Politický wrestling, aneb Za harassment 74 roky vězení…?

28. Květen, 2011 – 7:53
Jo, tenkrát ve Vietnamu... Foto: Břetislav Olšer

Jo, tenkrát ve Vietnamu... Foto: Břetislav Olšer

Vím o sobě, že mám sociální cítění a zdravě praktický přístup k sexu. Alespoň to o mně každý tvrdí. Možná že jsem příliš útlocitný, cizí mi nejsou ani empatie a endorfiny. A to zřejmě proto, že moje křesťanská rodina byla za všech okolností proti totalitě a všemu, co s ní souvisí. To říkám jen proto, že když teď budu hájit socialisty, neznamená to, že jsem v tomto ohledu nějak politicky jako chronický nestraník zainteresován. 

Co na srdci, to na jazyku; jsem přece z Valašska. Jen se snažím hledat pravdu a nic než pravdu, ať je na kterékoli straně. Padni komu padni. Zleva nebo zprava. Znám komunisty, kteří byli zvrhlá hovada, a kapitalisty, jimž nebylo cizí ani to nejhlubší sociální cítění. Vím ovšem též o majitelích obřího kapitálu, jimž nebylo proti mysli usmrcovat miliony nevinných lidí bez soudu v plynu a v krematoriích. A většina z těchto milionů zavražděných byli komunisté či lidé liberálního přesvědčení.

Podobných zločinů bylo spácháno bezpočet též ve Vietnamu, v Iráku, na Quantánamu, při bombardování Jugoslávie a Libye, ovšem, nikdo nebyl souzen, nikdo nemusel nabízet milionová odškodnění. Vše bylo prostě OK. Je to přece válka. Odpouštělo se i mučení vodou zvané waterboarding. Ovšem, když šéf MMF Dominique Strauss-Kahn spáchá zločin sexuálního obtěžování, čeká ho 74 roků vězení…? Co na to Bill Clinton, jemuž se japonsky říká: semenonasaku? Není to náhodou jen zlý sen o zkorumpované justici? To proto, že to není válka, ale jen wrestling? Jak to, že nejsou souzeni G. W. Bush za lži o zbraních hromadného ničení v Iráku, NATO za rozboření pravoslavných kostelů, za tisíce tříštivých bomb a mrtvé v rozbořeném čínském velvyslanectví v bývalé Jugoslávii, za mrtvé civilisty a tragickou frašku jménem bezletová zóna v Libyi…? A premiér Kosova Thaci za mrtvé Srby a miliony dolarů, o které zbohatl prodejem jejich orgánů…? Také to byla přece válka…

Proč tak zdlouhavý úvod? To proto, že není snadné povídání o tom, jak lze snadno zlikvidovat i dnes určitou skupinu osob, zastávající odlišný světonázor, byť ryze utopický. Socialismus. Pro ty, co se špatně orientují, to socialistické je např. znárodňování, resp. zestátnění soukromých firem, tak, jak se to už druhý rok dělá v USA a v EU, kde se stalo státními už několik tisíc krachujících bank, automobilek a jiných soukromých podniků. Ještě víc polopatismu? Tož, socialismus s lidskou tváří je to, když si lapidárně řečeno soukromník po zdanění nechá pro sebe vše, co vydělal, ale když zbankrotuje, stát ho musí založit a tahat za něho „kaštany z ohně“…

Něco málo o tom ví také šéf Evropské komise José Manuel Durao Barroso, s nímž srdečně jednaly všechny české pravicové vlády, Topolánkovou počínaje a Nečasovou konče. Byl předsedou strany PCTP-MRPP – Portugalská komunistická strana pracujících – Revoluční hnutí strany proletariátu). Po jejím neúspěchu ve volbách obrátil jako Ferdyš Pištora a vstoupil do Partido Social Democrata (PSD) – Portugalská sociální demokracie, v níž je dodnes… Místo RVHP tak máme pyramidovou hru EU, zvanou ring volný, každý chvat povolen, aneb politický wrestling. Oč jde? O nesoutěžní profesionální „sport“, v němž jsou zápasy předem domluvené. Obsahuje prvky souboje, sportu a divadla. Jeho protagonisté, stejně jako politici jen dělají, že dělají. Přestože je wrestling je bulvární inscenace, i zde může dojít ke zranění nebo smrti. Politika není špinavá, špinaví jsou pouze její provozovatelé, tvořící Augiášův chlév.

K sociálně vnímavým lidem rozhodně nepatří a nepatřil Ivan Langer, naštěstí už bývalý ministr vnitra. Velmi rád se dovolával morálky a slušného chování. Zrovna on, co vždycky kázal vodu a pil víno, mrva z inkriminovaného chléva. Krakatice, Mrázek a Langer. Svých pět minut slávy si prožil při volbě prezidenta, kdy před kamerami řval na Bursíka, že někdo za to půjde bručet. A k tomu spolu s lidovcem Severou “zapomněli” na stole před novináři spis tzv. Kubiceho zprávy, jenž byl přítomnými žurnalisty bleskově ofotografován a vzápětí zveřejněn.

Napřed v Českém rozhlase, poté i ve všech dalších médiích, což převážilo vítězství ve volbách na stranu ODS. Přitom vítězství už měli nadosah právě zmiňovaní socialisté. ČSSD vedla s náskokem, ale nečekaně, den ze dne, prohrála. Proč? Kdo by též volil člověka, jenž byl podezřelý z pedofilie, spolčený s českým podsvětím a z podílu na vraždě mafiána Mrázka. A jsme u „jádra pudla“. V tzv. Kubiceho zprávě se totiž mj. psalo, že předseda ČSSD Jiří Paroubek je na „nymfičky“ a na dovolené v Chorvatsku sexuálně zneužíval na jachtě nezletilou dceru Bohumíra Ďurička, toho nešťastníka, který pak zastřelil v afektu mladého kolotočáře Kočku. „Mám dvě nezletilé dcery, jedné je 16 let, druhé jsou dva roky. Zveřejněná lež mne hluboce zasáhla a ovlivnila negativně život především mé starší dcery,“ sdělil pak ve vězení Ďuričko ČTK.

Lidská přízeň je velmi vrtkavá; chce to jen málo a člověk, tedy alespoň v Česku, změní jako na obrtlíku svůj názor, postoj, přesvědčení, kabát… A stačí jen napsat sprostou lež, předhodit ji bulvárním médiím a pak už to nechat jen na pospas zdivočelému davu, co je patologicky vysazen na senzace toho nejhrubšího zrna. Zvláště, když soud trestní oznámení na Kubiceho odloží ad acta. Prostě, i tímto způsobem lze vést „férový“ boj konkurenčních politických stran.… Tak to chodí v zemi, v níž je nejčtenější bulvár, nejsledovanější jsou jihoamerické telenovely, k nejslavnějším patří oštulpnovaní a potetovaní negramotové v kopačkách, jakož i ti, co se zahnutým klackem nejlíp ze všech trefí kusem pryže do branky vsazené do ledu. Toto vše je možné ve společnosti, v níž má kardiochirurg roční příjem rovný měsíční mzdě rychlokvašné promiskuitní manekýny nebo silikonové porno celebrity na jedno použití.

Také americká policie je na sexuálně motivované přečiny vysazená, říká se mu tam harassment. Proto též zadržela a obvinila šéfa Mezinárodního měnového fondu. Dominique Strauss-Kahn podle ní sexuálně napadl pokojskou v newyorském hotelu a nutil ji k orálnímu sexu. Finančník trvá na své nevině, jelikož údajně v inkriminovaném čase vůbec na svém pokoji nebyl, nýbrž obědval se svojí dcerou v restauraci. V čem je zakopaný pes? Pravděpodobného francouzského prezidentského kandidáta za socialisty Dominiquea Strausse-Kahna zadržela policie na newyorském mezinárodním letišti Johna F. Kennedyho, odkud měl odletět do Paříže.

Ze sexuálního napadení ho obvinila zřejmě HIV nakažená dvaatřicetiletá pokojská z hotelu Sofitel na newyorském Times Square, kde se incident údajně odehrál. Deník New York Post napsal, že tato žena z Guineje, které Američané poskytli azyl a jejíž manžel zemřel, žila se svou patnáctiletou dcerou tři roky v apartmánech v Bronxu, které jsou charitativní organizací Harlem Community AIDS United pronajímány podle pravidel jen rodinám, v nichž je alespoň jeden dospělý člověk nakažen HIV nebo má nemoc AIDS.

Šéfa MMF už policie začala stíhat za pokus o znásilnění, omezování osobní svobody a sexuálně motivovaný trestný čin. Kdyby byl Američan a znásilnil dívku na Okinavě, byl by okamžitě převezen do USA a soudem zbaven obvinění, aby si prožil svůj americký sen. Viz. italské Alpy a americký letoun EA6B Frowler v roce 1998. Pilot ze sebe dělal hrdinu a při nízkém letu v rámci sázky, že podletí nosné lano lanovky, ho přeťal ocasním křídlem. Mělo to za následek 20 mrtvých. Navíc záznam z černé skřínky na základně někdo smazal. Američané odmítli pilota vydat italským úřadům. Rychle ho přepravili do USA, kde americký vojenský soud v roce 1999 pilota Asbbyho zprostil obvinění…

Už nyní se ale analytici shodují, že šance Strausse-Kahna na prezidentský post pohasly, z čehož by mohl těžit jeho pravděpodobný soupeř Nicolas Sarkozy. Francouzi mají jasno. Jde o politickou léčku. Prezidentské volby sice budou až za dva roky, ale teď by v nich zvítězil s velkým náskokem po mnoha letech socialista – bývalý ministr financí a nyní šéf Mezinárodního měnového fondu Dominique Strauss-Kahn. A popularita Nicolase Sarkozyho je na rekordně nízkých 31 procentech. Opozice by na Strauss-Kahnovi ráda něco našla také pro jeho židovský původ. Obyvatelé země galského kohouta ale nejsou praštění…

Kritika flirtů na Francouze zkrátka nezabírá. A zvláště, týká-li se čilého Francouze ve věku dvaašedesáti roků. Navíc už mají všech těch krizí, korupcí a podvodů pravicových prezidentů a státníků plné zuby. Faktem je, že pan Paroubek není zdaleka takový bejk, ale dnes už alespoň ví, v čem bylo to „jádro pudla“. To J. W. Goethe ve svém Faustovi napsal v okamžiku, kdy se k němu zatoulaný pudl změnil v ďábla, jak Faust překvapeně zvolal: „Tak tohle bylo to jádro pudla…!?“

Ve Vietnamu jsem jezdil po Hanoji volhou jednoho zpravodaje, který měl jediný styl jízdy automobilem; ve městě jet maximálně třicítkou a být neustále ve střehu. Vietnamci měli originální způsob výdělku; vyhlédli si zahraniční auto a znenadání se mu vrhli pod kola. Ovšem tak obratně, aby se jim nic nestalo, ale aby mohli žádat odškodnění. Řidiči z toho byli na nervy a děsili je vietnamské soudy. Na tehdejších ulicích Hanoje byli jen pěšáci a občané na kolech. Na sto bicyklů připadala jedna babeta. Inu, k penězům se dá přijít mnoha způsoby. Třeba i svedením bohatého šéfa MMF a pak ho přimět k zaplacení odškodnění; od milionu USD výš.

Šéfovi MMF hrozí obvinění z pokusu o znásilnění, omezování osobní svobody a sexuálně motivovaného trestného činu. Pokud by mu udělila americká justice maximální trest, mohl by si teorereticky odpykat 74 let a tři měsíce ve vězení. Zajímalo by mě, podle jakého paragrafu to má být rovných 74 roků a ještě tři měsíce. Anglosaské právo má zkrátka nezvyklé matematické metody. Při vidině tolika let vězení za to, že se jeho penis dotkl rtů pokojské, je to pěkný děs a miliardáři platí jak zběsilí. K čemu by bylo „znásilněné“ Afričance, kdyby její pokořitel hnil desítky roků v báni. Ona potřebuje peníze, moc peněz, aby zapomněla na boháčův penis. Kolik stojí taková amnézie…?

Jak to, že Žid a socialista se svým obřezaným penisem otře o pokojskou a dostane de facto doživotí. Jak to, že u soudu nestojí nikdo z Bílého domu za Hirošimu a Nagasaki, na které dopadly uranová bomba „Little Boy“ s tritolovým ekvivalentem 20 kt a plutoniová bomba „Fat Man“ o ráži 22 kt TNT. Okamžitě zahynulo asi dvě stě tisíc obyvatel, další více než tři sta tisíce jich zemřely postupně na následky radiace. Že to byla válka a během ní jsou tolerovány i takové činy?

I takové, jichž se dopustili Američané, vraždící ve vsi My Lai, ležící v Jižním Vietnamu v provincii Son My, pod velením poručíka Williama Calleyho. Masakr v My Lai byla masová vražda asi 504 neozbrojených vietnamských civilistů, hlavně žen a dětí, kterou spáchali vojáci 23. pěší divize Americal U.S. Army 16. března 1968. Před smrtí byli některé oběti znásilněny, zbity, mučeny, zohaveny nebo pobodány. Těla některých povražděných byla vojáky znetvořena a 17. března 1970 americká armáda obvinila 14 důstojníků, včetně generálmajora Samuela W. Kostera, velitele divize Americal, za zatajování informací o incidentu.

Většina z obvinění však byla zrušena. Velitel brigády plukovník Oran K. Henderson byl nakonec jediným, kdo byl z krytí masové vraždy obviněn. Stalo se tak 17. prosince 1971. Po 10 měsících trvajícím soudu byl 10. října 1971 poručík William Calley odsouzen za vraždu a vydání rozkazu k střelbě do civilistů na doživotí. 2 dny po nabytí pravomoci rozsudku byl ale prezidentem omilostněn. Calley si nakonec odseděl ve vězení Fort Leavenworth 4 a půl měsíce, přičemž během této doby měl povoleny neomezené návštěvy své přítelkyně. Soud ostatní obžalované včetně kapitána Mediny zbavil viny. Vězení za znetvoření pěti set „rákosníků“? Kdo to kdy slyšel…?:..

Na závěr obligátní třešnička na dortu – Soudci EU u kosovského odvolacího soudu osvobodili Albánce Florima Ejupiho, který byl odsouzen ke čtyřiceti letům vězení za pumový útok na srbský autobus, při němž v roce 2001 zahynulo 11 lidí a dalších dvaadvacet jich bylo zraněno. Soud však konstatoval, že důkazy byly „nedostatečné“ a nařídil jeho propuštění… Opravdu patří do Haagu Karadžič, nebo Mladič a ne Thaci, Madeleine Korbelová Albrightová či Bernard Kouchner…? Kdo z nich útočil a kdo se bránil…? Byla přece válka.

Inu, ne nadarmo má Múza spravedlnosti zavázané obě oči, aby neviděla, kdy je, a kdy není válka…

Reklama:
  1. 2 reakce na “Politický wrestling, aneb Za harassment 74 roky vězení…?”

  2. Dobře napsáno.Pochvalné komentáře nemají cenu i když potěší.Ve světě vládnou peníze a kdo je má má i moc.Všechny pokusy nahradit to ideologií selhaly.Všechno se dá zneužít ideologie nejvíc.Jen abychom neprosili ty syčáky aby nám pomohli až na nás vyrukují ti utlačovaní chudáci.Jsem starší člověk a v kleče se hlavou země nedotknu.Pravda se zdá neuchopitelná viz.J Nohavica-Pravda a lež (YouTube)

    od emeritnisamec. v Kvě 28, 2011

  1. 1 Trackback(s)

  2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *