ADRA je celosvětovou nevládní organizací, která poskytuje humanitární a rozvojovou pomoc.

13. Prosinec, 2013 – 17:43

Dne 24. ledna 2014 proběhne v Hotelu Imperiál v Ostravě ples k 5. výročí založení Dobrovolnického centra ADRA Ostrava. Hlavním partnerem akce je ostravská společnost B of B cars, s.r.o., autorizovaný dealer vozů Jaguar a Land Rover.

Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava byla založena v lednu 2009 a od té doby vyslalo již víc než 1000 dobrovolníků, kteří věnovali desítky tisíc hodin a také své dovednosti lidem v nemocnicích, domovech pro seniory, v dětském domově a v zařízeních pro zdravotně postižené v Ostravě a okolí. Dobrovolníci pomáhají naplňovat psychosociální potřeby těchto lidí a hlavně snižují jejich pocit osamění a vyloučení ze společnosti.

Náplní dobrovolnického centra je dobrovolníky oslovit, vybrat, vyškolit a vést k tomu, aby jejich pomoc byla efektivní a adekvátní potřebám uživatelů zařízení. V současné době DC ADRA Ostrava vysílá dobrovolníky do 19ti programů.

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osud

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *