Jak jsem urazil Hitlerovy „hodné“ rakouské nacisty…

5. Leden, 2011 – 1:08
Tak to jsou ti zamindrákovaní křivonozí Židé...  Foto: Břetislav Olšer

Tak to jsou ti zamindrákovaní křivonozí Židé... Foto: Břetislav Olšer

Jsem flegmatik, co rád provokuje. Co můžete též očekávat od grafomana? Vlastně z toho mám velký plezír a spíš si jen tak z dlouhé chvíle testuji své čtenáře a každý den se tak dočkám nového referenda. Dnešní lidové hlasování je na téma: Proč vám leze Olšer na nervy, když píše o včera nalezených 220 mrtvolách postižených dětí, během 2. světové války zavražděných u tyrolského Hallu?

Začnu ale tím, že na můj jiný text, zveřejněný na webu Neviditelný pes pod názvem „Mají máslo na hlavě a ještě si hrají na lidumily a pacifisty“, zareagovalo až osmdesát rozzuřených nicků svými eufemisticky řečeno peprnými komentáři, což je pro NP příznačné. Jednalo se o zprávu rakouských novin Die Presse o českém „masakru“ Němců v obci Budínka, kde měl být koncem loňského roku odhalen jejich hromadný hrob. Našly se v něm ostatky třinácti osob, zřejmě Němců, což však není ani po několik měsících od nálezu prokázáno. Naopak již bylo jasně řečeno, že na ostatcích nebyly zaznamenány žádné rány, jež by svědčily o násilné smrti, natož o projevu nekontrolovatelné msty. Presumpce viny ovšem pasuje víc, než presumpce neviny.

Tři „mírnější“ komentáře si z diskuze na NP dovolím odcitovat:

Mají máslo na hlavě… a v hlavě též: S. Netzer Datum: 20. 08. 2010 11:37 – Čtenář by mohl klidně odbýt tento článek jako slabomyslný výplod druhořadého pisálka, kdyby poslední odstavec „…dnešní Rakušané, potomci Kurtů Waldheimů a dalších nacistů…“ neobsahoval takovou dávku primitivní nenávisti. Je symptomatické, že jedinci, obdaření poněkud chudším duchem, nacházejí v tomto článku potvrzení svých předsudků: Ano, Rakušané jsou velmi nebezpečným národem! Ještě, že malým! Nevím, jestli by se pisálku Olšerovi líbilo, kdyby někdo označoval Čechy jako potomky gottwaldovských vrahů.

Spravedlnost nikoliv pomsta: Autor: H. Lukešová Datum: 20. 08. 2010 15:28 – Pane Olšere, vážím si Vás jako člověka a spisovatelské kapacity, ale tentokrát jste to přehnal. Tak nenávistný článek o Rakušanech jsem dlouho nečetla. Odsuzujete holocaust, já také, to by nemohl žádný slušný člověk schvalovat, ale nemůžete souhlasit s vraždami německých obyvatel. A i Simon Wiesenthal, kterému nacisti vymlátili téměř celou rodinu, odmítá myšlenku nekontrolovatelné pomsty. Zdůrazňuje, že nacisté patří před soud. Zastávat pomstu je špatné.Kdyby se všichni chtěli mstít za napáchané příkoří, museli bychom se vyvraždit navzájem.

Levičáci všech možných převleků: Autor: J. Štrobl Datum: 20. 08. 2010 19:26 – Je zajímavé, jak po prohraných volbách zde levičáci všech možných převleků skřípou zuby. Článek pana Olšera je jak z Rudého práva na rozmezí padesátých a šedesátých let. Je to jen doklad toho, že musíme příště volit tak, jak jsme volili a nepustit je k moci. Je nutné podotknout, že tohle není levice západního typu. Tohle jsou skuteční stalinisté, kteří budou neustále jakékoliv demokracii nebezpeční. Jejich slovník mne v mém názoru jen utvrzuje. S extrémní levicí se není možné domluvit. Jsou to lidé stejní jako muslimští extrémisté s kterými se paktují.

Takže, zatímco Němci po válce sekali dobrotu, Češi psali petice za trest smrti pro Miladu Horákovou a brutálně zabíjeli nevinné Němce na odsunu, co se celou válku za Sudeťáky „styděli“ a omylem si měnili svá česká příjmení a jména na německá. K tomu komunisti pověsili Slánského a tucet jeho židovských kumpánů. A to již po válce, v níž bylo německými nacisty zabito na 30 milionů Spojenců. A v rámci posílení lidské rasy byly vyhubeni mentálně postižené děti…

Největší tragédií na celém hrůzném řádění rakouských nacistů je fakt, že to neměli ze své hlavy, ale že už v roce 1913 napsal Theodore Roosevelt, 28. prezident USA, že věda zvaná eugenika, (resp. vědecký rasismus), jež dokonale zkvalitňuje lidskou, resp. bílou rasu, je základem jedinečného rozvoje lidské společnosti. Prohlásil: „Chceme-li zdokonalit kvalitu rasy, musíme stimulovat plodnost nejhodnotnějších jedinců…“ Aby pak v USA podle tohoto vzoru zabránili rasové degeneraci, bylo jen během roku 1930 každý měsíc vykastrováno a sterilizováno přes dvě stě osob…

Proč mi to všechno připomíná slova z Hitlerovy knihy Mein Kampf: „Analogicky k výchově chlapců povede národní stát ze stejných hledisek i výchovu dívek. Též zde je třeba klást hlavní důraz na tělesnou výchovu a teprve až poté na podporování duševních a posléze duchovních hodnot. Cílem výchovy žen je jejich příprava na budoucí mateřství… Kdyby dnes tělesná krása nebyla zatlačena do pozadí našimi nedbalými módními bytostmi, nebylo by možné svádění statisíců árijských dívek křivonohými odpornými židovskými mladíky. Též to je v zájmu německého národa, že se vzájemně najdou nejkrásnější těla a pomohou národní pospolitosti propůjčit novou krásu. Mladá dívka bude dávat přednost vojákovi před nevojákem…“

Jak napsal Josef Mlejnek: „…“Neviditelný“ H. G. Wells se vyslovil proti „nevzdělaným davům podřadných občanů“. Theodore Roosevelt řekl, že „společnost nemá právo dovolit degenerovaným, aby rozšiřovali své řady“. G. B. Shaw vyjádřil názor, že jedině eugenika může spasit lidstvo…“ Jako v antické Spartě; postižené děti byly z ekonomických důvodů házeny ze skály… Takže, Rakušané jsou de facto spoluspasiteli lidstva a rovněž Češi mají své válečné zločince a svoji Katyň.

Inu, všechno už tady jednou bylo a bohužel, ještě mnohokrát zase bude…

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *