Jediné opatření, které je nezbytné učinit, se musí držet jasné zásady: „S teroristy se nevyjednává“. Přesto ukrajinský prezident Viktor Janukovyč nabídl opoziční lůze místo předsedy vlády a boxeru Kličkovi dokonce místo vicepremiéra. Byl odmítnut. Boxer má jasný plán; chce nové prezidentské volby, aby mohl být králem nejen ringu, ale i celé Ukrajiny.

Opoziční předáci dospěli také vydíráním k politické dohodě o amnestii pro zatčené protivládní demonstranty a o zrušení kontroverzních zákonů, zpřísňujících postih protestujících. Během schůzky opoziční předák Arsenij Jaceňuk znovu oficiálně odmítl Janukovyčovu nabídku, aby se stal předsedou vlády.

A z vězení se ozývá hlas Tymošenkové, co sice tvrdí: „Vyzývám lídry opozice, aby kategoricky odmítli ponižující podmínky navrhované státní mocí. Východiskem z nynější krize je jedině uspokojení „všech požadavků lidu“…“ Přitom myslela jen na jedno; dostat se ven z vězení, kde je za miliardové krádeže a podvody s ruýským plynem.

Opakování, matka moudrosti; bylo jaro 2009 a do sídla ukrajinské energetické společnosti Naftogaz v Kyjevě vtrhla skupina maskovaných ozbrojenců. Policejní vyšetřovatelé v rámci razie prohledali celou budovu. Zájem měli hlavně o dokumenty. Ve vzduchu “létalo” 13,7 miliardy bezprizorných krychlových metrů plynu, které měly být součástí nelegální dohody mezi vedením Naftogazu Ukrajina a “průmyslníky” podniku RusUkrEnergo o “prodeji” Rusům ukradeného plynu v hodnotě asi 3,9 miliardy dolarů.Demonstrant útočí prakem, oči si chrání masivními brýlemi. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Naftogaz sice nakoupil plyn za preferenční cenu cca 180 USD za jednotku (metr krychlový), ale nakoupil ho dvojnásobné množství, než Ukrajina mohla spotřebovat. Omyl? Tu druhou polovinu Naftogazu prodal firmě RusUkrEnergo se sídlem ve Švýcarsku, za cenu 350 USD/jednotku. O kontrolu nad státními rezervami plynu zápolil prezident Viktor Juščenko a premiérka Julie Tymošenková. Hádanku komanda rozluštil až fakt, že Juščenko spravoval státní policii, Tymošenková měla pod sebou Naftogaz, díky jemuž se ocitla za mřížemi. A potom, kde je pravda…?Demonstranti se v pondělí ráno v Kyjevě připravovali zásah policie.

Foto Reuters…

Pondělního jednání se podle listu Ukrajinska pravda neúčastnil kontroverzní šéf Janukovyčova aparátu Andrij Kljujev. Kontakty s tímto politikem, který je jako šéf Bezpečnostní rady odpovědný za policejní zákroky proti demonstrantům, opozice odmítá. Je to přitom jediný rozumný člověk.

Je to jako v Izraeli, kde ministr zahraničí Kerry, který kibucuje také ochlokracii v Kyjevě, nařídil Netanjahuovi, aby pro „mír“ s Palestinci propiustil přes sto vězňů s krví Izraelců na svých rukách. A to dovolí kritizovat Rusko, že se jeho politici zúčastňují manifestací proti vstupu zemí do EU, přičemž sama EU má v Kyjevě desítky svých nejvyšších bossů. Pokrytectví, lži a zvůle; nic jiného se od těchto vyděračů nedá očekávat… První prezident Ukrajiny po vyhlášení nezávislosti Leonid Kravčuk varoval, že země je na pokraji občanské války. Řekl to podle BBC ve středu při projevu v ukrajinském parlamentu, který má projednat propuštění zadržovaných demonstrantů.

Pokud rabujete a ničíte v zájmu EU, jste stateční hrdinové, ovšem když si dovolíte říct veřejně své „Ne“ špatnému klonu RVHP, resp. evropské podvodné hře „letadlo“, jste ten nejhorší odpůrce lidských práv, přestože v mnohých „civilizovaných“ zemích se lidská práva porušují ještě víc, ale taktně se o tom mlčí, jinak by našinec nebyl „in“.

Na barikádách se vyskytuje též nacionalistická strana Banderovců, co má tradici v zabíjení. Prostě, partička profesionálních „bijoků“, co putují po bojištích světa; od Libye, přes Irák, Afghánistán, Egypt, až po Ukrajinu. Hodil by se zde i kardinál Duka, aby konečně mohl nazvat právem lůzu ulice ochlokracií. Může za to Catherine Ashtonová, nejvyšší představitelka unijní diplomacie, náměstkyně amerického ministra zahraničí Victoria Nulandová. Sám šéf americké diplomacie John Kerry pak prohlásil, že USA jsou zásahem policie proti „pokojným“ demonstrantům “znechuceny”.

Přímo na Majdanu vystoupil s projevem americký senátor John McCain, který je vůdčím hlasem republikánů v zahraničně-politických otázkách. Spolu s ním na Ukrajinu jel i šéf senátního podvýboru pro Evropu demokrat Chris Murphy. Dalším provokatérem se stal německý ministr zahraničí Guido Westerwelle, jenž se osobně zúčastnil demonstrace v Kyjevě. Je to počínání hodné diplomata? Nebo jde o další podněcování nestability na Ukrajině? EU má své pevné metody; patologické vydírání a podněcování k násilí. ZViditelnit se přijeli též Kocáb a Schwarzenberg, oba milovníci Pussy Riot  se přiletěl alespoň vyspat…

Inu, když chce někdo ovládnout svět, je schopný jako kůň ve smrtelné křeči kopat nohama do poslední chvíle, na hrůzu kolem sebe nedbá… http://gloria.tv/?media=540709

Otec Kličko byl okupační pilot, jeho syn zasadil Ukrajině další KO

http://urod.ru/news/6207/

http://jirihermanek.blog.idnes.cz/c/393902/Putinovi-vadi-putnovske-saskarny-a-CT-zase-zboznuje-kurata.html

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-os