O Milouši Parošovi v kožených tangách a s kondomem přes hlavu

26. Listopad, 2011 – 0:44
Polovina českého nároďáku po přistání na letišti v Praze, když se převlékla do svůdných tang...  Foto: Břetislav Olšer

Polovina českého nároďáku po přistání na letišti v Praze, když se převlékla do svůdných tang... Foto: Břetislav Olšer

Byly nebyly, v jedné bajce valašské hory a mezi nimi se na pastvě za hadrákem honil Milouš Paroš. Chvíli honil hadráka, chvíli něco, čemu říkal Drulákův čur.k. Ve zvláštní škole jim zakázali sexuální výchovu, a tak neměl ponětí, že onanie mění chlapa v hošánka. 

Pásal proto jen stádo povolných ovcí ve svém Ovčákově, kde byla sodomie povolena. Toužil být Ronaldem, co měl tak krásné hýždě. Jednou se mu však zdál vzrušující eroticko-fotbalový sen. Byl nejslavnější ze čtyřprocentní minority a dostal se do fotbalové reprezentace, kde se mu nejvíc líbilo, když se po zápase všichni nazí sprchovali. To byla nádhera. Pak ho prodali do mužstva daleko za hranicemi, v němž se všichni měli rádi a ve sprchách zvláště. Milouš jednou čúral do křoví a najednou měl slastný pocit, jako Clinton v Oválně pracovně. Nebyla to však oralistka Monika, ale statný polykač obránce Atatürk.

A tak se zrodila velká láska, Atatürk byl statný úplně všude a Milouš, co ho měl sice polovičního než Drulák, se s ním někdy sprchoval i několik hodin a býval nejčistším hráčem mužstva. Miloval hygienu a Atatürka. Hráli hru na padání mýdla. Jednou upadlo Atatürkovi a Milouš se ohnul, jindy zase naopak. A tak si špásovali a bylo jim bezva.

Pak se ale Milouš musel vydat s reprezentací do jiné ciziny, kde si ho ve sprchách nikdo ani nevšiml, proto se těšil na návrat. Na letišti ho měl jako obvykle čekat bafuňář Ivánek, co mu říkával roztomile: Ty můj hošánku, kapříci se nelíbají, kapříci se žužlají. A vždycky dával Miloušovi na přilepšenou pár kapříků, jak říkal tisícikorunám.

Na letišti si proto Milouš koupil růžovoučká kožená tanga a mínil svého kapříkového hóšu překvapit. Trošku s hošíky z mužstva na palubě za letu řádili a tak si při výstupu z letadla nechal na sobě jen kožená růžová tanga a na hlavu si natáhl bezpečnostní gumu, zvanou kondom.

Bylo to úžasné přivítání, hráči se dojemně drželi kolem ramen, obklopili Milouše v tangách a skandovali: Máme tady pašáka, co má pro kapříka čur.ka, jak páka… Když se pak ocitl ve statném objetí svého tisícikorunového kapříka, probudil se…

Ležel sám nahý mezi ovcemi, které ho mlsně olizovaly a v rozkroku měl mimořádné vlhko. Jen si povzdechl a svá kožená tanga si ještě víc zažezal mezi své půlky, aby si alespoň něčeho užil…

Inu, také bajky bývají někdy skoro jako skutečnost, aneb když se dva milují, na pohlaví nezáleží a český lvíček na hrudi debilů se nestačí divit, jakou „čest“ mu reprezentanti dělají…

PS: Pokud mě někdo z nicků má za většího blázna, než hráče, který za peníze českého fotbalového svazu exhibuje nahý na letišti, pouze v kožených tangách a s kondomem na hlavě, pak bez váhání vyhledejte lékařskou péči psychiatra… Sexuální úchylové jsou ostudou naší reprezentace… Nedovedu si představit, jak Špotáková vystoupí z letadla se zlatou medailí z OH v Pekingu a na letišti udělá striptýz…

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi” jako eKniha – (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135)

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *