Jak se zrodí megakvaška, aneb Bez jointu a extáze ani ťuk…

8. Říjen, 2008 – 12:20

Už vím, co je to celebrita nebo-li rychlokvaška. Podle jistého bulvárního serveru je to něco, občas i někdo, co obráží opilecké párty, rauty a večírky, pravidelně volá do bulvárních novin, aby tam sdělil, kde se zase chystá udělat nějaký průsvih, jemuž říká recese, zkrátka senzaci, o kterou by neměli na aféry nadržení čtenáři v žádném případě přijít.

Konkrétně jde o osoby podivné identity a sexuální orientace, narcisty a začínající nymfomanky, jež se vyskytují či vyskytovaly v různých reality show Vyvolených či Big Brother a dalších hlubokomyslných nováckých taškařicích. Bez jointu, extáze a heráčku ani ťuk…

Stali se slavení svými prvními souložemi na televizní obrazovce v přímém přenosu či opileckými zvratky a hysterickými scénami psychopaticky postižených jedinců.

Pak, kdy už je pro jejich jinakost a zásluhou zrušení erotického kanálu, miloval celý zmatený národ, mohly být „in“ a stát se jako V.I.P. okrasami nejen dámských či pánských ložnic, ale hlavně četných pražských barů.

Vedle nich se jevili třicetinásobní Zlatí slavíci, majitelé platinových gramofonových desek či významní objevitelé léku proti rakovině jen nickami od Neumětelů.

Potud bych to chápal a titul celebrita na jedno použití bych jim uznal. Ale když někdo jako včera napíše o dívce, která není zhola nic, jen pubertální dcerou slavné matky, že je megacelebrita, zůstává mi rozum stát.

To děvče je známé svými extravagantními a namnoze promiskuitními vazbami na nejrůznější mladíky, čím víc, tím líp, hlavně aby měli nejmíň zlatou kreditní kartu.

Nikdy nenatočila jedinou píseň, natož CD či desku. A ani v žádném muzikálu nedělala, že při playbacku zpívá naživo.

Hrůzu s názvem Crash Road, v němž ztrapnila hrdinku Veroniku i sama sebe, ani nebudu připomínat. Ostuda ostud a trapas trapasů… Jinak nikdy nic pořádného nevymyslela, také čím…?

Zkrátka nic. Jen se chlubí svojí matkou, svým velvyslaneckým otčímem a svými údy, ukazuje své kalhotky, svá stehna a špulí rty, které vhodně nazývají bulvární pisálkové pysky. Ne však těmi stydkými…

Vlastně, už to mám. To děvče má přece jen jednu mimořádnou schopnost; zná pozpátku telefonní čísla všech bulvárních redakcí, aby vždy včas oznámila, kam se její sličné nymfomanské tělo přesouvá a s kým, jaký silikon či jiný plast má na sobě nebo v sobě…

A tak se nám těžce, zkrápěná krví a potem, rok za rokem v pilné dřině rodí na drsném zaminovaném poli barů, pivnic a vináren megacelebrity zvané též megarychlokvašky. Inu, jak morální občané, tak zhýralá celebrita…

Ale pozor, rychlokvašky! Život je smrtelná choroba!

Nekvasí jen to, co má v sobě cukr, jako chléb a šampus, ale též tvarůžky nebo kraví lejno…

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *