Došlo k nejhoršímu; Nečasova vláda lhářů, podvodníků a zoufalců…

19. Duben, 2011 – 12:03
My jsme muzikanti a přicházíme i vám vládnout...  Foto? Břetislav Olšer

My jsme muzikanti a přicházíme i vám vládnout... Foto? Břetislav Olšer

Jakou vládu si zasloužíme, takovou ji máme. Jsme národ oficiálně prohlášený za největší zloděje, co mají nejblbější mládež nejen v EU, která roste jen na drogách a po hospodách. A bojí se maturitních testů, aby se neukázala pravda o české vzdělanosti v plné parádě.

Proto máme identickou vládnoucí koalici trapných lhářů, korytářů, zlodějů a zoufalců. Přesný Augiášův chlév. Včera jedna strana tu druhou obviňuje a podává na její členy trestní oznámení, dnes se už objímají, jen aby si bez studu uchránili svá lukrativní ministerská křesla Jak nám můžou dobře vládnout, když je mezi nimi antagonistická nedůvěra a nesnášenlivost?

Napřed se nechají vydírat doktory, co lhali, že odcházejí, přitom jen hrstka z nich měla zamluvená místa v německých či rakouských nemocnicích. Jenom zkorumpovaná vláda se nechá vydírat. A ta naše nakonec vyvěsila bílý prapor. A teď bojuje o stěžejní post ministra vnitra. Jako za starých dobrých totalitních časů. Kdo měl tento rezort pod palcem, věděl, jak co na koho vytáhnout, nebo jak co zamést pod koberec…

Všichni věděli po volbách, že ABL je bezpečnostní agentura, ale protože tato instituce dobře platila Věci veřejné, které byly potenciálním partnerem do koalice, proto všichni mlčeli. Dnes premiér zakazuje jednání s VV, protože jsou to špiclové, ale na druhé straně narychlo, když jim teče do bot, vytvoří trafiku místopředsedy vlády pro Radka Johna, jen aby se VV neurazily a neodešly z vlády, co by tak mohla padnout při hlasování o nedůvěře. A to ještě bude mít tento místopředseda vlády na starost protikorupční boj. Člověk, co vydával za předražených sto milionů Janouškův „Svět pojištěnce“…

A ministrem vnitra bude Jan Kubice, někdejší šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ), další člověk, který má nyní soukromou poradenskou firmu. Od policie odešel na konci roku 2007, navíc kdysi kůň Ivana Langra, který „zapomněl“ na stole pro novináře Kubiceho zprávu, když musel se svojí prostatou na WC. Naoko se rozhádali, ale tomu věří jen vůl. Vládní koalice, co se skládá s psychicky ujetém Škárkovi a pomatené Kočí, co mluví jak dláždič a podráží kdekoho na potkání.

Drobilem a jeho miliony to začalo, přes Vondrovo ozvučení za 750 milionů pokračovalo a rozdáváním Bártových milionů jeho „chudobným“ kolegům končilo. Vlastně jaképak skončilo? Metastáze pokračuje, Bárta se očistí a vrátí do vlády. Kubiceho zpráva je zapomenuta, možná sebou do vlády přinese nějakou novou. Místo pedofilství Paroubka, třeba o ctnostné Němcové, co si platí mladé hřebečky a o Tluchořovi, že je kleptoman-alkoholik, co krade v samoobsluhách fernet a tuzemák.

Jako občan se děsím, kam moje peníze jdou, jaký hambinec musím platit se strachem, kdo zase něco zdraží nebo zruší důchody či příspěvky pro zdravotně postižené. Vláda, v níž se praktikuje línie tzv. cílené lži, které se neříká lež, ale „informace, co se ukázala mylná“, je pouhým vředem na už tak chorém těle Česka, prolezlého metastázami nevyléčitelné rakoviny.

Inu, jak jsme si ustlali, tak jsem si též lehli; včera se drželi pod krkem, dnes se brežněvovsky objímají…

Reklama:
  1. 1 Trackback(s)

  2. Led 15, 2016: hampton bay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *