Zázraky okamžitě, nemožné do tří dnů…?

19. Listopad, 2008 – 8:35

Vždycky jsem měl za to, že nad zlato je tradičně Maruščina vyhnanecká sůl. Omyl. Právě jsem se přesvědčil spolu se skeptiky z webu Sisyfos, že vůbec nejcennější komoditou je Granderova pramenitá voda.

Nejedná se ale o „obyčejnou“ vodu. Tato H2O pochází z mimořádně čistého pramene a navíc je upravena tzv. Granderovou technologií. Kdo tuto vodu pije po několik měsíců, má velkou šanci na odstranění mnohých svých zdravotních neduhů.

Dokonce chutá víc i zvířatům, květiny zalévané výhradně „granderovkou“ rostou lépe a více. A co víc – stačí kytku postavit vedle Granderovy vody a její energie se do ní přečerpá…

Zázrak? Samozřejmě. Zázrak, ale výhradně byznysu a peněz. Jedna láhev totiž stojí „pouze“ 328 Kč, jedno balení se čtyřmi láhvemi dokonce „jen“ 1 311 Kč. A pokud chcete dostat balení poštou, připlatíte pakatel 100 Kč poštovného a balného…

A ještě tisíce kusů tzv. revitalizátorů, které se šroubují k vodovodům, aby dodávaly vodovodní vodě tu pravou energii. A rafinované Baťovské ceny – od 14, 234 Kč po 124, 765 Kč…

A když dáte vodu při měsíčním úplňku ven, získáte z ní nasátím měsíčního svitu hotovou energetickou bombu, do níž se vstřebá všecka síla mořských přílivů a odlivů…

Asi stejně žasnul též Dr. Erich Eder z přírodovědecké fakulty Univerzity ve Vídni. Když o tomto zázračném prostředku napsal, že se jedná o paravědecký esoterický humbuk, jehož komerční využívání hraničí s podnikatelským podvodem, čekaly ho hned dvě žaloby.

Urážka na cti a poškození dobré pověsti. Přišly soudy, které stály pana profesora asi 40.000 euro, tedy mnohem více, než činí jeho roční příjem jako biologa a univerzitního lektora. Navíc se musel v novinách firmě omluvit.

To vše proto, že jen reagoval na reklamu Granderovy vody s heslem „Vodovodní voda s nesmírnou silou do každé rodiny“, kterou zveřejnil 17. října 1999 na svých stránkách rakouský deník KURIER.

V redakčním článku bylo uvedeno, že voda upravená pomocí Grander®-Technologie pravidelným pitím mírní nebo dokonce léčí ekzémy, akné, boreliózu, migrénu, deprese, revma, astma, poruchy krevního oběhu, žaludeční a ledvinové potíže a dokonce rakovinu.

Seděl jsem se známými u kávy a dal k dobru „Granderovu vodu“ jako historku pro pobavení. To jsem si zavařil; spolustolovníci se na mě obořili a vychrlili ze sebe všecky její „zázračné“ vlastnosti.

Po půl roce jejího pití se jim prý odstranila alergie po štípnutí hmyzem, po dvou měsících zmizel v jarním období obvyklý zánět očních spojivek, po 3 měsících konzumace „zázračné“ vody byly ty tam revmatické bolesti.

Po dalším měsíci tohoto pitného režimu se jim upravil vysoký spodní i horní krevní tlak, po 2 měsících začalo ustupovat akné v obličeji, afty v dutině ústní se měly po vypláchnutí podstatně rychleji zahojit… Na dětské onkologii je po chemoterapii známo, že děti mají normálně celý týden velmi špatný pocit; při pití Granderovy vody se tento stav zkrátil na jeden den a průběh je pak daleko lehčí.

Navíc po pětiměsíčním pití této vody 5x denně po malých doušcích je dítě schopno podstoupit operaci, která před tím byla vyloučena, hojení pooperačního stavu a rekonvalescence proběhnou vždy podstatně rychleji, než je obvyklé, rány nehnisají…

Takže univerzální zázračný prostředek, jehož využití je dnes možné ve všech oblastech lidského konání, od zemědělství, přes těžký i lehký průmysl a samozřejmě i v oblasti vodního hospodářství.

Prostě; divotvorné kousky na počkání, zázraky do tří dnů…

Kde se vzala tato úžasná tekutina, jejíž vynález je hoden Nobelových cen za chemii, fyziku, medicínu i literaturu sci-fi? Za vším stojí Johann Grander, jehož v rakouské obci Jochberg, která je pouze pár kilometrů vzdálená od lyžařského střediska Kitzbuehl, osvítil přímo Ježíš.

Sám vždy tvrdil, že s Ježíšem, který přeměnil vodu ve víno, je v osobním kontaktu. Zjevil se mu prý asi před 30 lety a od té doby mu dával odpovědi na všechny otázky. „I při vývoji mé vody tomu tak bylo – shora jsem dostal pokyn, jak mám vodu vyrábět…“

Všichni lidé, nezávisle na názoru a společenském postavení, byli pro něho jen učedníky na Zemi. V této „učební době“ viděl šanci, která by se také měla využít.

„Ze shora se smíš nechat vést“, říkal rád, „ale zezdola ne, jinak budeš sveden!“

Uchování si myšlenkové svobody a duchovní nezávislosti bylo pro něho vždy nejvyšším statkem. A jak dosáhl svého „vodního vynálezu“?

„To je docela jednoduché, jsou věci takové a takové, a já velice rychle vidím, které jsou ty dobré…“

A jak je patrné, pan Johann a nyní jeho syn a semknutá, spolu vždy držící rodina, vidí hlavně plnící se vlastní bankovní konta. Blaží je také pocty otce Johanna. Čestné stříbrné vyznamenání Ruské Akademie Věd v roce 2000 a rok poté Čestný kříž pro vědu a umění, propůjčený rakouským spolkovým prezidentem…

Údajné výzkumy prý ukazují, že Granderova „technologie pozměňuje tvorbu vodních shluků, což vede k bakteriologickým změnám. Bakterie divokého typu reagují na změněné podmínky tvorbou formy špendlíkové hlavičky (Pin-Point ) a to obzvláště malé kolonie bakterií…“

Tolik oficiální stanovisko „vybraných vědeckých kapacit“, které doplňují „ověřené“ zprávy z celého světa, kde se všude Granderova voda a přístroje na její revitalizaci vyrábějí, i když testy složení obyčejné vody a té Granderovy je naprosto stejný…

Jedna dáma mu však se slzami v očích oznámila, že její lupénka se po pití jeho H20 zcela vytratila, mnozí další mají radost, že voda již není cítit chlórem a malíř Franz Knapp, jenž utrpěl záchvat mrtvice, navštěvuje pravidelně pöchlarnské lázně, aby absolvoval podvodní terapii, řízenou Granderovou technologií…

Jakmile zkrátka Johann Grander upravil vodu svojí metodou a mohl opakovaně pozorovat změny v chování mikroorganizmů pod mikroskopem, byl to on, kdo dal svému postupu název „oživení vody“.

„Tajemství“ účinku bylo ve volbě zcela speciálních magnetů, které byly zhotoveny z určitých slitin a tím měly schopnost přenášet přírodní energie.

Jak přesně ale funguje princip úpravy Granderovy vody je tajemstvím, které nikdy neopustilo rodinný kruh Granderů, závisí však na mnoha faktorech, které byly získány na základě desítek let trvající pokusné činnosti.

Na Granderových webových stránkách se lze dočíst: „Granderovy přístroje na aktivaci vody jsou plněny vodou, obsahující informace, které se v přístroji přenesou na vaši vodu z vodovodu.“ Co se tím míní a v čem je údajně „aktivovaná“ H2O lepší než voda z vodovodu nikdo neví.

Na Novém Zélandě byla Granderova odbytová firma odsouzena za klamání zákazníků a hospodářská komora k tomu ve svém tiskovém sdělení uvedla, že testy neprokázaly žádné měřitelné rozdíly mezi Granderovou aktivovanou vodou a vodou neaktivovanou.

Teď už přesto „stoprocentně“ víme, že jediný všelék na světě je Granderova zázračná voda. Co také jiného bychom mohli od moudrých Rakušanů očekávat…?

Americká vláda včera oficiálně protestovala u rakouské veřejnoprávní televize ORF proti rasistickým výrokům exzpravodaje ORF v USA Klause Emmericha na adresu prezidenta Obamy, jenž řekl 4. listopadu v živě vysílané televizní debatě, že by se „v západním světě nechtěl nechat komandovat od černocha“.

Je to prý něco podobného, jako kdyby byl v Rakousku kancléřem zvolen Turek. Obamovo vítězství považuje Emmerich za „velmi zneklidňující“, jelikož „černoši nejsou ve svém politicko-civilizačním vývoji ještě tak daleko“.

Emmerichův rasismus je skoro jako Granderova voda. Falešný a v principu nebezpečný. Obojí je však pořád mnohem lepší, než znásilňování vlastních dcer, jejich věznění, únosy a hromadné vraždy…

PS: Výrobky Grander®-Technologie se pod sloganem „Unikátní technologie revitalizace molekulární struktury vody s efektem zlepšení a obnovení kvality“ prodávají i v ČR. Českým partnerem rakouských podnikatelů u nás je firma VodaEco.

Reklama:
 1. 5 reakce na “Zázraky okamžitě, nemožné do tří dnů…?”

 2. S tou vodou je to ošidné. Pamatuju si, že ještě coby malý kluk jsem s obdivem doma chodil kolem složitého zařízení, které vyrobil můj elektrotechnicky velmi zdatný dědeček. Snad podle nějakých plánů, kolujících mezi odborníky cestou samizdatu. Vyrábělo v návaznosti na způsob zapojení buďto „živou“, nebo „mrtvou“ vodu. Princip byl zřejmě podobný, jako ten páně Grandera, využívalo se elektromagnetizmu, jedna tyč byla měděná, druhá možná z jakési slitiny. Pívali jsme tu vodu, nepamatuji si ale vůbec, zda to mělo nějaký valný či měřitelný účinek.
  Já sám jsem ve svém „ezoterickém“ období experimentoval se sklenicí vody pod měděnou pyramidou. Kdyby nic jiného – chuť, vůně a dokonce i „konzistence“ vody, která strávila noc v patě pyramidy, byly diametrálně odlišné od té, která stála celou dobu vedle. Tak nevím.

  od David Stypka v Lis 19, 2008

 3. Jiný a možná dobrý úhel pohledu:
  Tyto „ezoterické“ (tajné, skryté, zasvěcené) a rádoby přesvědčivé metody fungují na principu „buď – anebo!“ Zpravidla 50% na 50%, kdy v pocitovém člověku zvítězí jeho emoce nad zdravým rozumem a jednoznačně přisoudí větší úspěch alternativní metodě, medicině a já nevím čemu ještě. Velmi často nastupuje také nijak nezměřitelný placebo efekt.
  Bez seriózního a objektivního posouzení, dochází ve většíně případů k nehoráznému klamání důvěřivých, jednoduchých a často pocitově-senzitivních (opak racionálních) jedinců, jelikož se protagonistům a prodejcům těchto alternativních metod jedná o peníze „vždy až na prvním místě!“

  Pokud by státu a vedoucím orgánům záleželo na blahu a ochraně občanů, měl by podobné chytráky postavit mimo zákon, spolu s různými „bankovními“ společnostmi, které půjčují okamžitě a bez záruky jednoduchým a nepřizpůsobivým občanům velké finanční částky na vysoký úrok a vrhají je do jimi neřešitelných problémů, které za ně potom musí řešit jejich rodina nebo všichni daňoví poplatníci nějakou neplánovanou sociálně-finanční úlevou. Řečeno kdysi ústy pana profesora V.K. „Volná ruka trhu si s tím poradí.“ (?)

  Takovou neseriózní firmou je firma ADAM pí Renáty Šímové z Přerova > http://www.adam-pr.cz < která připravila jednoho mě dobře známého a naivního mladého muže v pátek 9. listopadu 2007 rázem o 19.099 Kč za nákup 3 ks anti-rezonančních podložek Adam (něco jako bílá přikrývka larisa) a l ks CHEOPS–harmonizéru škodlivých vlivů dráždivých zón, tj. dřevěné zasklené krabičky rozměru přibližně 18x18x8 cm se 4 malými a jednou větší pyramidou uprostřed, kterou je prý nutno „přesně nasměrovat“ na sever, aby bylo dosaženo „žádoucího účinku.“ (?) Nemusím vysvětlovat, že došlo k desetinásobnému předražení, a to ještě bez žádoucích účinků!

  Nemám nic proti jiným obchodním aktivitám pí Renaty Šímové, ale proti jí propagované magnetoterapii a ADAM + CHEOPS „léčitelství“ zcela určitě! Protože činí z lidí blbce závislé na pochybných okultních praktikách a ještě se na nich nekřesťansky obohacuje!

  Jedno staré přísloví říká: „Odchází-li víra dveřmi – vkrádá se okénkem pověra!“ To je případ naší post-křesťanské společnosti. Vracíme se zpět do pohanské temnoty. Račiž nám Pán Bůh dát alespoň trochu zdravého rozumu, a buď nám milostiv! – Ale copak ON může proti zvůli člověka? – naprosti nic! Stvořil nás přece jako svobodné bytosti avšak s plnou odpovědností, ve které budeme jednou skládat účty Nejvyššímu. Tomu se jinak také říká: ZÁKON SETBY A ŽNĚ – PŘÍČINY A NÁSLEDKU. Pane Bože, díky za něj! Jinak by se společnost, zvláště ta budoucí, kterou si vychováváš pro své Království, propadla ještě do většího marasmu.

  od Henry in truth v Lis 19, 2008

 4. Záměrně jsem to nikam neposouval. Jsem dalek jakékoliv paušalizace, už jen proto, že mi tajné, skryté, zasvěcené nejednou vytřelo zrak (jak v negativním, tak v pozitivním smyslu slova).

  od David Stypka v Lis 20, 2008

 5. Milý pane, ani já to nikam neposouvám, zvláště ne do neznáma, tajemna či jakékoliv temnoty, ale chci stát a budovat svůj život na tom, co je čisté, čiré, transparentní, pevné, nepohnutelné a dlouhými věky osvědčené! Tím jsou pro mne exaktní zákony i s jejich Zákonodárcem!

  Těch etických stačí pouhých deset, zvaných Desatero nebo také Dekalog, který ve svých principech obsáhl ony dvě nejdůležitější sféry našeho vztahu – lásky k Bohu a lásky k bližnímu.

  Můj zemřelý otec mne učil toto: Poznáním k pravdě – Pravdou ke svobodě – Svobodou k lásce! Ne však lásce ledajaké, ale té Agapé = sloužící a sebeobětavé. Pak není třeba k naplněnému a spokojenému byť „podzimu“ života, hledat jeho smysl v jiných „alterntivních“ zdrojích!

  S přátelským pozdravem

  od Henry in truth v Lis 20, 2008

 6. Voda je pro vědce stále nevysvětlitelný fenomén s mnoha fyzikálními anomáliemi, ale aby nevelká krabička s jednoduchým obsahem stála 20 tisíc? To už smrdí podvodem, kdy se sice dosáhne určitého výsledku, ale kdyby se to neopředlo mystikou, nedalo by se to prodávat za tolik, ale za zlomek ceny, která by odpovídala např. použití nekolika magnetů.

  od Josef v Úno 13, 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *