Vydíráme, vydiráte, vydírají a poslušně ruce zvedají….

23. Říjen, 2008 – 19:16

Kdo poslal výhrůžný dopis exposlanci ČSSD doc. Ing. Petru Wolfovi, CSc.? Cedulka v poštovní schránce: „Zvedni ruku pro Topola a zemřeš parchante“. Versálky, počítačem napsané, které Wolfova manželka odnesla na polici, ovšem pouze jako kopii…

Není podezřelé, že kdykoli chce Wolf měnit názor, tak nejdříve oznamuje výhrůžné dopisy? V červnu 2008 těsně před odchodem z ČSSD také začal mluvit o zastrašování a výhrůžných anonymech.

„Je tradicí, že poslanec, který ztratil čest, dostává varovné esemesky. Pokud si je nepíše sám, tak mu je píše někdo z vládní koalice. Vytváří mu alibi, že je pod tlakem a vlastně hrdina. Kdyby to bylo v občanské válce, takoví lidé se stavěli ke zdi a stříleli se. Máme ale demokracii a svobodu,“ řekl Právu Škromach.

Nedávno byla u Wolfa nahlášena krádež; někdo ukradl z jeho tří místností poslanecké kanceláře notebook.

„Jsem přesvědčený, že pracovali na politickou objednávku a souvisí to s událostmi posledních týdnů. Do poslaneckých kanceláří se přeci nikdo nevkrádá kvůli šperkům nebo penězům,“ řekl prý Wolf ze zahraničí.

Takže spekulujme…

Pan Wolf si odjede se svými syny na zahraniční dovolenou, během které mu, co čert nechtěl, ukradnou dva neznámí, velmi kultivovaní, sebevědomí a dobře oblečení muži notebook, s údajně zkopírovanými textovými zprávami a dopisy, kterými mu i jeho manželce někdo před časem vyhrožoval.

Dva nemaskovaní zloději si napřed sednou na schody a počkají, až je majitel a správce domu spatří, dobře si je prohlédne, zapamatuje a prohodí s nimi pár vět.

Rafinovaně na sebe upozorní, aby správce zavolal Wolfovi, čímž mu zajistí tisíciprocentní alibi a sebe uvrhnou do socanského podezření, že jako ničemní anonymové přijdou zničit důkazy o své nekalé výhružné dopisovací činnosti…

Podle zprávy NKÚ z roku 2005 Wolfova ostravská pneumatiková firma UT 2002 uhradila dodavateli se sídlem v Rusku částku 298,3 tisíce korun za služby, jejichž součástí byla i veřejně přístupná studie.

V době, kdy tato „eseročka“ zakázku zadávala, bylo doslovné znění této již zaplacené studie k dispozici na internetu na oficiálních stránkách Evropské komise.

Úřad zkritizoval také vyúčtování nákladů na cestovné ve výší 840 tisíc korun, kdy více celodenních cest stejného pracovníka bylo vykázáno v jednom dnu na různá místa ve stejném čase…

Navíc měla tato firma prošustrovat dotace od ministerstva životního prostředí ve výši téměř dvou milionů korun…

Kdo to ví, odpoví mi na otázku, co je preparát…. Prečo, Petře iděš…? Kdyby s Rusy spolupracoval Paroubek, byl by bezpochyby „vmžiku navázán“ na tamní KGB či jiné tajné ruskojazyčné bezpečnostní služby

Když se hlasovalo o předcházející nedůvěře vládě a o státním rozpočtu, svým stranickým kolegům se Wolf omluvil, že hlasovat nemůže, jelikož je v nemocnici po prodělané vážné srdeční příhodě.

Poté ale vyšlo ale najevo, že poslanec ČSSD Petr Wolf v době hlasování neúspěšně obhajoval na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě profesuru. Začali se na něj dívat podezřívavě….

Tak raději prohlásil, že ho špičky socialistů vydírají, aby si vytvořil alibi a mohl napřed vystoupit z Poslaneckého klubu ČSSD a o den později i ze samotné strany. Měl spoustu úkolů – schválit vládu, radar, rozpočet, Julínkovy poplatky…

Je to opět náhoda, že se případ „notebook“ až nápadně podobá aférám s ochotně poskytnutou policejní ochranou předcházejících tří přeběhlíků – Pohanky, Melčáka a Snítilého, z něhož se vyklubal agent StB.

Samozřejmě, že vše míním pouze pouze hypotetticky a spekulativně. Jak také jinak…

Třeba i úvahy o tom, proč vzal MUDr. Michal Pohanka do zaječích, když dal před časem vale své rodné ČSSD. Je to utajený přeběhlík – filantrop, jemuž se příčilo, že pro nic za nic tahá peníze z kapes daňových poplatníků.

Asi nemohl unést, že ač sociální demokrat, vykořisťuje své zaměstnavatele, tedy právě ony daňové poplatníky. Aby zřejmě všechny své závazky vůči zrazeným voličům splnil, půjčil si přes dva miliony Kč.

Alespoň formou hypotéky a svými úvěry chce vrátit to, co za své nevděčné a pokrytecké působení ve Sněmovně zbůhdarma projedl a prokecal.

On totiž pan doktor je šlechetnost sama; přednáší navíc na pražské i brněnské lékařské fakultě a to úplně zadarmo, ke všemu ho čeká asi i 50tisícová pokuta, jelikož nevybírá poplatky od svých pacientů ze své soukromé lékařské praxe.

Pokud to ovšem vše podle pravdy přiznal ve svém daňovém přiznání, musel úvést, že si nevydělal ani korunu v rámci svých vedlejších příjmů. Zkrátka zatloukat, zatloukat a zatloukat…

A to prosím je ten samý lékař, jenž vystudoval v roce 1993 Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor gynekologii a porodnictví, byl náměstkem Rathova ministerstva zdravotnictví a 1. července 2002 byl jmenován ředitelem Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

A je tu také případ Evžena Snítilého, potřetí ženatého otce, tuším sedmi dětí, který je podezřelý, že spolupracoval s vojenskou kontrarozvědkou a jeho lustračmí osvědčení není právě grossovsky průzračně čisté…

Ve straně se řešilo, že Evžen na vojně něco podepsal. Věděli, že bude vydíratelný, ale na kandidátku se vždy dostal. Mirek Šlouf a Miloš Zeman to věděli. A Zeman mu říkal, ať se „nedere do vedoucích funkcí, jinak bude manipulovatelný“.

Evžen ale neposlechl moudrého důchodce a teď to má; výhrůžky, kulka v dopise i bodyguardi před jeho domem. Raději to se socialisty zabalil.. Asi jinak nemohl. Kdo jiný by živil početnou rodinu, vyklouzl za něj z lustračních lapálií a střádal hlasy pro koalici?

Za co? Že by něco slíbil…? Něco přece kdysi „přeřízl“ každý….

Jedni říkají vše v duchu rčení, co na srdci, to na jazyku, jiní se ve své zhrzené ješitnosti omezí pouze na sprostá gesta se vztyčeným prostředníčkem, třeba určeným pro pravicové rebely, že Mirďo!

Jen docent Wolf má všechny na háku, hlavně příznivců ČSSD, kteří ho vytáhli z málem posledního místa kandidátky až na sněmovní piedestal. Vzkazuje jim: už vás nepotřebuju, co jsem chtěl, to už mám…

A myslí tím svých zhruba sto tisíc měsíčně právě z daní svých podvedených voličů. Inu, jako pravý docent dělá svým charakterem čest své alma mater.

Ale kdoví, jak to všecko vůbec funguje; sami ani neceknou, je to v nich, jak v koze.

Každopádně už tomu věřím, že vydíratelnost poslanců není jen planá iluze…

Reklama:
  1. 1 Trackback(s)

  2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fans

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *