Zřejmě ode mě nic nečetla. Psal jsem o tom tisíckrát… Proč tedy ta jedovatá slina? Možností je několik. Závist, žárlivost a moje snaha psát vše podle skutečnosti, jelikož jsem nikdy neměl máslo na hlavě., což mi spousta lidí závidí. Neabsolvoval jsem na rozdíl od inkriminované exsoudružky žádný kurz pravičáctví, tím pádem jsem tedy levičák, protože Očekávání Funkce šlo mimo mne. A kdo nebyl po sametu s nimi, byl proti nim. Jasná logika submisivních převlékačů kabátů.

A nyní základní novinářská témata, která z člověka udělají snadno a rychle levičáka. Nesmíte se rozhořčovat nad bratry Mašíny a spol., kteří sice zavraždili pár mladíků, o nichž si mysleli, že jsou to komunisté, ale co je na tom; podřezat hrdlo někomu bezbrannému, omráčenému a svázanému je přece zásadní bod morálky mnohých bojovníků třetího odboje. Čím Mašínové pomohli v boji proti komunismu v Česku? Prostříleli se na Západ a spadla klec. Černou práci museli odvést jiní. Píka, Horáková, Slánský a desítky dalších popravených v době, kdy si Mašínové a spol. hřáli své zadky v klidu země neomezených možností. Kdo o tom ale napíše, je nebezpečný levičák.

A další levičácké téma; napsat pár pozitivních slov v nekrologu o komunistce a herečce Jiřině Švorcové je přece zhůvěřilost sama. Politické faux pas a přímo sebelikvidační levičáctví. Dokonce mě napadli renomovaní blogeři se třemi jmény – dvě křestní, jedno příjmení. Inu, umělci s demagogickými sklony. Vybrali si jedinou větičku, na níž rozvinuli svoji averzi vůči Jiřině Švorcové, aniž by okem zavadili o jiné, mnohem vyčůranější pseudokomunistické Ferdyše Pištory. Přestože na rozdíl od jiných hereček Švorcová nikdy své herecké umění nepošpinila žádnou pornografií, ani lacinou erotikou neohrožovala mravní výchovu mládeže a nezletilých, ani nepodněcovala ke xenofobii, islamofobii a antisemitismu. Doba však chce své.

Je třeba psát o statečných hrdinech z nacistického Barrandova, kteří by si nožičky ušoupali, jen aby nemuseli do války. Českým hercům asi nevadilo, že ve stejné době, kdy natáčeli své komedie, umíraly miliony lidí v koncentrácích či v zákopech. Herci přece chtěli jen v klidu přežít. Stejně jako dělníci v českých hutích a zbrojovkách, které se staly Hitlerovou zbrojnicí. Bez boje jsme Němcům odevzdali nedobytné pevnosti v pohraničí, jen abychom z vyšší vůle nemuseli bojovat.

Další projev mého levičáctví je, že jsem napsal pravdu o AB Barrandov, resp. o říšskoněmecká společnost Prag-Film Aktiengesellschaft, jejímž úkolem v rámci Třetí říše byla výroba vlastních filmů. Filmy byly vyrobeny v německém jazyce, primárně byly určeny pro říšský trh. Pracovala pro něj řada českých režisérských hvězd, mj. i slavný Martin Frič a prakticky všichni, kteří zvládali dostatečně němčinu – Lída Baarová, Zita Kabátová, Nataša Gollová, Hana Vítová, Oldřich Nový, Vlasta Burian, Raoul Schránil a další…

To jsou ty jedinečné hvězdy českého filmu. Ne Švorcka, co jen recitovala Seiferta, Nezvala, Wolkera či Floriana na komunistických schůzích, místo toho, aby s Plastic Peoples do sebe ládovala drogy a v neintonační poloze halekala vulgární texty. Zpívali zhruba stejné texty – Pražský výběr, Orlík nebo Plastic People of the Universe… “Vymlácený rockový palice…”, podle čehož asi sami bigbíťáci dnešního zrna fungují. Nebo též v duchu jiného popěvku: “Kecy, fóry, nemakáme, to si radši nožku za krk dáme. Ať civí, kdo se diví…” či rovněž … “běžím s hovnem proti plátnu a to hovno v plátno zatnu”… Svět zvaný Česko je zkrátka v moci “hvězd” pop muzik…“Nic než národ! Bílá liga, bílá síla…“ Inu, Hamlete, měls slovy Willdy Shakespeara velkou nadčasovou pravdu: „Dnešní doba vymknutá z kloubů šílí…“ A já budu zase jen levičák. To zas bude dopisů…

Je rovněž těžký hřích psát hanlivě o mnohem fanatičtějších komunistech než byla Jiřina Švorcová. Kundera, Pelikán, Kohout, Ulčák, Šlouf, Zeman a stovky dalších, co si rudou knížkou otevírali dveře, kam se jim zlíbilo. Jejich svazácko-stalinistické osudy znáte. Škoda slov. Mé údajné levičáctví se však projevuje také v pohledu na zahraniční události. Říkejme rovnou masakry. Je přímo zločinem politovat Vietnamce, co jich v nesmyslné válce s US Army zahynulo přes tři miliony. Stateční američtí chlapci přece bojovali také za nás, když likvidovali indočínský komunismus. Píchnutím do vosího hnízda je má pouhá zmínka o masakru při vyvraždění několika stovek vesničanů, žen i dětí v My Lai. Byli to převlečení komunisté: Zabít!

Že před válkou byl komunistický pouze sever Vietnamu, zatímco po deseti letech šílených bojů se stal komunistický celý Vietnam? Svatokrádež, zločin a nehorázná drzost nestydatého levičáka, co si dovolil sáhnout na americkou modlu. Nezaměstnanost v krizí udolaných Spojených státech je dnes opět na 9,2 procentech. Posledních dvacet let pobíralo potravinou podporu v průměru 23 milionů Američanů; po recesi se toto číslo téměř zdvojnásobilo a při více jak 44 milionech je nejvyšší od začátku vydávání potravinových lístků v roce 1939. Každý den se teď hlásí 20 000 nových a notně vyhladovělých zájemců.

Tak, vidíte toho levičáka? Raději by měl psát o porušování lidských práv v Číně. Srát se do hodných Američanů, to mu jde, ale dát zabrat šikmookým fašounům…? To v té zemi za Velkou zdí se přece miliarda a čtvrt obyvatel nemůže dovolat svých práv. Zatímco v desetimilionovém Česku nás Romové mydlí mačetami, hrozí občanské nepokoje v Novém Boru, Vansdorfu či Rumburku a vláda je bezradná, ve více než miliardové Číně takové směšné rozmíšky řeší levou zadní, i když zde žije na padesát různých národností a etnik. Zvládnout přes miliardu a dvě stě padesát milionů lidí, aby měli co jíst, co pít, kde bydlet a kde pracovat, čím se přepravovat…

Pro běžného konzumenta zpráv ze světa jsou údaje o “zlé” Číně šokující; tolik obětí, doslova na každém kroku. Třeba záplavy v jižní Číně, které si vyžádaly 158 obětí na životech. Za rok 2009 bylo asi 2500 obětí důlních neštěstí. Hrůza. Nezapomeňte ale, že je řeč o 1 250 000 000 obyvatelích. A další šokující srovnání, když levičák, tak pořádný. V Číně je skoro padesát měst s populací nad dva miliony obyvatel. Padesát větších měst než Praha. A čínský energetický gigant typu “ČEZ”? Ten má 1,5 milionu pracovníků a spolu s dalšími třemi největšími firmami, co sice mají v průměru už jenom po milionu lidí, avšak jich zaměstnávají tolik, kolik je obyvatel celého Česka.

Levičáctví je v rovněž i tehdy, kdy se snažím srovnat 10 milionů obyvatel s více než stonásobným počtem Číňanů. Že v takovém přepočtu je v Číně nejmíň nezaměstnaných, nejmíň lidí zahyne na silnicích, zanedbatelný je v přepočtu na počet obyvatel i 1120 ročně popravených Číňanů, což Čechoameričan Etzler prezentuje jako nejčernější skvrnu na mapě světa. Ano, letos se počet poprav v Číně snížil na 1120 osob. V USA na 60. Zase je ale třeba vše brát v poměru k počtu obyvatel… Podělme tři sta milionů šedesáti, resp. miliardu a čtvrt počtem 1120… Přesto se pořád se mluví jen o lidských právech v Číně. Což tak se podívat, jak je to s jejich dodržováním v USA, kde nedávno vznikl mj. problém s “mučením vězňů”.

Podle zprávy amerického Kongresu USA a Rusko kontrolují více než polovinu světového trhu se zbraněmi. Z USA loni pocházelo 35 procent zbraní, z Ruska 21 procent a z Číny jen pár procent, navíc tam mají zakázáno nosit zbraně, kromě vojska a policie. USA vydají ročně na zbrojení asi 600 miliard USD, Čína pouhých 60 miliard USD… Zbrojení v USA, které mají více než čtyřikrát míň obyvatel, prostě roste sedmkrát rychleji, jako jejich HDP. Co by asi tak řekli Američané, kdyby také Čína chtěla zvyšovat výdaje na válku 7 x rychleji, jako své HDP? To by bylo křiku a přitom by udělala jenom to samé, co USA…

A Tibet, ostuda militantní Číny? Jak oznámily světové agentury, zkrotlý Barack Hussein Obama, který se označil za “prvního amerického tichomořského prezidenta”, se opatrně pohyboval při nedávné návštěvě Číny i v problematice lidských práv, jak už naznačilo jeho rozhodnutí nesetkat se s Dalajlámou během jeho nedávné návštěvy ve Washingtonu. Je to od roku 1991 poprvé, co americký prezident odmítl setkání s nejvyšším tibetským duchovním, za což ho pochopitelně kritizoval, kdo jiný, jak Václav Havel. Americký prezident se setkal jen se svým čínským protějškem – komunistou Chu Ťin-tchaoem a otázku Tibetu vůbec nezmínil.

Zkuste to napsat a pak si počkejte, jakou nálepku levičáctví dostanete, byť jste v životě komunistou nebyl a ani nebudete. A to ještě nebyla řeč o faktu, že Čína bude brzy ekonomickou jedničkou, když nakoupila za dva biliony státní dluhopisy USA, jejíchž státní dluh je cca 18 bilionů USD. Jen války v Iráku a Afghánistánu stály zemi neomezených možnost rovný bilion USD. Napíši o tom a jsem zatracený levičák.

A co Kosovo, politickými vyčůránky světa uznaný virtuální stát narkomafie a zločinců, zabíjejících Srby kvůli tělesným orgánům, prodávajících je za miliony dolarů…? A to ještě není září 2011, kdy má být založen stát Palestina. V Izraeli bych byl zarputilý pravičák. Židovský stát má jasno: Levice jsou ti, co chtějí mír s Palestinci, pravice zase skupina Židů, kteří vědí, že mír s lokálními Araby, co si říkají Palestinci, je pouhá iluze. Celá, téměř dvoumiliardová islámská komunita, totiž chce jediné – smetení Izraele do moře a vytvoření na jeho území státu Velká Palestina.

Tož, tak to je, levičákem snadno a rychle, rychleji než rychlokurs blbostí. Už se těším, jak z křtěného valašského katolíka z antikomunistické rodiny udělají nickové židobolševika. Zas se skoro smíchy potrhám…

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi” jako eKniha – (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135).