Když mu zpívali „živjó“, nevěděli, že je to sexuální zvrhlík…?

15. Září, 2011 – 22:28
Ještě, že Bartákovi nesloužila žádná Miss monokiny...  Foto: Břetislav Olšer

Ještě, že Bartákovi nesloužila žádná Miss monokiny... Foto: Břetislav Olšer

Exhibicionista, který věřil, že ho známé celebrity ochrání? Tak si připadal naivní zloduch v lékařském převlečení jménem Jaroslav Barták, údajný prezident Modřanské polikliniky a generální tajemník Lvího klubu, který teď sedí ve vazbě kvůli obviněním ze znásilnění a bití svých asistentek. Masocismus či sadomaso…?

Oslavu svých narozenin spojoval vždy s výletem na parníku. Mohl si to dovolit – výlety parníkem po Vltavě pořádal Lions Club. Kdo by uvěřil, že Českou pobočku mezinárodní organizace, v níž se scházejí bohatí lidé kvůli charitě, založil na začátku 90. let právě Barták. Stačí napsat „charita bohatých“ a submisivní osobnosti se můžou potrhat, aby měly publicitu podtrženou zrovna šlechetným altruismem nebo módní filantropií.

Barták na to šel mazaně, podle videa na iDnes si s mnoha vlivnými Čechy tykal – s exministrem financí Vlastimilem Tlustým, tehdejším místopředsedou Nejvyššího soudu Pavlem Kučerou či papežským velvyslancem Causerem a mnoha dalšími lidmi, kteří mu zpívali „živjó“. Nevěděli snad, že jde o sexuálního loudila…? Hypersexualitou trpí ženy nymfomanky, u mužů jde o úchylku zvanou satyriasis. Nejsem puritán, ale v Bartákově případu se jednalo o sexual harrassment training, jak podle amerických pravidel.

Když ho zatýkali po návratu z dovolené v Turecku, byl v šoku. Byl přece spolumajitel modřanské kliniky, znal se s expremiérem Zemanem a jeho rodnou, MUDr. Uzlem, hlavním hygienikem ČR Vítem, prezidentem ČLK Kubkem, advokátkou Raupachovou, bývalým šéfem generálního štábu Štefkou, novinářskou Svobodné Evropy Rakušanovou, exministrem kultury Štěpánkem a dalšími osobnostmi.

Není divu, že po svém obvinění telefonovat od čerta k ďáblu a marně se dovolával jejich přátelství, marně ukazoval společné fotografie. Marnost nad marnost – vanitas vanitatum et omnia vanitas; je stíhán za znásilnění, sexuální nátlak, vydírání, nebezpečné vyhrožování, ublížení na zdraví, omezování osobní svobody a nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.

Jeho manželka to vše trpělivě snášela, peníze přece nesmrdí. Společně vítala na lodi vzácné hosty, Zemanem počínaje a papežským zástupcem konče. Pokud by tyranizoval i ji, určitě by se svěřila MUDr. Uzlovi. Navíc; proč by si manžel nemohl dovolit pár prostitutek, když se tolik ohání ve společnosti a charitě. Zaslouží si rozptýlení. Jako guru náboženských sekt, jenž mívá kolem sebe vždy několik „manželek“, které ho milovaly, uspokojovaly a zbožňovaly. Bohužel, Barták asi nebyl tím pravým nadsamcem…

Nebyl sice samozvaný prorok Warren Jeffs, ale možná jako on stráví pár let svého života za mřížemi, kam Jeffse poslal texaský soud za zneužívání dvou nezletilých dívek. Jeffs vedl sektu odštěpenou od mormonů a dívky považoval za své „duchovní nevěsty“.


Samozvaný prorok Warren Jeffs stráví zbytek života za mřížemi, kam ho poslal texaský soud za zneužívání dvou nezletilých dívek. Jeffs vedl sektu odštěpenou od mormonů a dívky považoval za své „duchovní nevěsty“.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/vudce-polygamni-sekty-dostal-za-przneni-duchovnich-nevest-dozivoti-1ic-/zahranicni.aspx?c=A110809_192052_zahranicni_aha

Inu, rychlokvašky se často zaštiťují populárními lidmi a rádi se chlubí cizím peřím. Prostě, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až je z toho chládek za mřížemi…

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi” jako eKniha – (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135)

Reklama:
  1. 3 reakce na “Když mu zpívali „živjó“, nevěděli, že je to sexuální zvrhlík…?”

  2. Když jsem viděl toho blba na fotkách s různými „celebritami“, tak jsem si pomyslil: to se máš čím chlubit! Normální člověk by se za většinu z nich musel stydět, za ten svět korupce a sviňáren, který představujou. Ale jak se zdá, pan „president kliniky“ mezi ně sedne jak p…. na hrnec!

    od vok v Zář 16, 2011

  3. Přesná charakteristika…

    od olser v Zář 22, 2011

  1. 1 Trackback(s)

  2. Úno 11, 2016: temple run

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *