Jak Bárta narazil na děvku prodejnou zvanou Škárka…

7. Duben, 2011 – 9:11
Jak si hřát na hrudi hada... Foto: Břetislav Olšer

Jak si hřát na hrudi hada... Foto: Břetislav Olšer

To má Vít Bárta z toho, že se tak chlubit třemi desítkami milionů na svém kontě a že se má, že na to má. Chorobná závist už změnila jiné borce, než jen profesionální prodejné děvky. Hřál si zkrátka na prsou slizkého hada, i když se hned hadům omlouvám, jelikož jsou na rozdíl od skutečného slizouna Škárky hebcí a féroví.

Jen takový příklad; tak za někým přijde dívka, lísá se, dotyčného chce svést a než se naivní člověk vzpamatuje, má na krku žalobu za sexuální obtěžování a znásilnění. Ostudu, vydírání, problémy v rodině… Za dobrotu na žebrotu. Podraz na kamarádovi je ta nejhorší sviňárna.

Ten je proto pochopitelně v šoku. Měl přece jen upřímnou snahu vyjít vstříc, ale z pokorné dívky se stane nevěstka. Žádná láska, jen prachy. Vydírání. A patologické prahnutí vyšinutého mozku, jak svému dobroději co nejvíc ublížit, zničit jeho kariéru.

V tomto reálném případu ale šlo o zvrhlého prostituta, zvaného parchant obecný, s beznadějnýmii schizofrenními úchylkami. Nezbývá než v rámci tvrzení proti tvrzení povolat svědky, co toho hajzla rozcupují na padrť. Kdo by čekal křivé obvinění…? Že z dobrosrdečné půjčky kamarádovi bude úplatek syčákovi, schopného všeho. Znám takové magory; zapřeli by vlastní nos mezi očima a ani se nezačervenají.

Zvláště, že Škárkovo „svědectví“ musí být zpochybněno. Proč tak dlouho otálel s originální obálkou s „úplatnými“ penězi? Nač asi čekal? Jednou už přece tvrdil, že si celou tu frašku vymyslel, že to byla jen mystifikace, jelikož v záňadří novinářky spatřil tajný mikrofon, co ho nahrával a chtěl se jí pomstít. Patrně se uvolnily nějaké buňky v jeho mozku, co z něho udělaly zahnívající dýni. Kolikpak už bylo podobných vyčůránků – „pěti českými na stole“ počínaje, přes Vlčkovu igelitku s milionem, a Drobilovým „šetřením“ pro svoji kariéru konče. O Vondrovi a jeho Promopro ani nemluvě.

Doufám, že se nenajde nikdo, kdo by si před tímto psychopatem neodplivl. Možná by neškodit ani docela řádný proplesk a nakopnutí do jeho prodloužených zad. Zkrátka, padla facka na sále. Viz Rath a Macek. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až to pleskne jako kus masa o beton. Ponaučení; politiky s červivými mozky nebrat, ale je to složité, který politik nemá zmiňovanou vlastnost…?

Myslím si, že v bohnickém blázinci či u cvokaře Chocholouška se ještě jistě najde místečko. Protekční… A čím dřív, tím líp. Nikdo neví, nejde-li o zákeřnou infekci kariéristického fracka s deviací narcise, ohrožující společnost víc než radioaktivita…

Reklama:
  1. 17 reakce na “Jak Bárta narazil na děvku prodejnou zvanou Škárka…”

  2. Nechápu, jak si vůbec můžete dovolit kritizovat člověka, který si nechtěl dát srát na hlavu. Nevíte nic o VV, neznáte ani zákulisí, ani aktéry, tak si své mindráky laskavě můžete léčit jinde

    od Kamil v Dub 28, 2011

  3. Vážený pane, znám jako novinář důvěrně pár lidí z vedení VV, takže vím své. Vy snad považujete za důvěryhodného člověka, který napřed tvrdí, že si vše vymyslel, protože se chtěl pomstít novinářce, jež ho tajně nahrávala, aBY pak řekl, že naopak to pravda je? Lidé, kteří neví, co vlastně chtějí a proč jsou podle mě vedle jak ta jedle… Jasný znak psychopata…

    od olser v Dub 28, 2011

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *