„Ještě jsme ani neopustili Ostravu a už byly naše byly sousedy vykradeny, veškeré vzácné předměty si lidé odnesli, protože si mysleli, že už se nikdy nevrátíme…“ řekl mi Kurt Lanzer z Michálkovic, kde žilo pět rodin Lanzerů; dodnes je toto území nazvané Lanzerovec. Kurt nyní žije v Haifě. Pravdou je, že Češi nezabili jediného Žida, ale dělali co mohli, aby je vehnali do dobytčáků železničních transportů, směřujícícíh do vyhlazovacích táborů. Zlodějna s mírně fašisujícími rysy.

V den vzniku Protektorátu 16. března 1939 se na jeho území nacházelo přes 120 tisíc Židů. Asi 30 tisíc z nich emigrovalo, ať už dobrovolně či pod nacistickým nátlakem. Téměř všichni zbylí protektorátní Židé (přes 81 tisíc osob) byli deportováni do koncentračních táborů, z nichž přežilo jen asi 10 500 lidí. Okolo deseti tisíc dalších Židů upřednostnilo před deportací sebevraždu, zavražděno však bylo minimálně 80 tisíc českých Židů, mezi nimiž byli i skvělí podnikatelé, kteří dali základ československé industrializaci. Češi o tom ví, znají jejich jména, pracovali v jejich podnicích a brali za to nemalou mzdu, ale když přišlo na lámání chleba a jejich arizaci, drželi většinou hubu, plnou židovského zlata…

V Torontu jsem napsal pro Globe and Mail článek „Jsou Češi rasisty, nebo jen Romy nemají lidsky rádi“? A byl jsem rasistou na to tata. V Česku ze mě zase udělali antisemitu. Ani Češi ale nejsou antisemité v pravém slova smyslu, část z nich jsou jen zloději, co nemysleli na židovskou rasu, ale na její bohaství. Na majetek asi 80 tisíc Židů, slušný úspěch mladého akvaristy. Když se však po válce začali Židé vracet, nastal pro většinu Čechů šok. Začali se bát, jak se jim podívají do očí a jestli nebudou muset nakradené věci vracet.

Jelikož však se na židovský majetek nevztahovaly restuituce, poněvadž nebyl nikdy žádným zákonec zabaven, krátké na něj byly i Benešovy zákony a pod., nebylo jak a proč jim tento majetek oficiálně vrátit. Ani soudy neměly jak jeho vrácení vymáhat. Zavládla všeobecná zášť vůči Židům, že Čechům přidělali tolik starostí. Proto se české myšlení nezměnilo ani po holocaustu, v němž bylo umučeno na šest milionů Židů. Naopak, v lidech dál bujelo zrůdné přání, že čím víc Židů ještě zemře, tím líp pro českou kapsu.

S nadšením byl proto přijat proces s židovskými komunisty v čele s jejich šéfem Rudolfem Slánským. Češi tak chtěli zabít dvě nenáviděné mouchy jednou ranou – komunisty i Židy zároveň. Na ÚV KSČ přišlo přes 10 500 dopisů, které obsahovaly výkřiky: „Utopte je jako kočky!“, „Všichni musí na provaz!“či „Je to banda zločinců!“. Nechyběly ani nenávistné projevy antisemitismu: „Hitler jich mnoho likvidoval, ale ještě to bylo málo!“. Bylo sepsáno na 8 500 peticí naší uvědomělé dělnické třídy, která podporovala nejtvrdší tresty pro obžalované. Tak bylo popraveno 11 Židů a další tři dostali doživotí.

Navíc jsme přerušili diplomatické vztahy s právě založeným státem Izrael a zdálo se, že je jednou provždy konec s nějakým vracením stříbra, zlata, šperků, obrazů či nábytku. Češi nakradené věci nemuseli vracet, ani židovské byty. Tak po vypálení synagog nezbylo po židovské chamradi dočista nic. A v duchu tohoto antisemitismu, daného ale pouze zlodějnou, nikoli náboženskými rozpory, žijeme dodnes. Jsme ateistický národ, co odmítá rovněž vracení majetku všem církvím. Proto si komunisté pod vedením Barrosa, expředsedy maoistické komunistické strany Portugalska, mnou ruce. Jako ateisté si splnili svůj sen – po zrušení judaismu je na řadě i křesťanství. Zbývá jen islám. A předseda Palestinské správy Mahmúd Abbás jim jde na ruku, když minulý týden nadšeně hovořil o „Hitlerovu dědictví“ nechvalně proslulého Velkého muftího jeruzalémského Hadždže Amína al-Husejního.

Tento křivák promyšleně spolupracoval s německými nacisty a v případě jejich invaze na Blízký východ byl připraven provést masové vraždění Židů. Včetně „konečného řešení židovské otázky“. Tak už konečně i neveřící Tomášové v Česku dají za pravdu faktům, že tzv. Palestina je jako kdysi české Sudety? Když Mnichovská konference 29. září 1938 zradila Československo kvůli Sudetám, nikdo netušil, že podobná paralela se uskuteční i v listopadu 2012. Jen místo Mnichova a čtyř velmocí – Francie, Velká Británie a Italie s Německem, se hlasovalo v New Yorku v OSN, kde ne čtyři, ale drtivá většina z takřka dvou set států byla pro to, aby se Palestinská autonomie stala pozorovatelskou zemí OSN.

Mnichov měl zachránit Evropu před válkou a proto vydala Československo, aby “osvobodila” Sudety, údajně anektované a jejich německé obyvatele diskriminované Čechy. Koncem roku 2012 zase OSN hlasovala pro Palestinu, kvůli údajnému šikanování Pásma Gazy Izraelem. Jediným státem z EU, které nezvedl ruku pro Palestinu bylo Česko. Že Izrael a Protektorát Böhmen und Mähren nejsou jedno, protože židovský stát vojenský dominuje nad svými protivníky a že má na své straně největšího spojence, tedy USA? K čemu to ale bude v roce 2050, kdy bude Evropa zásluhou EU muslimská, s islámským právem šáriá…?Velký muftí palestinský a Adolf Hitler

Velký muftí palestinský a Adolf Hitler, 1941

Připomeňme si, že Jásir Arafat, vlastním jménem Mohammed Abdul-Rahman Abdul-Ra’ouf Qudwa Al-Husseini se narodil 24. srpna 1929 matce, která měla být z rodu proroka Muhammada. Otec byl zase spřízněn právě s rodem palestinského klanu Husseiní, v němž Hajj Amin el-Husseiní jako jeruzalémský muftí úzce spolupracoval s Hitlerem. Roku 1937, po návštěvě Adolfa Eichmanna a Herberta Hagena v Palestině, Velký Mufti vyjádřil svojí solidaritu s Německem, přičemž požádal Třetí říši, aby se postavila proti vytvoření židovského státu, zastavila imigraci Židů do Palestiny a poskytla zbraně jeho arabským milicím. Všem jeho požadavkům bylo vyhověno a Arabové dostávali od Německa a Itálie již zcela pravidelně zbraně i peníze na genocidní protižidovské operace.

.muftí a Reichsführer-SS Heinrich Himmler

Muftí a Reichsführer-SS Heinrich Himmler

Důvody pro české hlasování v OSN tkví v tom, že míru lze dosáhnout jen dvoustrannými jednáními. Známe to z naší minulosti ze schůzek se Slováky v roce 1993. Druhým důvodem jsou staletí trvající židovsko-české vztahy, vedoucí od Masaryka, přestože byl těžce českým antisemitismem napaden kvůli své obhajoby tzv. hilsneriády, na což TGM reagoval slovy: „Začali mě v tisku tlouci. Pak řekli o mě, že jsem za to placen od Židů…” Poté přes podporu Izraele ve Válce o nezávislost, za pár miliard v dolarech jsme Židům prodali zbraně, až k Havlovi, co nezapřel svoji krev. Ovšem příznivců Izraele je u nás minimum. Prostě jen tolik, kolik je v Česku slušných lidí. A těch je zatraceně úzký profil. Prostě jen ti, co Židům nic neukradli a nikdy jim neublížili.

Dnes největším kritikem tohoto minimálního zbytku proizraelského Česka je Evropská unie, jejíž program EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership), nazývaný “barcelonským procesem”, počítá s přistěhováním až 80 milionů muslimů do zemí sedmadvacítky do roku 2050. Předběžný odhad těchto migrantů má vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě. Zrada její křesťanské tradice? Vypočítavost Barrosových socialistů? Kam vítr, tam plášť, vlastně čádor a nikáb…? Subimisivně bereme EU, a i kdyby se nám nelíbila, jelikož tak děsivě nenávidíme Václava Klause, který je zásadovým odpůrcem Evropské unie, že jí budeme stejně a naschvál držte palce. Jen abychom poškodili Klausovo myšlení.

muftí a dobrovolníci Waffen-SS

Muftí vykonává přehlídku bosenských dobrovolníků zbraní SS, 1943

Naopak na podporu nedávného pokusu v závěru roku 2012 o přijetí „Palestiny“ do OSN se sbíraly v České republice levicové podpisy pod petici tzv. „Iniciativa za spravedlivý mír na Blízkém východě“. Kdo ji podepsal?  Známý krajně levicový publicista a bývalý politik Petr Uhl, dalším byl svými proarabskými excesy neblaze proslulý bývalý ministr zahraničí za ČSSD Jan Kavan, expředseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Vladimír Laštůvka z ČSSD, představitel levého křídla Strany Zelených Matěj Stropnický a další soudruzi.

Názory komunistů vystihuje místopředseda ÚV KSČM a poslanec Evropského parlamentu Jiří Maštálka v článku „Porušování mezinárodního práva ohrožuje i budoucnost ČR“. Tedy samozřejmě, že tím zlosynem je Izrael. Uhl se proslavil hlavně zprávou na Svobodné Evropě, kam sumbmisivně poslal zvěst, že už zase „zabíjejí“ naše děti, resp. fiktivního studenta Šmída, alias Růžičku, resp. agenta StB Zifčáka. Kavan zase proslul osobním střetnutí v Gaze s šéfy Hamasu, s nimiž vedl řeči o tom, jak osvobodit Palestinu a vyhladit židovský stát. Česko rovněž patří k donorům, který dává ročně milion oficiálně na obnovu „okupanty“ zničené infrastruktury, ve skutečnosti na zbraně.

Pasmu Gazy dnes šéfuje Mišál, resp. Haníja, tenkrát byl v čele Sudet Henlain. V Mnichově zradily ČSR stejně jako dnes Izrael evropské velmoci, čímž vyšachovaly Rusko, které bylo ochotné nám pomoci. Nyní naštěstí USA nikdo nevyřadil ze hry, snad ani Čína, takže Izrael má pořád svého silného partnera. Obdobné při srovnání Izraele a Protektorátu Böhmen und Mähren je to, že Československo bylo tehdy jedinou demokratickou zemí tehdejšího regionu, stejně jak odnes je jedinou demokracií na Blízkém východu Izrael. Exilový vůdce Hamasu Mišál uvedl, že Hamas je připravený zaplatit za palestinskou jednotu jakoukoli cenu. Prohlásil, že si přeje vznik nezávislého státu Palestina v Předjordánsku i v Pásmu Gazy, jehož hlavním městem by byl Jeruzalém. Jde mu o stát bez židovských osadníků, který se nevzdá jediné pídě země. Příkázal Fatáhu: Zrušíte dohodu s Izraelem o jeho právu na existenci…“

Abbás má z toho všeho zamotanou hlavu, přesto učinil prohlášení během demonstrace hnutí Fatáh v Gaze. Jednalo se po letech o první případ, kdy teroristé Fatáhu dostali od vládnoucího Hamasu povolení k uspořádání pochodu na na svém písečku v Samaří a Judei na Západním břehu, a Abbás k přítomným hovořil prostřednictvím video spojení. A to ještě před půl rokem znělo z Pásma Gazy:  “Nebuďte zbabělí, Abbási, neškemrejte u OSN o samostatnost Palestiny po boku Izraele. Na to nikdy nepřistoupíme….” Je třeba si uvědomit zatím u nás neznámý fakt, že Abbás svoji doktorskou práci na Moskevské univerzitě věnoval tomu, že odpovědnost za zničení evropských Židů nenesou nacisté, ale Světová sionistická organizace. Taková je Abbásova chvála muftího, nejvyššího „arabského nacisty“…

Ten se sešel s Hitlerem. Oba se dohodli, že zatímco Hitler bude vraždit Židy v Evropě, muftí zorganizuje vraždění Židů na Blízkém východě až k tomu dozraje čas. Během II. světové války vysílal muftí v arabštině z Berlína na Blízký východ pronacistickou propagandu. Pomáhal také při náboru muslimů do jednotek Waffen SS. Známé je muftího prohlášení na vlnách Radia Berlin 1. března 1944: „Arabové, povstaňte jako jeden muž a bojujte za svá svatá práva. Zabijte Židy, kdekoliv je najdete. Potěší to Boha, dějiny a náboženství. Zachrání to vaši čest. Bůh je s vámi.“ Arutz Sheva – Israel National News A komunisté tleskají…

Stejně jako jejich předchůdci. V říjnu 1989 Gustáv Husák přivítal v Praze (už podruhé v roce 1989) palestinského vůdce Jásira Arafata a podepsal s ním Dohodu o spolupráci ÚV Národní fronty ČSSR a výkonným výborem Organizace pro osvobození Palestiny. Černobílý šátek – kúfiji, který se stal Arafatovým symbolem, si údajně palestinský vůdce vůbec poprvé nasadil před více než půl stoletím v Praze na kongresu Mezinárodního svazu studentstva. Psal se rok 1956. Federální ministerstvo vnitra prodalo v 80. letech Organizaci pro osvobození Palestiny pod cenou jako “operativní technické prostředky” samopaly, pistole a další materiál, v hodnotě asi za 1,5 milionu. Ve školicím středisku Zastávka u Brna vyškolili specialisté Státní bezpečnosti v letech 1981 až 1990 134 mužů Sjednocené bezpečnostní služby OOP. Jak by mohli Uhlové a Kavanové dnes nechat své soudruhy ve štichu…? Co se v ČSM naučíš, v KSČM jako když najdeš…

A na závěr jeden typický: Zbožný arabský muslim nastoupil v Londýně do černého taxíku. Důrazně požádal taxikáře, aby vypnul rádio, protože to přikazuje učení jeho náboženství, že on nesmí poslouchat hudbu, protože v Prorokově věku nebyla žádná hudba, obzvlášť ne západní, která je hudbou nevěřících. Taxikář zdvořile vypnul rádio a otevřel dveře. Arabský muslim se otázal: „Co se děje?“ Taxikář odpověděl: “ Za časů Proroka nebyly žádné  taxíky.  Vypadni a počkej si na velblouda !!! „

Inu, čeští komunisté se pyšní svým protinacistickým odporem a mnoha obětmi, které za to byly zavražděny Němci, ale zapomínají, že dnešní podporou Palestiny prostřednictvím Abbáse a jeho slovvlastně kolaborují s pohrobky Husseina a jeho Hitlerových nacistů… Mohamed Amín al-Husajní – článek o muftím Amínu al-Husajním…

Foto: Eretz.cz

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135