Kdy to multikulturalistům dojde, že šílený Breivik nemusí být jenom jeden…?

8. Prosinec, 2011 – 13:21
Muslimská část Mostaru...   Foto: Břetislav Olšer

Muslimská část Mostaru... Foto: Břetislav Olšer

Máme ten děs pořád v živé paměti. Krátce po výbuchu v Oslo byl 22. července 2011 podniknut útok na ostrově Utoya na setkání sociálnědemokratické mládeže. Bylo zabito přes 77 osob. V táboře bylo na 560 lidí, na ostrově se konalo velké setkání při příležitosti mítinku labouristů. Premiér Jens Stoltenberg, který byl zřejmě hlavním cílem,zůstal nezraněn. Šíleným střelcem byl 32letý Nor Anders Behring Breivik, zemědělec, co nakoupil spoustu “hnojiva“ – dusičnanu amonného – pro svůj první bombový útok v Oslu….

Kolik ještě musí být Breiviků, aby muslimové přestali znásilňovat křesťanskou tradici Evropy i samotné norské ženy? Že jim norský vrah nenahnal strach? Nebo snad cítí záštitu multikulturních vládních kruhů severských zemí. Jen letos od ledna do konce října bylo v samotném Oslu potvrzeno dalších 48 znásilnění – a 45 z nich spáchali muslimové. Během prvních šesti měsíců roku 2011 si na znásilnění nebo pokus o něj jen v Oslu stěžovalo 208 norských žen. V celém Norsku to bylo 929 případů a počet případů znásilnění od počátku roku roste.

Co se dělá pro bezpečnost Norska? Muslimové jsou označováni pro matení soudných Norů a kvůli rasové toleranci jako „nezápadní komunita s tmavou pletí’ či „nezápadními přistěhovalci”… V mnoha částech Norska se už ženy neodvažují vycházet po setmění ze svých domovů a mnohé si dokonce barví své světlé vlasy na tmavo, protože jsou přesvědčené, že blond vlasy násilníky více přitahují. Některé u sebe nosí slzný plyn, i když to je proti norským zákonům, jiné se začaly učit izraelské obranné umění Krav maga.

Nejvíc děsí švédské i norské ženy, jichž je ročně znásilněno imigranty několik stovek, že mezi nimi jsou stále častěji i dívky mladší patnácti let. Úřady proto říkají, že když je Norsko multikulturní zemí, musí se tomu obyvatelé přizpůsobit a rodilé Švédky a Norky proto budou asi muset nosit hidžáb, aby své snědé spoluobčany neprovokovaly. Každý muslim může totiž podle špatně interpretovaného islámského práva šaría beztrestně znásilnit hříšnou ženu, která chodí na veřejnosti bez arabského šátku.

Zpráva norské policie za rok 2010 ukazuje značný nárůst znásilnění zejména Somálci, obecně tzv. skupinovým znásilněním. V parku Sofienberg v Oslu bylo nedávno napadeno a obtěžováno gangem somálských mužů asi deset norských žen. Minulý rok bylo v norské metropoli oznámeno rekordních 161 znásilnění a 35 pokusů o znásilnění. Více než dvě třetiny znásilňovačů nebyli etničtí Norové. Ohledy na „nové seveřany” jsou zřejmě přehnané. Podle statistik se ve Skandinávii výrazně zvýšila kriminalita.

Zatímco v USA je spácháno kolem čtyř tisíc trestných činů na sto tisíc obyvatel, v Norsku, Švédsku a Dánsku je to více než dvakrát tolik. Severské země si na tyto problémy zadělaly příliš otevřeným multikulturalismem. Na stockholmském předměstí Rinkeby se v noci 10. června 2010 odehrála také bitva – násilné nepokoje, které rozpoutali islámští imigranti zřejmě za to, že je Švédsko přijalo a poskytlo jim pomoc v nouzi. Schválně ti netalentovaní zapálili místní školu pro nadané studenty a studentky, k tomu hodili pár Molotovových koktejlů na několik aut a motorek i autobus, aby vlákali do pasti místní policisty a hasiče. Mládež z přistěhovaleckých rodin na ně poté házela dlažební kostky. To vše údajně proto, že je nepustili na soukromý večírek.

Nejen Švédové to mají s islamisty v poslední době poněkud složité. Švédský karikaturista Lars Vilks, který před třemi lety nakreslil proroka Mohameda se psím tělem, se stal 12. května 2010 podle deníku The Daily Telegraph terčem fyzického útoku. Během jeho přednášky na univerzitě v Uppsale ho napadl a lehce zranil jeden muž. “Ten muž seděl v první řadě a náhle se ke mně vrhl. Udeřil mě do hlavy a já jsem přišel o brýle,” řekl Vilks v šoku. Je cílem fanatických muslimů od roku 2007, kdy byly jeho karikatury Mohameda se psím tělem poprvé zveřejněny v deníku Nerikes Allehanda. V polovině března irská policie zadržela několik lidí, kteří ho chtěli zavraždit.

V roce 2007 vypsala teroristická skupina napojená na Al-Káidu odměnu 100 tisíc dolarů za Vilksovu smrt. Dalších 50 tisíc dolarů nabídla jako bonus, když mu vrah podřízne hrdlo. A 50 tisíc dolarů je též odměna za vraždu Ulfa Johanssona, šéfredaktora deníku Nerikes Allehanda. Pořád aktuální. Nedávno jsem bydlel v norské rodině nedaleko hlavního města. Obdivoval jsem své hostitele, že adoptovali dva indonéské sirotky. Udivilo mě, jak se životu těchto dvou bezprizorných děvčátek striktně podřídili; a aby zachovali jejich muslimskou identitu, začali s nimi praktikovat islám. Bylo to dojemné, ale na druhé straně znepokojující a varující, že ani s altruismem se to nemá přehánět. Viz. švédský vynálezce dynamitu Alfred Nobel…

Švédové jsou speciálně hrdí na fakt, že jejich státníci chodí bez ochranky. Vlastně chodili. Než jim začali vraždit premiéry. Napřed byl premiér Olof Palme zastřelen 28. února 1986 na chodníku ulice Svaevägen v centru Stockholmu, když se kolem půlnoci vracel bez jediného boddyguarda jen s manželkou Lisbet bez ochranky z kina z filmu “Bratři Karamazovové”…

“A pak přišla na řadu pro změnu žena. Vrah švédské ministryně zahraničí Anny Lindhové se jmenoval Mijailo Mijailovic. V roce 2003, přesně 10. září, napadl Lindhovou v nákupním centru ve Stockholmu. Zasadil jí několik řezných a bodných ran. Švédská politička svým zraněním druhý den v nemocnici podlehla. Vrah byl dopaden za dva týdny od útoku. V roce 2004 dostal doživotí. Trest si Mijailovic odpykává v nejpřísněji střežené švédské věznici v Kumle.

A ejhle, našel se gauner Anders Behring Breivik, vzorný synek z diplomatické rodiny, co si vylil zlost na nevinných dětech se socialistickými tendencemi. Televizní společnost tak non stop chrlí i ty nejmenší podrobnosti z jeho života. Diváci, co mají rádi krev, násilí a masakry, neodcházejí od televizních obrazovek. Kdyby nebylo špatnosti jiných, neměli by žurnalisté co na práci. Proč však nepíší a nenatáčejí reportáže o podobných masakrech třeba v Izraeli, Pákistánu, Iráku či Afghánistánu?

Že jsou tyto země příliš daleko a že se nás jejich masakry netýkají? Omyl. Evropa, jak je již známo, je už dnes plná muslimů. Třicet milionů je jich už nyní v evropských zemích, v roce 2040 jich má být podle projektu Euromed přes 80 milionů. Pro radost demografům… Že jsou to jen hodní a přísně mírumilovní občané, co by kuřeti neublížili? Asi zapomínáte na atentáty v Madridu, Londýně či Moskvě. Výjimka potvrzuje pravidlo? Kéž by. Také tam všude byly matky a otcové, oplakávající své děti. Doktorka Ráchel Bocková, veterinářka přes ptačí chřipku, mi vyprávěla o své kamarádce z USA, která byla v ten den na procházce v Tel Avivu a dlouho se nevracela. Pak přišla a moc se omlouvala za zpoždění, že jí zdrželo natáčení nějakého hororu. Prý tam byla spousta kamer a na okolních stromech naaranžované roztrhané makety lidských orgánů…

“Bratři, vede se válka proti islámu. Chopte se svých mečů. Kde jsou vaše zbraně? Vaši nepřátelé zdupali Proroka. Povstaňte!” křičí Badr Bin Nadel al Mashari, imám z Rijádu. “Muslimové celého světa, bezprávní této země, povstaňte! Vybojujte drápy a zuby své právo, nebojte se řevu velmocí! Sjednoťte se pod pyšným praporem islámu a zaveďte jeho vládu.,” píše se v testament ajatolláha Chomejního.

Deník Jyllands-Posten zveřejnil dvanáct karikatur proroka na konci září 2005. Ta, která tehdy vyvolala snad nejostřejší reakce, se znovu objevila ve středečních vydáních pěti předních dánských novin. Na kresbě má Mohamed na hlavě turban, od něhož vede zápalná šňůra. Turban má tvar bomby. Právě autora kresby Kurta Westergaarda se chystala zavraždit trojice lidí, kterou dánští policisté nedávno zatkli. V reakci na to se rozhodli vydavatelé Jyllands-Posten a čtyř dalších deníků Westergaardovu kresbu otisknout znovu.

Dnes se Breivik distancuje od názorů psychiatrů, že byl v době svého hrůzného činu nepříčetný a duševně nemocný. Trvá si na svém, že jednal s jasnou myslí, aby světu ukázal, že je třeba v zárodku umlčet islamisty, co se světem šíří jako rakovinová metastáze? Kdy přijde na řadu další Breivik…? Vzpomněl jsem si, jak v únoru 1994 židovský osadník, MUDr. Baruch Goldstein z osady Kirjat Arba, ležící nedaleko Hebronu na západním břehu Jordánu, postřílel v mešitě při modlitbě 29 Arabů a 100 jich zranil.

Reagoval tímto zkratem na smrt svých přátel, kteří se stali obětí arabských teroristů, kdy je jako lékař po atentátech ošetřoval a mnohokrát zůstal bezmocně plačící na místě činu.. Goldestein však byl okamžitě Araby ubit k smrti, což asi Breivik nepředpokládal. Jinak by patrně střílet nezačal. Jeho psychická choroba vycházela právě z faktu, že to musí přežít, aby hrál dál své velké tragické divadlo… Pokud by chtěl dát světu jasně na vědomí, že to, co činí, činí tak skutečně z přesvědčení, provedl by svoji „akci“ způsobem sebevražedného atentátu. Dnes už vím, že Breivik je jen těžce nemocný, nebezpečný a chladnokrevně vraždící monstrum…

Inu, kde jsou ty doby, kdy nám severské země byly příkladem sociálního státu s bezpečím a mírem…? Kdo by čekal, že v jedné části vždy laskavého Osla bude vraždit islám a kousek dál rozzuřený norský pravicový radikál…? Že by akce a reakce…? Co ale bylo první – slepice nebo její vejce…?

PS: Islandský parlament v úterý 29. listopadu 2011 schválil návrh ministra zahraničí Ossura Skarphedinssona na uznání Palestinské správy jako nezávislého státu a zmocnil vládu k formálnímu uznání „Palestiny“. Ze 63 poslanců pro hlasovalo 38 poslanců, 13 se hlasování zdrželo, proti nebyl nikdo… Komu není rady, tomu není pomoci. Asi kouř z islandských sopek zastřel poslancům Islandu mozek…

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi” jako eKniha – (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135)

Reklama:
  1. 2 Trackback(s)

  2. Led 15, 2016: hampton bay fans
  3. Dub 19, 2016: Břetislav Olšer – blog, Olser.cz » Blog Archive » Tak dlouho si Skandinávci hráli na milovníky běženců, až se ucho utrhlo a ze Švédska se stala „evropská metropole znásilňování…“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *