Není kázání jako kázání, ale to islámské, to je teprve kázání…

23. Červen, 2011 – 14:08
Královna Alžběta II. není doma, Aha, je na kázání muslimů... Foto: Břetislav Olšer

Královna Alžběta II. není doma, Aha, je na kázání muslimů... Foto: Břetislav Olšer

O Velké Británii je všeobecně známo, že má skoro pět milionů muslimských uprchlíků. Šíření islámu ve Velké Británii není překvapením. Svědčí o tom i právě zveřejněná zpráva londýnského Centra pro sociální soudržnost.

Ta v celé své kráse ukázala, že britští muslimští studenti se příliš neliší od svých blízkovýchodních fundamentalistických vrstevníků. Studie, nazvaná „Islám na univerzitě: Průzkum britského studentského názoru”, ukázala, že přibližně třetina z 1.400 dotazovaných studentů souhlasila s názorem, že člověk může zabít ve jménu náboženství.

Bylo rovněž zjištěno, že 40 procent studentů podporuje zavedení islámského práva šaríja (islámského náboženského práva) v Británii, stejně jako světový chalífát – koncept světové islámské vlády, fungující na principu šaríje.

Nakonec bylo odhaleno, že charitativní dary od fondu stanice BBC Children In Need ve výši mnoha tisíc liber, dostali v k dispozici nejen na svou propagandu bomboví atentátníci, kteří zaútočili v červenci 2005 v londýnském metru. Teroristé se odpálili v soupravách metra a na horní palubě dvoupatrového autobusu, přičemž zabili 52 lidí. Fond Children In Need daroval během roku 1998 dvacet tisíc liber škole Leeds Community v Beestonu. Ta pak financovala islámské bratrstvo.

Těšil jsem se na londýnský Hyde Park, hlavně na jeho nezávislé řečníky ve Speaker’s corner. Ti se tam ale už téměř nevyskytovali; místo nich byly louky tohoto proslulého prostranství, vyhrazeného během druhé světové války pro pěstování rajčat, plné muslimských přistěhovalců. Těch je v Anglii už pár milionů. Seděli v trávě, konzumovali hranolky s kuřetem a vydrželi tak v siestě po dobu svých pěti denních modliteb.

Muži v galábiích, ženy většinou v černých róbách až na paty, s úzkým průzorem pro své oči. Vytlačili rodilé Londýňany z jejich oblíbeného místa relaxace do britsky konzervativního, ale čistějšího St. James’s Park… Kdo by ale čekal globální finanční krizi a přes 50 milionů nezaměstnaných. Ve Velké Británii přesáhl jejich počet poprvé od roku 1997 hranici dvou milionů a příjmy rostly nejpomalejším tempem nejméně od roku 1991. Pochopitelně z toho Britové viní imigranty…

Před čtyřmi roky udělil magistrát v centrálním Londýně pokutu 200 liber a úhradu soudních výloh 1200 liber muslimskému taxikáři Abdul Rasheed Majekodumnimu, který odmítl vzít do taxi slepce s odůvodněním, že jeho vodící pes, resp. sliny jsou „nečisté“.

Minulý měsíc muslimský řidič „routemasteru“ v Londýně znemožnil nevidomému George Heriggemu (73) nastoupit do autobusu kvůli jeho vodícímu psovi. Nevidomý penzista, trpící rakovinou, byl dvakrát vyhozen z dopravního prostředku, protože jeho vodícího psa považují muslimové za nečisté zvíře.

Všechnu tuto aroganci Prorokových nevděčníků završil muslimský kazatel Abu Waleed, jenž se Britům za jejich shovívavost odměnil svým kázáním 23. června 2011 v Londýně, kdy je seznámil s jejich „blízkou budoucností“:

„S Alláhovou pomocí dobudeme Bílý dům. Zažijeme den, kdy budou vykopnuty dvéře do Bílého domu a vejde kalif (následník Mohameda),“ vykřikoval za souhlasného halekání kolemstojících muslimů.

„Přijde den, kdy skončí Obama i Cameron na kolenou, aby nám muslimům platili daň za ochranu ne-muslimů,“ prohrábl si svůj mohutný plnovous. „Prapor islámu zavlaje nad Bílým domem i nad sídlem britské vlády na Downing Street.“

A svůj projev, proti němuž nezasáhl ani jeden anglický „bobík“, zakončil proroctvím: „Věřte mi, přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku…“

Inu, kampak se vytratila ta stará dobrá Anglie…

Nové elektronické vydání knihy: “Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi” – (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135).

Reklama:
 1. 6 reakce na “Není kázání jako kázání, ale to islámské, to je teprve kázání…”

 2. Je to jiné téma, než o naší obvyklá politická špíně, ale stejně aktuální.
  Jímá mě strach, když to čtu. Chci věřit, že naše civilizace sebere zbytky sebezáchovného instinktu a a vymete z Evropy multikulturalisty i s islámem (kéž by i s islamisty, ale to už je zřejmě nemožné). Pořád věřím, že není pozdě. Nikdy jsem si nemyslel, že jsme takoví slaboši a necháme si různou podobnou pakáž přerůst přes hlavu. Měli by si vzít příklad z paní Julie Gillardové z Australie, která mohamedánům oficiálně naplno řekla, ať táhnou! Zdá se, že ti naši jsou pěkní srabi!

  od vok v Čer 23, 2011

 3. Oni nejsou ani tak srabi vůči mmuslimům, ale vůči našim velkým bratrům, co se ženou po ropě, jak po uzeném. A zatím mají nejvíc ropy arabské země v OPEC. Do té doby se budeme submisivně vtírat do přízně muslimů…

  od olser v Čer 23, 2011

 4. Pod článkem máte špatný odkaz na youtube. (přihlášení na seznam.cz)
  Škoda..
  Jina souhlasím a potleskám.
  denta

  od denta v Srp 20, 2011

 5. Ten projev „Přijde den, kdy….“ mi připomíná Hitlerovy projevy, také je zpočátku nikdo nebral vážně.

  od Vydra v Zář 18, 2011

 6. Nebezpečí číhá za každým rohem…

  od olser v Zář 22, 2011

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *