Jak v Česku bdí už i nad kuřaty po islámsku hodní němečtí muslimové

20. Červenec, 2011 – 9:12

Kuře s islámským posvěcením... Foto: Archiv autoraA z nejhoršího jsme uvnitř. Říká klasik, ale když to vyslovil poprvé, ještě asi netušil, co vlastně přivolal. V Evropě už máme skoro třicet milionů muslimských přistěhovalců, do roku 2050 jich má na starém kontinentu být až třikrát tolik.

Mešity rostou jak houby po dešti z radioaktivního mraku, stále víc jsou slyšet hlasy po zavedení islámského práva šaría. Podle šaríi jsou životy a majetek nemuslimů v islámském státě chráněné jen pokud je placena džizja – daň za ochranu, česky mafiánské výpalné.

Další mafiánsko-muslimský symbol je krevní msta. Na Sicílii se vyvražďují celé konkurenční klany, islám trestá smrtí mj. ženy, které se vzdají islámské víry. Čest rodu musí být vykoupena jejich smrtí. Nejčastěji ukamenováním malými kameny, aby co nejdéle trpěla.

V Německu je už pět milionů zejména tureckých muslimů, kteří už způsobili, že německá kancléřka Angela Merkelová se ostře vyjádřila v rozhovoru o islámu a imigraci. “Multikulturalismus absolutně selhal,” řekla a dodala, že se všichni přistěhovalci musí naučit plynně německy.

Asi proto se v Praze objevily v prodeji kuřata bez drobů, čerstvá, třídy B. Lze je koupit mj. v Bille. Na štítku můžeme mj. číst: Vyrobeno a zabaleno v České republice pod dohledem „Islámské komunity v Berlíně“. Německy i arabsky. Drůbežářské závody Klatovy… A je známý fakt, že Berlín je prý už největší tureské město po Ankaře.

Naši čeští islamisté si mnou ruce. Konečně. Zadarmo ani kuře nehrabe. Milouš by o něm řekl, že je to jen jeden neškodný „bojler“. Ještě ty mešity v Čechách a bude zeleně vymalováno. První náznaky změny už jsou tady; dosavadní pražský imám Emir Omič ukončil práci pro Islámskou nadaci v Praze.

Ta se rozhodla, že na jeho místo dosadí jako hlavního muslimského duchovního v Česku Samera Shehadeha, co se vrátil ze studií v Saudské Arábii. A to i přesto, že je populární svými názory podporujícími terorismus, ale i odmítáním demokracie a sekularismu. Není to přece tak dávno, co byl Shehadeha zvolen s Vladimírem Sáňkou i do vedení Muslimské obce v Praze.

Inu, Alláhu akbar! Takže, dobrou chuť a nezapomeňte koupit burku a nikáb pro své manželky…

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi” jako eKniha – (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135).
Reklama:
  1. 2 reakce na “Jak v Česku bdí už i nad kuřaty po islámsku hodní němečtí muslimové”

  2. Imání musí složit zkoušku z českého jazyka, a v něm musí přednést kázáni o novém a upraveném Koránu, určeného tam k přednesu, bez nabádání k násilí, musí se vzdát šárii v českém jazyce i arabštině veřejně!! Tak by to mělo být,aby nedošlo k vykázání komunity ze země!

    od Petr Gabriel v Lis 24, 2015

  1. 1 Trackback(s)

  2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fans

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *