„Američané nebyli a nikdy nebudou ve válce s Islámem. Nebylo to náboženství, které na nás tento zářijový den zaútočilo. Byla to Al-Káida, bohužel skupina těch, kteří náboženství zneužívají,“ uvedl Obama v den, v němž si Američané připomínali na tři tisíce obětí atenttáů na USA. Asi zapomněl, že protiteroristický boj vedou Spojené státy proti statisícovým armádám v Afghánistánu, Iráku či Pákistánu. Talibán je snad hrstkou šílenců z al-Kájdy? A co Hamás, Fatáh a další muslimská bratrstva?

Je to přesně dvanáct roků spekulací a polopravd. Pořád mě mrazí, když si vzpomenu na své osobní “setkání” s Dvojčaty. Co se stalo v New Yorku 11. září 2001, to už bylo popsáno tisíckrát. Mement však není nikdy dost. World Trade Center bylo 110 pater, 526 metrů výšky, i s anténou na severní budově, 200 tisíc tun oceli, téměř 22 tisíc kilometrů kabelů, tedy polovina obvodu zemského rovníku. Do první věže WTC letadlo narazilo v 8.46 h místního času, do druhé pak o 17 minut později.

Tou dobou ale bylo ve WTC ještě relativně málo lidí; celkem 14 154. Při útoku jich tu zahynulo 2749, z toho 147 pasažérů a členů obou posádek letů. Kdyby si teroristé vybrali pozdější čas, zabili by přinejmenším 50 000 lidí. Proč teroristé tolik spěchali…? V nejrozsáhlejším výzkumu veřejného mínění 46 procent dotázaných tvrdilo, že za tímto hrůzným činem stojí Al-Kajdá, dalších osmnáct procent dávalo vinu USA a sedm procent vinilo z tragédie Izrael. Nejvíc se na této statistice zřejmě podepsal vztah prezidenta G. W. Bushe k saudskoarabské rodině bin Ládinů. Byznys je byznys…http://olser.cz/wp-content/uploads/_0053-e28093-kopie-212.jpg

Vzpomínka na dvojčata – Obchodní centrum World Trade Center… Snímek Břetislav Olšer

Jedna z konspirací se zabývá záhadným zřícením třetí budovy na Manhattanu známé jako Budova 7 (Tower Seven). Jak je možné, že se zřítila až sedm hodin po pádu věží? Proč, když do ní žádné letadlo nenarazilo? Oficiální vysvětlení zní, že to bylo kvůli požárům, skeptici zastávají názor, že budova byla úmyslně zdemolována. Stala se ukázkou demolice řízené trhavinami. Pád věží odshora dolů je z technického hlediska neproveditelný. Každá budova před stržením se musí „podtrhnout“ u základů nějakou výbušninou.

V Budově 7 ke všemu sídlila CIA se svým oddělením

obrany a krizového managementu. Byly zde navíc uskladněny dokumenty energetického gigantu Enronu, zrovna vyšetřovanému kvůli rozsáhlým finančním machinacím a účetním podvodům. Kvůli rozsáhlým účetním podvodům společnost zbankrotovala. Vzala práci desetitisícům nevinných lidí, připravila je o životní úspory a přivodila krach penzijních fondů. Celkový objem ztrát dosáhl více než 30 miliard dolarů. Dokumenty o tom všem pochopitelně zmizely, ne však skutečnost, že prezident Bush se přátelil s rodinou výkonného ředitele Enronu Kennetha Laye.

Proto byly též tisíce tun oceli, které z budovy zbyly, odvezeny k okamžitému roztavení, aniž by byla možnost je důkladně prozkoumat, co vedlo k jejich zhroucení… Je zbytečné spekulovat, co a jak se stalo a jestli vůbec. Tisíce lidem to život nevrátí, i když jsou jasné důkazy, které svědčí proti vládě USA. Za vším hledej nedávno právě komandem řízeným Obamou zastřeleného nejhledanějšího teroristu Usámu bin Ládina. V době invaze sovětských vojsk do Afghánistánu byl Usáma ústředním bojovníkem spolu s USA proti nim. Pak se monstrum obrátilo klasicky proti svému stvořiteli Frankensteinovi a bylo zle nedobře.

V roce 1994 ještě manhattanská dvojčata stála jako ulitá z železobetonu. A pak někdo práskl Nadaci pro mezinárodní dobročinnou činnost, že se údajně paktuje s islámskými teroristy. CIA obsadila v březnu 2002 v Sarajevu osm kanceláří této organizace. Při razii našli policisté zbraně i výbušniny, videokazety a letáky, které vyzývaly muslimy ke svaté válce. Byla to jen kamufláž s nastrčenými dokumenty, aby se potvrdila islámská stopa…? Včetně počítače se složkou s nápisem Historie Usámy. Bylo hned zřejmé, že několik tisíc nalezených stran obsahuje celý příběh Al-Kajdy, včetně dopisů, protokolů z tajných setkání, fotografií i poznámek. Rukopis se hodil na Usáma bin Ládina. Na pomoc mu přišly saúdskoarabské elity i jeho rodina. To dokazuje seznam finančních sponzorů Al-Kájdy. K podpoře se podpisem zavázali i dva bývalí ministři Saúdské Arábie, šest bankéřů a dvanáct prominentních obchodníků, mezi kterými byli i Usámovi bratři. Jak se dělají důkazy…

V roce 1938 změnila život Saúdské Arábie těžba ropy. Z kočujících nomádů se stali zámožní občané státu s vlastním bohatým králem a zároveň silným vlivem duchovních, kteří vycházeli z wahhabismu. Otec Usámy Muhammad se dal do podnikání ve stavebnictví, protože věděl, že vzmáhající se království bude potřebovat silnice, tratě a letiště. A protože vládnoucí král Bin Abd al-Asis byl invalida, stavěl pro jeho vozíček rampy, kde se dalo, a postavil mu i dálnici, aby jeho luxusní bouráky mohly jezdit do vzdálených míst, kde měl své paláce.

Kdoví, jestli ještě existují naši podnikatelé, zástupci české mezinárodní splečnosti Czech Mining Technology – CZMT a. s., kteří podepsali 22. srpna 2008 v Praze kontrakt se saudskoarabským podnikatelem šejkem Bandarem Tárikem bin Ládinem z firmy Middle East Development. Jde o slušnou sumičku 17 miliard korun (700 miliónů eur). Šejk Bandar Tárik bin Ládin je přece pouze nevlastní bratr světoznámého teroristy Usámy bin Ládina. Objektem zájmu stavbařů mají být státy Džibutsko a Jemen. Inu, byznys je byznys, kdyby i na chleba nebylo… Přes 50 českých firem by mělo mít nemalé zisky z nově podepsané smlouvy. Šejk Bandar Tárik bin Ládin prý není žádný škrob a na nějaký ten milion nehledí…

Konec konspirací. Dejme slovo faktům. Nezpochybnitelným. Dojemné byly totiž autentické záběry, jak Kennedyho letiště opouští 13. září 2001 bin Ládinova rodina v počtu 26 osob, kdy už jsou zničena Twin Towers. Ve svém soukromém letadle a za pozorné asistence příslušníků tajných služeb CIA odletěli všichni v pohodě, formálně vyslechnuti FBI, do Saúdské Arábie. Přestože jiné vzdušné soukromé dopravní prostředky bez výjimky měly až do odvolání zákaz jakéhokoli startu či přistání, natož pak letu nad Spojenými státy.

Teroristé podle Obamy 11. září útočili na americké ideály a nejlepší zbraní, kterou Amerika ve válce proti terorismu má, je tyto ctnosti hájit a žít podle nich. Podle prezidenta USA mezi ně patří i právo na náboženskou svobodu, prohlásil, aniž by zmínil přes 4 100 muslimy v Iráku zabitých amerických vojáků, o dalších tisíci v Kábulu a okolí ani nemluvě. Že by nejlepší zbraň USA zvaná ctnost amerických ideálů nějak nezabírala? Slova Obamy na začátku tohoto blogu jsou jak přes kopírák totožné se slovy jeho předchůdce J. W. Bushe: “Islám představuje mír, zatímco teroristé ztělesňují zlo války. Když přemýšlíme či mluvíme o islámu, myslíme na pocit bezpečí, který tato víra přináší miliardě lidí na celém světě. Miliardy lidí v něm nacházejí pocit bezpečí, útěchu a mír, a to činí z příslušníků jakékoliv rasy bratry a sestry. Mezi americkými občany žijí miliony muslimů a ti jsou pro naši zemi nepředstavitelně velkým přínosem hodnot…”

Inu, vypadá to na komplot, nebo se mi to jen zdá? Koho, nebo co chrání prezidenti USA? Opravdu americké ideály? Snad i proto mě mrzí, že už nefandím Obamovi jako prezidentovi amerických změn. Sedí totiž nejen na židli v Bílém domě, ale zároveň ještě na několika dalších… http://www.absi.cz/absi/eshop/26-1-Vira-nabozenstvi-atd/0/5/21983-KREV-NA-MECI-DZIHADU

http://pravdu.cz/konspiracni-teorie/velke-konspiracni-teorie-11-zari-2001

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/408-krev-na-meci-dzihadu-uryvek-z-knihy-ocenene-v-soutezi-e-e-kische-.aspx

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-