Sobotka-zastuzená rovnátka, průzračnost křišťálu a exhibicionismus?

19. Březen, 2011 – 16:23
Minulost některých socialistů... Archiv Břetislava Olšera

Minulost některých socialistů... Archiv Břetislava Olšera

Tak jsem sledoval sjezd ČSSD. Žasl jsem, kolik zbytkové energie ještě zůstalo českým socialistům. Hlavně v bratru Bohuslavu Sobotkovi, který rázně odmítl zákulisní dohody, jelikož chce, aby jeho strana byla nová a průzračně jednotná, zřejmě v duchu Stanislava Grosse Křišťála I. Upřímného…

I když je to v jiných a ověřených demokraciích běžné, že vítěz voleb podpoří veřejně svého konkurenta, jak to učinila třeba Hillary Clintonová, když navrhla svým voličům, aby dali její hlasy Baracku Obamovi. My ale máme patrně super demokracii demokracií, tedy alespoň socialisté, a víme, co se sluší a patří.

Bohuslav Sobotka, přestože před volbou sliboval, že chce mít vedle sebe pana Haška, odmítl ho následně veřejně podpořit, čímž si zadělal na hned první předsednický problém v podobě protestů tzv. moravské větve ČSSD a její rozpolcenosti v době, kdy se kasal, jak právě on, Sobotka Křišťál II. Veleupřímný, vše sjednotí…

Připomněl tím věčnou socialistickou kauzu, jež se týkala bytu Standy na Barrandově. V roce 1999 si ho koupil za 4 276 076 korun. Nedokázal ale vysvětlit, kde na něj vzal peníze. Nabytí nemovitosti Gross nejprve vysvětloval půjčkou od strýce Františka Vika, poté penězi od bývalého novináře a podnikatele Rostislava Roda. Ve hře figurovala i tajemná směnka, kterou zničil šéf neparlamentní strany Česká pravice Michal Simkanič. Gross tehdy proslul výrokem, že celá věc je „křišťálovější než křišťál“.

Bohoušek, aby se zřejmě podobal svému televiznímu čtyřnohému vzoru, má ještě ve čtyřiceti pospubertální zastuzená rovnátka. Navíc se podobá svým chováním sexuálním úchylům zvaným exhibicionisté. Někteří našinci to ale spíš vidí jako masochismus, jenž byl pojmenován po hraběti Masohu. Lidé, kteří touto úchylkou trpí, nacházejí požitek a rozkoš v utrpení. Nechávají se například dobrovolně spoutat, bičovat, rvát za vlasy a tak dále. Protipólem masochismu je sadismus.

Ten je pojmenován po markýzi de Sade. Pokud se spojí masochismus se sadismem, tak mluvíme o sadomasochismu. Tyto dvě deviace existovaly již ve starém Římě a nyní také v české straně socialistů. Je tu ještě možnost, že při úbytku preferencí se projeví také úchylka, jejíž vyznavači se nazývají symfrofilové, kteří se sexuálně ukájí při sledování katastrof. I těch politických, jichž má ČSSD za sebou spoustu.

Nač zbytečné řeči. Stačí anekdota o psychice exhibicionismu některých deRathizačních socialistů, kteří se věnuji tzv. frotérismu, kdy se muži ukájejí otíráním se o ženy. Když jsou přistiženi, tvrdí, že šlo jen o nedorozumění… Bizardní? Ne pro socialisty, jež mají na mysli hlavně protežování žen v politice.

Jede chlap pražským metrem v hrozné tlačenici, před ním stojí žena. Vtom ten chlap povídá: „Promiňte paní, to není to, co si myslíte. Já mám malou vejplatu a dostávám ji v mincích zabalených do válečku. A ten jsem si dal před cestou do kapsy.“ V další stanici se na muže obrátí ta žena a prohlásí: „Vážený pane, to, že máte malou vejplatu, vám věřím, že ji dostáváte v mincích, to vám taky věřím. Ale to, že vám mezi zastávkou Můstek a Staroměstská přidali, to vám tedy nesežeru…!“

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *