Janáčkova filharmonie Ostrava zahajuje prodej předplatného

27. Květen, 2011 – 21:02

Janáčkova filharmonie Ostrava zahájí 58. koncertní sezónu úvodním koncertem 8. a 9. září 2011. Spolu s ostravským orchestrem a pod taktovkou šéfdirigenta JFO Theodore Kuchara vystoupí také královna harfy Jana Boušková, jež přednese Koncert pro harfu a orchestr A.E. Ginastery.

Další atraktivní program a vynikající interprety nabízí nejen Velký symfonický cyklus, ale i další koncertní řady, které svou pestrou skladbou jistě uspokojí nároky posluchačů.

„Na dramaturgii jsme pracovali společně se šéfdirigentem Theodore Kucharem a tentokrát jsme se snažili klást důraz na prezentaci především českých umělců. Vedle již zmíněné Jany Bouškové přijali naše pozvání k vystoupení s Janáčkovou filharmonií například Jiří Vodička, Martina Bačová, Irvin Venyš, Radek Baborák Hana Kotková nebo z dirigentů Jakub Klecker. Posluchači se mohou také těšit na Christina Arminga, který si za dobu svého působení ve funkci šéfdirigenta JFO získal srdce mnoha Ostravanů,“ říká ředitel JFO Peter Krajniak.

Prodej předplatného bude zahájen 1. června 2011. Pro zájemce o abonmá Velkého symfonického cyklu je připraven bonus. V sezóně 2011/2012 budou moci využít nově navázané spolupráce JFO s Národním divadlem moravskoslezským a po předložení své abonentky si v předprodeji divadla zakoupit vstupenku na 4 operní představení dle vlastního výběru se slevou 40%. A naopak držitelé předplatného NDMS si mohou se slevou 40% zakoupit vstupenku na jakékoliv 4 koncerty JFO.

Lákavá sleva abonmá je připravená také pro studenty, kteří za abonentku na kterýkoliv koncertní cyklu zaplatí pouze 20% z ceny. Nárok na 50% slevu pak mají osoby starší 70 let a držitelé průkazů ZTP. Detailní informace o dramaturgii jednotlivých koncertních řad, ceně předplatného a vstupného najdete na webových stránkách Janáčkovy filharmonie www.jfo.cz

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *