Zrušte nikáby i burky, vrátíte muslimkám sexappel a nebudou zabíjet

4. Leden, 2011 – 1:15
Která z těch dvou žen může mít pod svými šaty bombu a proč...?  Foto: Břetislav Olšer

Která z těch dvou žen může mít pod svými šaty bombu a proč...? Foto: Břetislav Olšer

Dnes už si vyšetřovatelé sebevražedných atentátů kladou klasickou otázku: Cherchez la femme? K výrazu „šahíd“ totiž přibyla i „šahída“. Už jsem to pochopil. Zkrátka jsem zapojil „selský rozum“ a zřejmě už znám pravý důvod, proč muslimky páchají podobné útoky jako jejich mužské protějšky-mučedníci. Za vším ovšem nehledej jenom ženu, ale hlavně chemii. 

Vše vychází z premise, že ženy se všeobecně ve své podstatě chtějí líbit. Patrně proto světu vládnou make upy Rimmel či Dermacol, parfémy, tanga, kadeřnické salony, silikony, plastické operace, módní mola a další sexappelové výstřelky. Chemie. Ovšem ne ve světu islámu. Ale též z ženské přirozenosti muslimek plyne touha po obdivu ze strany jejího okolí. A teď si představte psychické rozpoložení muslimských žen, které se musí halit do hidžábů, nikábů, čádorů a burek. Nikdo si jich nevšímá, nepodaruje je obdivným pohledem. Jsou zahloubány jen samy do sebe, i když trpí smutkem za svými zabitými drahými. Topí se v potu, ve svém žalu a pokoření, přičemž se v nich hromadí hormon nenávisti a msty.

Nač asi tak mohou ty nebohé ženy se svým utrpením myslet, když kráčí po ulici, nikdo jim nevěnuje pozornost a o přepychu svých vrstevnic z Kuvajtu či Emirátů v nóbl šatech si mohou nechat jen zdát. Tradice je neúprosná – pořád dokola: hidžáby, nikáby, čádory a burky. Ony vidí svět, ale svět nevidí je, tedy podstatu jejich osobnosti. V jejich utýraném mozku se proto už při vizuálním styku s přitažlivým mužem vyvine značné množství hormonů, oxytocinu, enylethylaminu, dopaminu, amfetaminu a endorfinu, způsobujícího přemíru slasti a blaha, což ovlivní i vytvoření velké dávky adrenalinu, jenž zrychluje jejích srdeční činnost a prohlubuje dýchání. Chemie.

Dochází k odkrvení zažívacího traktu, okysličená krev předává signály do nadledvinek a s estrogenem se přesunuje do genitálií a míst druhotných pohlavních znaků, tedy do tváře, rtů či ňader a bradavek. A stejně jako u alkoholiků a toxikomanů může tato žena svůj ponižující problém s muži řešit tím, že tento předmět své závislosti, v tomto případě na nedostatku sexu a přemíře patologické pomstychtivosti, prostě definitivně odstraní nejen ze svého života. A nenávist s nepřátelstvím zvyšuje obsah stresových hormonů v krvi, mj. kortizolu. A z toho se rodí sebevražedné atentáty muslimek. Chemie prostě vládne i ženskému mozku.

Proto, když si jejich rozdrásaná nitra uvědomí, že na tomto světě bez lásky je nic jiného už nečeká, než jen ukrývání svých půvabů a ženství, rozhodnou se být užitečné alespoň vykonáním pomsty za své nejbližší zabité. Aniž to samy tuší, stávají se z nich zarputilé feministky nebo po nucené obřízce duševně vyšinuté ženy, jimž zoufalství nad násilnou smrtí jejich mužů, bratrů či otců a vlastním zohavení zakalilo mysl. Inu, přebytek škodlivého LDL cholesterolu, krále nenávisti…

Každý sedmý atentát v současnosti páchají ženy; v úhrnu již jde o desítky případů. Znamená to snad, že islám ve své moci oslabuje, když na místa mužů-mučedníků nastupují křehké ženy? Je to projev emancipace moderních muslimek, či zoufalé snahy ukázat, že se vyrovnají mužům? Že by chtěly dokázat, že islám je mohutnější zpátečnickou sílou než komunismus, donedávna ještě riziko number one pro globální civilizaci? Světová zdravotnická organizace přijala definici: „Sebevražedný čin je útok proti vlastní osobě s různým stupněm úmyslu zemřít. Sebevražda je pak sebezničující čin s fatálním výsledkem.“ Klišé. Globální zdravotníci totiž zatím nemají lapidární vysvětlení pro mučednické sebevraždy, které nejsou popsány ani v oficiálních definicích sebevražd z pera psychologů. Ovšem vysvětlete frustrované muslimce, zahalené do burky, že se zbaví úzkosti a depresí i jinak, než jen tím, že se opáše sebevražednou náloží a odpálí ve školním autobuse?

Web “Ženy a média” píše mj. o mučednicích, zamaskovaných do islámských hábitů: “Sebevražedný útok, při němž byli v pásmu Gazy koncem roku 2006 zraněni dva izraelští vojáci, spáchala 57letá Fátima Umar Nadžar. Svým činem sice projevila nesouhlas s izraelským ostřelování Bejt Hanúnu, při němž zahynulo 19 civilistů, ovšem nikdo z její rodiny mezi nimi nebyl. Napřed ale zatelefonovala svým devíti dětem, že je chce všechny vidět. Měla čtyřicet vnoučat. K těm, kteří za ní nepřišli, se vydala sama. Když v poledne odešla z domu, nikdo z příbuzných netušil, kam míří a co má v úmyslu. Při útoku dva Izraelce zranila, sama zahynula…“

Podle The Washington Post, čekaly v úterý 10. dubna 2007 před policejní stanicí v Bagdádu desítky rekrutů. Vmísila se však mezi ně žena zahalená do černého oděvu a odpálila se. Zůstalo patnáct mrtvých těl. Koncem února jiná atentátnice zabila stejným způsobem přes čtyři desítky studentů na jedné z bagdádských vysokých škol. “Jásir Arafat pro ně vymyslel arabský výraz “šahída”, odvozený od mužské verze šahíd, mučedník. První z nich byla Wafa Idrísová, o níž se děti učí ve školách?” řekl mi Tomi Shned z Tel Avivu. “Od té doby se nechalo dobrovolně roztrhat jiných šest palestinských žen. Hnutí al-Fatáh oznámilo, že má v rezervě dalších sto kandidátek na sebevražednou misi…”

Desetitisíce iráckých žen a dívek se staly během současné války nazvané Operace Irácká svoboda jprostitutkami. Potenciální kandidátky sebevražednictví. V osidlech iráckých pašeráků s “bílým masem” také často skončily mladé vdovy. V Iráku jsou rovněž tržiště, kde zchudlé matky prodávají své dcery. Mnohým je teprve jedenáct až dvanáct, za ty totiž lze získat až 30 tisíc dolarů. Většina se však dá prodat nanejvýš za 2 000 USD. Dvacetileté dívky se už považují za staré. Primitivismus. I z takových stresujících podmínek se rodí sebevražedné atentátnice. Pokud nebudou čeští cikáni chodit do školy, nepřestanou krást a drogovat, pokud budou muslimky v Afrgánistánu a Iráku či Pákistánu považovány za bezcenné věci, budou zabíjet.

Wafa Idrísová byla jako pracovnice humanitární organizace každodenním svědkem utrpení, ale měla i osobní problém – její muž se s ní rozvedl, když s ním ani po letech neměla dítě, zatímco nová žena mu ho porodila. Ve svých osmadvaceti letech byla Wafa jako žena v tradiční společnosti vyřízena. Zjevná frustrace, která ženy řeší běžnou sebevraždou. Muslimky ji při této pří toto příležitosti „vylepší“ o účelové zabití svých nepřátel. Wafa al-Bisová, zohavená po výbuchu kuchyňské plynové bomby, zase měla pocit, že se nevdá – východisko spatřila v mučednictví. Některé ženy se k akci rozhodly, aby se vyhnuly trestu za nechvalně známé vraždy na ochranu ctnosti, nebo poté, co vážně onemocněly; někdy byly k akci donuceny bitím nebo drogami.

Dva atentáty byly nedávno spáchány rovněž v moskevském metru. V jednom z vagonů ve stanicí Lubjanka se odpálila sebevražedná atentátnice a zabila 24 nevinných lidí. Útok další muslimky ve stanici Park kultury na téže trase si zatím vyžádal 14 obětí, které se ničím neprovinily. Někteří se zabitých třeba ani nevěděli, kde je Čečensko, jiní byli možná též muslimové. Podle vyšetřovatelů stojí za tímto terorismem radikální organizace čečenských žen, tzv. černé vdovy. Prokázalo se, že šlo o sebevražedné islamistické atentátnice, jejichž ostatky, spolu s pásy se zbytky šesti kilogramů TNT a hlavou jedné z nich posléze vyšetřovatelé objevili.

Jde o členky radikální skupiny žen usilující o vytvoření islámského kalifátu na Kavkaze, které v čečenské válce přišly opět o své manžele, bratry či další blízké a myslí jen na pomstu. Před pár desetiletími to už vypadalo, že burky patří minulosti. Jeden díl látky, který ženu úplně zahalí, zažil návrat v době, když Afghánistán padl do rukou Talibanců. Tamní ženy se od té doby musely zahalovat všude – i v ulicích liberálnějších měst. Burky však stále častěji nosí i muslimky žijící na Západě.

Vyřešil jsem si patrně i další záhadu; co budou dělat ve čtvrtém islámském ráji ženy-mučednice, zatímco jejich kolegové-mučedníci si budou užívat s dvaasedmdesáti černookými pannami. Přepokládal jsem, že mučednice se stanou lesbicky zaměřenými, Z omylu mě vyvedla zpověď jedné z neúspěšných atentátnic, která řekla: „Jako mučednice bych byla velitelkou dvaasedmdesáti panen a pro zemřelého mučedníka se stala tou nejkrásnější…“ Tak že by se počet rajských hurisek rozšířil o další panny…?

Islám je pro české blogery zaklínadlem. I když plivají po komunistech víc než po nacistech a jiné blogery nazývají židobolševiky a sionistickými neřády, jak přijde řeč na islám a není nic horšího a zpátečničtějšího široko daleko. Inu, české blogerské panoptikum, parodie na svobodu slova. Číst je tak senátor McCarthy, asi by se upil k smrti s kámoši z Muslimského bratrstva dřív, než by podespal Slib věrnosti USA. Konec světa. Mezi blogery a nicky je „in“ pokud se vyhrožuje islámem a chválí komunismus. Pro čtenářské šou všechno. Zapřít i nos mezi očima…

(V 35 převážně muslimských zemích provedl Gallupův ústav rozhovory s 50 tisíci lidmi. Výzkum s názvem: “Kdo mluví za islám? Co si opravdu myslí více než miliarda muslimů” je největší, který se kdy v islámských zemích uskutečnil. A pouze 10% z nich souhlasilo se sebevraždenými atentáty a s útoky na Manhattan a Penthagon…)

Zbývá dilema: Povolit islám vyznávajícím ženám, aby se zahalovaly od hlavy až k patám do „plátěných pytlů“, abychom nevěděli, co se odehrává v jejich tváři a zda jsou těhotné, obézní nebo jen opásané “mučednickým” semtextem, anebo jednu radu „Fanošova selského rozumu“: Zrušte muslimkám obřízku, nikáby a burky, vraťte jim sexappel i lásku a přestanou páchat sebevražedné atentáty. A tak ať žije mýtus křesťanské Evropy a Izrael, jediný „agresor“, který se pouze brání palestinským provokacím a útokům, když chrání svoji rodnou a Bohem předurčenou zemi.

(Podle IsraelNationalNews.com, došlo v roce 2010 oproti roku 2009 k celkovému poklesu teroristických útoků proti Izraeli. Vyplývá to z výroční zprávy izraelské Hlavní bezpečnostní služby Šabak – Šin Bet, která byla zveřejněna ve čtvrtek 30. 12. 2010. V roce 2010 bylo zaznamenáno 798 teroristických útoků spáchaných Araby, což je méně než 1.354 v roce 2009 (z nichž však 378 bylo provedeno během izraelské protiteroristické operace Lité olovo v Gaze). Teroristy bylo v roce 2010 zavražděno 9 lidí – o 6 méně než v roce 2009. Prudce poklesl počet lidí, kteří byli terorismem zraněni – z 234 v roce 2009 na 28 v roce 2010. Žádný z teroristických útoků nebyl spáchán sebevražedným bombovým útočníkem.)

Inu, chemický prach jsi a v chemický prach se obrátíš. S muslimy, nebo bez muslimů…

PS: V roce 2010 bylo ve světě na čtyři tisíce popravených na základě trestu smrti. Popravy byly zaznamenány v pětadvaceti zemích světa a nejméně dalších 7 395 osob v 64 státech bylo k trestu smrti odsouzeno. Na vykonání trestu smrti dnes čeká asi 30 000 odsouzenců. Z toho může být na základě testů DNA uznáno nevinnými asi třetina, další stovky jsou politické vraždy. Počet mrtvých při loňských islámských sebevražedných atentátech byl asi poloviční…

Reklama:
  1. 2 reakce na “Zrušte nikáby i burky, vrátíte muslimkám sexappel a nebudou zabíjet”

  2. Dyt maj j*backu i tady na zemi. Tak proc do pytle kvuli j*ebacce votravujou

    od krtina v Úno 13, 2015

  1. 1 Trackback(s)

  2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *