Zradili Karadžiče neznámí Jidášové?

27. Říjen, 2008 – 13:10

Tu legendu známe všichni; když protižidovští spiklenci pojmenovávali pro Nový zákon dvanáct Kristových apoštolů, nechali si jedno jméno pro perfidního zrádce a nazvali ho podle tolik nenáviděného národa z Judeje… Judas – Žid…

My ho známe pod jménem Judas Iškariot – Jidáš, který byl schopný zradit svého učittele a mesiáše pro mýtus bídných třiceti stříbrných…

Ještě, že protižidovská klika, vyčítající Židům, stejně jako dnes Mel Gibson, že ne Římané, ale právě oni ukřížovali jejich Mesiáše, nechala na pokoji Ježíšova bratra téhož jména Judas…

Radovan Karadžič, obviněný z genocidy bosenských muslimů během války v bývalé Jugoslávii, byl před několika měsíci zadržen u Bělehradu. Byl těžko poznatelný, s bílým plnovousem a rozpuštěnými dlouhými vlasy. Říkal si Dragan Dabič a pracoval jako lékař v Bělehradu.

V Záhřebu byl pod společným velením tajných služeb Chorvatska a USA vypracován plán na jeho zatčení. Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii ho obvinil z válečných zločinů, na kterých se údajně podílel za bosenské války z let 1992-1995.

Jeden z bosenských deníků přinesl zprávu o společných cvičeních chorvatských a amerických vojáků v oblasti města Bjelovar ve východním Chorvatsku.

Třítýdenní akce se údajně zúčastnili i američtí vojáci rozmístění v Bosně a Hercegovině a „70 speciálně vycvičených pracovníků tajné služby americké Národní gardy“…

Možná tam byli i příslušníci izraelského Mossadu…? Tito zdatní slídilové už vypátrali nevypátratelného vraha Adolfa Eichmanna, šéfa strany Kurdských pracujících Abdullaha Ocalana, palestinského teroristu Ajáse…

Americká organizace Rewards for Justice (Odměna za spravedlnost) údajně převedla krátce po zadržení bývalého bosenskosrbského předáka Radovana Karadžiče na anonymní konto částku pět miliónů dolarů (77,5 mil. Kč).

Částka měla být zaslána na konto vedené na Britských panenských ostrovech pod číslem RW 20-036-008/2 dne 23. července 2008, tedy dva dny poté, co byl někdejší vůdce bosenských Srbů zadržen v Bělehradě.

Pokud je však pravda, že byl Karadžič zadržen už 18. července a ne až o tři dny později, jak uvádí srbská armáda, hrdá na své speciální komando, pak by bylo zřejmé, že tím zrádcem mohla být skupina lidí mimo srbské tajné síly.

Ta která držela Karadžiče na neznámém místě přes víkend a inkriminované peníze dostala právě ona.

Paralela s Jidášem docela sedí, až na to, že Ježíšův zrádce nebyl zlosyn, ale v podstatě oběť. Tušil svůj úděl už několik dnů před tím, než svého Mistra políbil na tvář, což mělo být domluvené identifikační heslo s římskými vojáky.

Co by se ale stalo, nebýt tohoto polibku? Kristus by nebyl ukřížován a nesplnila by se tak proroctví, že přijde Mesiáš, aby se obětoval za lidstvo a svojí smrtí ho vykoupil.

Během poslední večeře se Jidáš rozmýšlel, zdali má zrádný čin vykonat. Ježíš to postřehl, přišel k němu, ke svému nejoblíbenějšího apoštolovi, a údajně mu řekl, jak uvádějí některá evangelia: „Jdi a čin, co máš činiti!“

Jidáš byl vlastně obětí Božského spiknutí. Zjednodušeně řečeno, on měl být tím obětním beránkem, aby pak zemřel Kristus a mohlo vzniknout křesťanství.

Také české písemnictví na počátku 14. století dalo Judasovi Iškariotskému pěkně zabrat. Legenda je zachována asi v 300 verších a líčí úděsný Judasův – Jidášův život.

Jak napřed zavraždil kralevice iškariotského, pak uprchl do Jerusalema, dal se najmout Pilátem, pak zavraždil vlastního otce, oženil se s vlastní matkou Ciboree a nakonec zděšen těmito svými zločiny hledal pokání u Ježíše, jehož nakonec z lakomství zradil…

Prostě, propagandistická špína za údajnou zradu židovského guru jménem Ježíš Nazaretský, zvaný Kristus…

Že by podobenství či parafráze na Richarda Holbrookea a Madeleine Albrightovou, které si Karadžič jako svědky povolal před tribunál do Haagu…?

Co ale vznikne po těchto všech zradách, spáchaných na Karadžičovi…? Koho bosenský „řezník“ svým trestem spasí…?

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *