Jak s nasazením vlastního života zachránit 50 žabiček ropuchovitých

3. Leden, 2012 – 12:53
Máme hlad...   Foto: Břetislav Olšer

Máme hlad... Foto: Břetislav Olšer

A máme to tady. Jeden proslulý vizionář nám právě odešel na věčnost, další ale vědí, že v dnešním zdivočelém světě je utopií, aby pravda a láska zvítězily nad lží a nenávistí. A i kdyby, za dvanáct měsíců se to určitě nestihne; rok 2012 má totiž být posledním v existenci planety Země. První varování už přišla. Jakmile hodiny odzvonily silvestrovskou půlnoc, začali v americkém Arkansasu ve velkém umírat vlhovci červenokřídlí.

Během několika hodin jich mrtvých spadlo na zem asi 200, loni uhynulo na stejném místě přes pět tisíc těchto opeřenců. Prý je zabil zmatek při ohňostroji, kdy v hrůze naráželi, kam se dalo. Možné je všechno; zažil jsem bouřkový randál v jihoafrickém Rustenburgu, kdy hřmělo a blesky řádily, jako by měl přijít konec světa. A vlčák, co hlídal kamarádovi Jardovi dům, tak strachy zešílel, že v děsném úmyslu se skrýt prostrčil hlavu ochranným mřížovím, jímž by se neprotáhla ani chlapská pěst. Musela přijít na řadu pilka na železo a otevřená garáž, kam se hrůzou rozklepaný pes schoval.

Novodobí vizionáři tvrdí, že v roce 2012 má dojít ke zkáze Země vlivem srážky s planetou Nibiru. Odpovídá to údajně mayskému kalendáři a zejména datu 21. prosince 2012. Slunce, jehož povrchová teplota je kolem šesti tisíc stupňů Kelvina a v koróně dosahuje až dvou milionů stupňů, není jen plynovou koulí vhodnou pouze pro opalování. Přestože v jeho jádře s 15,5 miliony stupni Kelvina probíhá termojaderná reakce, která je zdrojem energie na Zemi. A další morovou ránou, která bude pád Nibiry provázet, má být solární bouře. Žádná šeptanda, jen vzkaz vědců z americké Národní akademie. Už jednou měli tu čest. V roce 1859 způsobila solární bouře zkrat na drátech telegrafního vedení v USA i v Evropě a vyvolala ničivé požáry. Příští vrchol sluneční aktivity vědci očekávají právě kolem roku 2012…

Jen v USA by se podle odhadů mohla rozpoutat silná magnetická bouře a bez proudu by zůstalo na 130 miliónů lidí. Postihly by distribuci pitné vody, topení, odpadní systémy, telekomunikace nebo dopravu. Mohly by prý také nastat silné otřesy země… Dopadne naše civilizace jako starodávné říše, po nichž dnes není vidu ani slechu? Atlantida, Persie, Římská říše, Antika, Babylon, Trója, Izraelské království, Judea – nejrozvinutější civilizace na počátku věku? Dnes o nich víme jen z archeologických nálezů a něco zásluhou prof. Hrozného, které rozluštil klínové písmo Chetitů. Písek z pouští je neúprosný; je horší než povodně. Zatímco písku vysycháním přibývá, voda vysycháním mizí. Většinu těchto neuvěřitelně schopných společností zavál písek pouští, zničily války a krach lidské morálky.

Dnes už bankrotuje i první demokracie světa Řecko a nejprimitivnější duchovní zřízení Íránu, jemuž zbylo jen dědictví Chomejního šárie. Ty tam jsou i perly dávnověku – Pompeje, Kartágo, biblická Sodoma a Gomora, zašlá je sláva faraonů v Egyptě, Inků a Mayů v Americe… Až dojde ropa v arabských zemí, přijde řada na nenasytný písek i v nich. Svět tak neskončí 23. prosince 2012, ale postupným rozpadem jeho hodnot, jež se právě mění v další tragédii dějin, která nemá obdoby. Žádný jednorázový akt, ale stav, do něhož se posouváme pomalu, ale jistě, byť hlemýždím tempem. Hromadný úhyn mnoha druhů zvěře je toho důkazem.

Máme dané příčiny, z nichž plynou tragické důsledky – rychlá úmrtí včelích kolonií z doposud nejasného důvodu se nadále zrychluje po celé severní Americe. Přes 20 tisíc včelstev náhle uhynulo v kanadské provincii Ontario. Už ale víme, že to může být způsobeno částečně chemickými pesticidy, ale chemický průmysl se snaží za každou cenu utajit pravdu, zatímco opylovači našeho světa trpí zničujícím populačním kolapsem. A nejde pouze o včelstva. Hynou hromadně i další druhy zvířat. Hrozivá záhada. Náhoda…?

Zopakujme si již mnohokrát popsané neuvěřitelné hrůzy. Světové agentury se předhánějí v oznamování těchto zvířecích tragédií. Přes 200 mrtvých krav bylo nalezeno v polovině ledna 2011 ve Wisconsinu, smrt byla údajně zapříčinéna neznámým virem. Ve stejný den byla nalezeno 100 mrtvých kaprů v rybníku ve Velké Británii, příčina neznámá. Více jak 40.000 mrtvých krabů nalezeno znovu ve Velké Británii… A více než 730 afrických papoušků šedých, co zemřelo během letu z Durbanu v JAR, podezření z otravy oxidem uhelnatým. Více než 300 ptáků bylo nalezeno mrtvých na dálnici v Alabamě – trauma je údajným důvodem uhynutí. Rok 2011 byl patrně mimořádně tragickým pro mnohé zvířecí druhy; tisíce ryb objeveno na hladině jezera Michigan a bylo vyplaveno na pobřeží nedaleko Chicaga, příčinou bylo údajně chladné počasí.

Skoro sto mrtvých špačků bylo nalezeno na dálnici v Kalifornii, údajně všechny zasáhl kamion. A z Kalifornie se vraťme zpět do Evropy. Více než tisíc mrtvých hrdliček bylo nalezeno v Itálii, příčiny neznámé. Že by též kamion? Až 100 mrtvých kavek spadlo bez známek života na dálnici ve Švédsku. A znovu Amerika; několik mrtvých kapustňáků bylo nalezeno na pobřeží Floridy, tisíce mrtvých ryb bylo vyplaveno v nedalekém potoce rovněž na Floridě, příčina neznámá. Stejná diagnóza potkala i stovky mrtvých ryb na břehu řeky St. Clair v Ontariu, stovky mrtvých černých ptáků byly nalezeny na dálnici v Luisianě. Utrpěly prý vnitřní zranění a byly zjištěny krevní sraženiny. Asi se to tam kamiony jen hemží. Desítky tisíc mrtvých ryb byly nalezeny v Chesapeake Bay, příčinou byla tentokrát údajně studená voda.

A jedeme v tom masakru dál; přes 100 tun mrtvých ryb se objevila na břehu v Brazílii, k tomu stovky kilogramů mrtvých chobotnic na pláži v Portugalsku a více jak 100 tisíc mrtvých ryb nalezeno v řece Arkansas. Aby té katastrofy nebylo málo, závěrem roku 2010 bylo nalezeno pět tisíc mrtvých ptáků opět v Arkansasu. A rychle do Arizony, kde bylo v Tucsonu ochránci přírody šíleli ze 70 mrtvých netopýrů. Více než sto mrtvých pelikánů zase nalezli lidé v Jižní Karolíně, příčina neznámá. K tomu tisíce mrtvých ryb objeveno v zátoce na Filipínách a na pláži jezera v Indianě, údajně způsobeno sněhovou bouří a na pláži na Floridě a Barramundi v Austrálii… Velké množství ryb bylo v tom samém dnu vyplaveno na pláže Nového Zélandu, jak jinak, příčina zatím neznámá.

A to nepočítám statisíce zničehož nic zabitých sardinek, delfínů, velryb, kosů, vrabců, holubů, pelikánů, sleďů, buvolů, tuleňů, špačků, žraloků, škeblí… Kdo nebo co za to může…? Že by masivní ropná skvrna v Mexickém zálivu? Nebo rozšíření genetického znečištění planety prostřednictvím geneticky modifikovaných organismů. Ještě, že u nás máme statečné ekokuchty, co s nasazením vlastního života přenesli skoro padesát žabiček ropuchovitých přes dálnici D1 a v umělých loužích bahnitých nechávají čabrat pulce vypulené, jediné svého druhu „bursikus jacquesis“ v podjesenicku.

Podle Světového fondu na ochranu přírody hladoví na naší planetě miliarda lidí. A přestože se vyprodukuje dost potravin pro všechny, třetina jich přijde nazmar. V rozvojových zemích se potraviny znehodnotí při zpracování a špatným skladováním. Ve vyspělých zemích se zbytečně rozhazuje.Ceny potravin budou proto nadále rychle stoupat i v příštích letech kvůli důsledkům extrémního počasí, ztrátám opylovačů a globální kontaminaci plodin geneticky modifikovanými organismy. Česko nevyjímaje. Jen si připomeňme naše ministry zemědělství a jiné papaláše lesů či jiných kyselými dešti zasažených ploch. Kubát, Lux, Fencl, Zgarba, Palas, Gandalovič, Fuksa, Bendl… Co jméno, to geniální zemědělec. Proto se stalo; Mochov byl výrobcem mražené české zeleniny, nyní Made in Austria. Rostlinné tuky z Nelahozevsi – Perla, Flora, Rama, Hera. Změna místa výroby – polské Katowice. Pražské čokoládové hvězdy Orion, založené v roce 1896, dnes švýcarský koncern Nestlé. Sunar se vyráběl v Zábřehu na Moravě, nyní švýcarský koncern Hero. Sedlčanský Hermelín a sýry Lučina, dnes polská firma Bongrain.

Skutečné jídlo je v našem světě stále vzácnější. Celosvětové zásoby potravin jsou nyní kontaminovány radioaktivními spady z Černobylu a dnes Fukušimi. Sice bylo řečeno, že byla úroveň záření “nízká”, ale už nikdo neřekl, že izotopy radioaktivního cesia přetrvávají v zásobách potravin celá staletí. Celková radiace zatěžuje lidskou rasu od prvních pokusů s atomovými bombami a podporuje hromadnou neplodnost.

Nejvíce znepokojující je velký pokles inteligence lidí. Lidé, žijící naprosto pohlceni televizí, nemohou přinést světu absolutně nic cenného. Internet a mobilní telefony, jejichž přičiněním dochází ke ztrátě verbální komunikativnosti dětí. Jedná se o “hloupé spotřebitele”, kteří se nechali naočkovat tím, na co se dívají v televizi a jedí zpracované pasterizované nezdravé potraviny. Jsou pod silným psychologickým tlakem a věří všemu, co jim vláda říká. Většina z těchto lidí bude mít problém projít kolapsem, daný střídajícími se hospodářskými krizemi. V honbě za stále více penězi lidstvo obětovalo své potravinové zásoby, opylovače, oceány, lesy a půdy. Lidská chamtivost je využívána k lékařským experimentům i jako štít.

Sedmačtyřicetiletý americký novinář a vizionář Mike Adams nás varuje: “Budou vám slibovat ráj, ale přinesou vám pouze smrt. Dejte si pozor na každý subjekt, který není žijící osobou – žádná vláda, žádná instituce, žádná společnost nemají duši, srdce, ani svědomí. Jsou to síly organizovaného ničení, které decimují ty věci, kterých si my ceníme a zároveň přináší věci, jež nás jen zotročí a poškodí. Dejte si pozor na společnost, vládu i neziskové organizace pracující jako přední skupiny soukromého průmyslu. Nikdy nedovolte, abyste byli ovládáni přes jakoukoliv instituci, která existuje jen jako fiktivní konstrukce stvořený projekcí lidské chamtivosti…” Že by znal mechanismus fungování Evropské unie?

Za pouhých sto let vyhynula polovina druhů zvířat a nyní koncem minulého roku začaly tyto nevysvětlitelné hromadné úhyny převážně ryb a ptáků. Bible nám říká, že díky našemu hříchu bude země chřadnout a vadnout. Tak se to opravdu děje…“ A co na to Bible? Izaiáš: „Slyšte slovo Hospodinovo, synové Izraele, Hospodin má žalobu na obyvatele Země: Na této zemi není věrnost ani láska a nikdo nezná Boha. Jen samé kletby, lži a vraždění, zlodějství a cizoložení – rozmáhá se to víc a víc, jedno krveprolití za druhým! To proto země uvadá a každý její obyvatel je vyčerpán; polní zvěř i ptáci na nebi hynou společně s mořskými rybami…“

Inu, kdo chce kam, pomáhejme mu podřezávat si větev pod sebou…

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi” jako eKniha – (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135)

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *