Máte mindrák? Nekupujte medvídka mývala, ale vibrátor!

8. Listopad, 2008 – 17:27

Mám přítele gynekologa, který vystudoval pražské „Karlovo učiliště“ (UK), kde měli na medicíně též předmět zvaný psychologie. A tak mi hned poradil, jakožto pravidelný kritik mých blogových textů, zvláště po přečtění několika stovek diskuzních příspěvků, které zachmuřily jeho tvář.

„Jsou to psychicky labilní osobnosti, u nichž převládá trauma, způsobené mindrákem z toho, že nedokáží ukojit své partnerky. Vykašli se na politiku a napiš jim něco povzbudivého, třeba o klitorální stimulaci, která je základem ženského štěstí. Bez klitorisu nedají ženy ani ránu…“

Ten mindrák je mi povědomý. Zvláště, když jsem v Johannesburgu napsal o Projektu ,,P“, zabývajícím se ojedinělým systémem cviků, s jejichž pomocí lze údajně zvětšit penis až o deset centimetrů.

Na jihu Afriky se tak ke světovému prvenství chirurga Christiaana N. Barnarda v transplantaci srdce člověku přidal i bývalý letecký radionavigátor Wilhelm Lötter z Pretorie, o jehož patent na soubor šestnácti cvičení pro zvětšení penisu je prý nyní nebývalý zájem už nejen na jihu černého kontinentu.

„Více než 75 procent jihoafrických bělochů má délku svého penisu 13 až 15 centimetrů. Pouze 15 procent této mužské populace má velikost pohlavního údu 18 centimetrů, jen dva muži z tisíce pak mají svůj ,,nástroj“ třiadvaceticentimetrový,“ tvrdí Wilhelm Lötter a dodává, že jeho systém cvičení dokáže za pár měsíců zvětšit délku údu až o osm centimetrů, jeho tlouštku skoro o tři….“

Asi to nezabralo na mužské komplexy méněcennosti, jelikož jsem dostal několik výhružných SMS a také anonymů na svůj web. Proto se raději věnuji, teoreticky, méně agresivnám ženám a jejich klitorisu, jenž údajně nikdy nezklame.

,,V ženském mozku se už při vizuálním styku s přitažlivým mužem vyvine značné množství hormonu dopaminu a endorfinu, způsobujícího přemíru slasti a blaha, což ovliní i vytvoření velké dávky adrenalínu, jenž zrychluje srdeční činnost ženy a prohlubuje její dýchání…“

Takto mi charakterizoval úvod k ženskému orgasmu sexuolog kovaný, který si však nepřeje být jmenován z bezpečnostních důvodů, jelikož žen bez ukojení klasickým pohlavním stykem je pořád přes 80 procent…

,,Dochází následně k odkrvení zažívacího traktu, okysličená krev předává signály do nadledvinek a s estrogenem se přesunuje do genitálií a míst druhotných pohlavních znaků, tedy do tváře, rtů či ňader a bradavek…”

A v téhle fázi přichází na řadu nejdůležitější element ženských genitálií – klitorist neboli poštěváček. Ten je vývojově shodný s mužským penisem; pocházejí ze stejné tkáně, která ještě v embryonálním stádiu spoluvytvářela i penis.

O ten se postaral v konečné vývojové fázi testosteron zatímco klitoris zvládl estrogen…

Klitoris je tvořen topořivými tělísky, tkání bohatou na krevní vlásečnice, zajišťující prokrvení. Je vybaven nervovými zakončeními, jichž obsahuje až devět tisíc, proto je její klitorální stimulace mimořádná. Mužský penis má těchto zakončení jen asi tři tisíce…!

Tělo klitorisu má asi pětadvacet centimerů a vede kolem a uvnitř velkých stydkých pysků. Jen pár milimetrů, asi velikosti hrášku, je na povrchu při vstupu do vulvy, kde je citlivá pouze vstupní zóna kolem tří centimetrů….

„Je třeba si uvědomit, že absolutní refrakterní fáze existuje pouze u mužů a jen ženy mají schopnost prožívat i několik bezprostředně za sebou následujících orgasmů, důležitá je ovulace, v níž jsou ženy na rozdíl od neplodné fáze menstruačního cyklu vzrušivější a snadněji podléhají svodům…” tvrdil můj gynekolog kovaný.

Tím chtěl dát jemně najevo, že zatímco žena může během jednoho aktu dosáhnou i deset a více orgasmů, muž pouze jeden. Proto je vhodné používání vibrátoru, který je znám už od 1. století před n.l., kdy lékaři přiváděli ženy k pohlavnímu ukojení masáží, čímž se léčila ženská choroba zvaná hysterie.

U pravěkých kmenů pak masáž šamanů vystřídal kámen ve tvaru penisu. Starověcí Řekové používali falické předměty ze své naivní žárlivost. Věřili, že až odejdou do války a jejich ženy zůstanou neukojeny, že jejich „toulavým dělohám“ pomůže pár napodobenin údu ze dřeva nebo z kůže.

Pak byl vynalezen vibrátor poháněný parou, aby prováděl efektivněji terapeutickou masáž žen. Nástroj byl však poměrně veliký a těžký, i když zkrátil dobu ukojení z jedné hodiny na deset minut. Pak přišel na řadu vibrátor na elektřinu a byl tak v četných domáctnostech pátým elektrickým předmětem po šicím stroji, toustovači, konvici na čaj a fénu.

Ještě před vysavačem, nebo elektrickou žehličkou. Kde však neměli elektrický proud, používali k jeho rozvibrování kliku. Jako v prvopočátcích kinematografie.

Na závěr vzkaz všem sužujícím se nickům od leteckého radionavigátora Wilhelma Löttera:

„Existuje šest hlavních zásad, jak nemít ze svého penisu velký mindrák. Za prvé – čím je váš penis menší, tím se relativně více zvětší, když se ztopoří. Za druhé – největší sexuální prožitek dává při souloži ženám tření o stěny vagíny v jejích prvních 25 až 38 milimetrech. Za třetí – vagína se přizpůsobí všem velikostem penisu. Za čtvrté – síla (obvod) penisu je důležitější než jeho délka. Za páté – dlouhý penis nemá význam, když muž neví, co s ním dělat. Proto se počítá víc, jak to uděláš, než s jak velkým. Za šesté – Pamatuj si, že vždycky se najde někdo, kdo to dělá hůř než ty!“

Takže, žádný medvídek mýval, ale jedině vibrátor…

Reklama:
  1. 14 reakce na “Máte mindrák? Nekupujte medvídka mývala, ale vibrátor!”

  2. Usmevne: „když zkrátil dobu ukojení z jedné hodiny na deset minut“ 😀
    A nové mašinky to zvladnou za sekundu 😀

    od Sam v Srp 14, 2009

  3. Historická fakta už někdy bývají úsměvná, zvláště pro profesionální masturbery…

    od olser v Srp 14, 2009

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *