitou síť s více uzly rozmístěnými po celém prostoru. Tyto uzly vzájemně komunikují a zajišťují plynulý přechod zařízení mezi nimi bez výpadků připojení. Výhodou Mesh technologie je snadná instalace a správa, škálovatelnost pro různé velikosti prostor a automatická optimalizace sítě pro nejlepší výkon.

Zabezpečení sítě s funkcí O2 Smart WiFi

O2 Smart WiFi vám kromě rychlého a stabilního připojení přináší i pokročilé zabezpečení vaší domácí sítě. Technologie automaticky detekuje a blokuje bezpečnostní hrozby, takže se nemusíte o nic starat. Už žádné složité nastavování firewallu nebo instalace antiviru. O2 Smart WiFi chrání všechna vaše zařízení, od počítačů a mobilů až po chytré spotřebiče. Díky rodičovské kontrole můžete snadno nastavit časové limity pro surfování vašich dětí a blokovat nevhodný obsah. S O2 Smart WiFi si tak můžete užívat internet bez obav a s vědomím, že vaše data jsou v bezpečí.

Snadné nastavení a ovládání přes aplikaci

Jednou z hlavních předností chytrých zařízení je jejich snadné nastavení a ovládání. Ať už jste technický nadšenec, nebo začátečník, intuitivní mobilní aplikace vám umožní propojit zařízení s vaší domácí sítí během několika minut. Stačí si stáhnout aplikaci, vytvořit si účet a postupovat podle jednoduchých pokynů na obrazovce.

Ovládání zařízení přes aplikaci je hračka. Můžete upravovat nastavení, nastavovat časovače, sledovat spotřebu energie a mnoho dalšího, a to odkudkoli s připojením k internetu. Aplikace vám také může zasílat upozornění a notifikace, abyste měli vždy přehled o všem důležitém.

Kompatibilní s tarify O2 Internet HD a Dostupný internet

Zařízení je plně kompatibilní s tarify O2 Internet HD a Dostupný internet. Tyto tarify nabízejí vysokorychlostní internet s dostatečnou datovou kapacitou pro streamování, hraní online her a další aktivity náročné na data. Díky kompatibilitě si tak můžete užít rychlé a stabilní připojení k internetu bez ohledu na to, jaký typ obsahu sledujete nebo jaké online aktivity provozujete.

Publikováno: 05. 06. 2024

Kategorie: technologie

Autor: MichalStrahal

Tagy: o2 smart box 2 | informace o produktu o2 smart box 2