Přiznávám se, svědomí mě tíží, jsem zakuklený nacista a antisemita…

24. Listopad, 2010 – 22:56
DVD o Hitlerovi - pravda, lži i mýty...  Foto: Břetislav Olšer

DVD o Hitlerovi - pravda, lži i mýty... Foto: Břetislav Olšer

Napřed litera zákona: Zobrazováním svastiky může být spáchán trestný čin podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka a podle § 260: Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Trestné není zobrazovat nacistickou svastiku samo o sobě, nýbrž projevovat sympatie k nacismu. To je důležitý rozdíl například tehdy, kdy je použit levotočivý hákový kříž. Děje se tak buď z neznalosti, nebo v úmyslu kamuflovat propagaci nacismu. Vzhledem ke konstrukci zákona však pravotočivost nebo levotočivost znaku nejsou rozhodující.

Nedá se nic dělat, i tak to mé svědomí déle nevydrží. Musím s pravdou ven. Koupil jsem si DVD o životě a boji Adolfa Hitlera. K prodeji je ve všech českých prodejnách DVD i knihkupectvích. Tuším ve dvanácti pokračováních. Plus, mínus… Přestože na obálce toho mnohadílného dokumentu je velký hákový kříž, pod ním sám Adolf Hitler a všichni jeho nejbližší nacističtí pohlaváři. Snadno využitelné k rozličným a výše popsaným činům, byť obsah DVD tvoří pravda, lži i mýty a celkem sedm svastik.

Ano, jsem vinen z nacistického smýšlení. Požaduji 22 roků vězení jako žháři z Vítkova. Ne, myslím si, že by to nejlépe vyřešil přímo trest smrti. Jako bych hodil ten molotovovův koktejl já. Co je to proti Jaromíru Lukešovi, jednomu ze zmíněných žhářů, který chodil v tričku Nibelung s nápisem Ragnarök na hrudi a s Thorovým kladivem na krku… Co na tom, že “Ragnarök” znamená v severské mytologii pouze označení pro konec světa, zánik bohů, poslední bitvu mocností dobra a zla. Podle legendy má svět být opět obnoven, protože přežije osm dobrých bohů a jeden lidský pár, který se před nebezpečím ukryje ve kmeni Yggdrasilu. Jako bych četl Harry Pottera.

A nyní neveselá vsuvka. Kam čert nemůže, tam pošle nezbedného Roma. V tomto případě hned dva – ve věku 15 a 18 let, průměr jejich IQ cca 40… A hned za chlapcem, co neměl peníze na vlak a šel pěšky po kolejích. Tento 13letý gadžovský chlapec se vydal z dětského domova v Duchcově do Krupky, aby navštívil svoji matku. A Romové za ním a prý naval prachy. Když byli odmítnuti, jelikož oběť neměla u sebe peníze, vrhli se na něj, aby ho skoro hodinu krutě mučili. Tloukli ho, povalili na zem a žiletkami mu rozpárali oblečení, sebrali  boty, přinutili ho k orálnímu sexu a po mnoha kopancích do trupu a hlavy utekli. Polonahý a chůze neschopný kluk se doplazil do haly vlakové nádraží Bohosudov, kde mu personál přivolal záchranku. Do nemocnice byl odvezen v šoku, s povrchovými řeznými ranami, natrženou slezinou, zlomenými žebry a otřesem mozku. Kdy bude tento rasistický čin potrestán? Nebyl to pokous o vraždu? Nebo má akce Vítkovi jasnou prioritu? Precedent?

A dál se budou rozebírat pouze „neonacistické“ symboly vítkovských žhářů? Co třeba tričko s nápisem Nibelung? Co může být závadného na Nibelunzích? Jde o přece o ságu, ze které Richard Wagner vytvořil geniální sérii oper. Wagnerova nenávist vůči Židům prý začala ve chvíli, kdy se dozvěděl, že údajně není synem svého otce, ale matčina milence. A tím měl být údajně židovský herec Ludwik Geyer. Wagnera se proto stal duchovním otcem německého nacionalismu. Logicky; miluješ Wagnerovu hudbu, jsi nacista.

Že to byl jeden z nejslavnějších hudebních komponistů, jehož díla se hrají s obrovským úspěchem po celém světě? Zavřít proto celý svět, nejlíp na doživotí. Kde je Wagner, tam je samozřejmě nacismus. Wagnerova hudba se přece stala hymnem hitlerovských vojsk, a Hitlerem, v duchu německého nacismu, byly iniciovány Wagnerovské festivaly v bavorském Bayreuthu, v divadle, které postavil sám Richard Wagner.

Hitler a Wagner se musejí obracet v hrobě; izraelský židovsko-arabský orchestr hrál nedávno skladby Richarda Wagnera v berlínském amfiteátru Waldbühne, kde během Olympijských her v roce 1936 vzdávali nejen němečtí atleti hold Adolfu Hitlerovi. Ano, Židé byli vždycky podezřelí, kolik „moudrých“ lidí už tvrdilo, že holocaust je celý vymyšlený. A kolik let si za to poseděli v kriminálech…

Kdo by neznal tu propagandistickou „lež“, že před 65. lety, 27. ledna 1945, byl Rudou armádou osvobozen koncentrační tábor Auschwitz – Osvětim – Březinka. Přežilo ho jen asi 7 500 lidí. Zavražděno jich však bylo více než 1,1 miliónu; asi 960 tisíc Židů, 75 000 Poláků, 23.000 Romů a Sintů (Cikánů), dále mnoho homosexuálů a Svědků Jehovových. Byl to konec holocaustu, který vyvraždil mj. přes šest milionů Židů…

Amir Dabur, ředitel Palestinského centra pro strategický výzkum: “Co se týká izraelského holocaustu, celá záležitost byla vtip a součást perfektní show, kterou provedl Ben Gurion. Satanští Židé vymysleli zlé spiknutí (holocaust), aby se zbavili břemene postižených a handicapovaných zvrácenými zločinnými způsoby…”

„Nyní věřím, že to, co udělal Adolf Hitler během holocaustu, bylo absolutně správné. Měl to udělat rozsáhleji, aby eliminoval veškeré židovské obyvatelstvo ze světa,” řekl Mohammad Asafuddowlah, bývalý vysoký bangladéšský představitel a novinář v pořadu Ekanto Shonglap v bangladéšské televizi Diganta. Hloupé, neznalé a historii odporující jsou taktéž výroky tradicionalistického biskupa Williamsona z V. Britanie, který pro švédskou televizní stanici Ab-Svt na záznam prohlásil:

“Nevěřím, že existovaly plynové komory.” A hned dodal, že v nacistických koncentracích zahynulo jen asi 300 tisíc Židů. A že vlastně žádný holocaust Židů ani nebyl. Za války prý zmizelo 350 000 Židů, protože ztratili spojení se svými rodinami, dalších zhruba 200 000 Židů Němci z různých důvodů popravili a dále údajně velká část židovského obyvatelstva se dostala ilegálně do USA…

“Hitler byl Alláhův trest pro Židy”, prohlásil v katarské televizi Al-Jazeera Jusuf al Qaradáví, vlivný šejk a sunnitský učenec, neoficiální duchovní vůdce mezinárodního Muslimského bratrstva. Kdo jiný může hlásat tyto „pravdy“ než mírumilovní islamisté a věrní propagátoři Hitlerova Mein Kampfu? Bývalý jeruzalémský muftí Hadži Amín al-Husseini byl jedním z iniciátorů systematického vyhlazování evropského židovstva a byl spolupracovníkem a poradcem Hitlera, Eichmanna a Himmlera. V roce 1937 poskytlo nacistické Německo Husseinimu vojenskou a finanční pomoc, aby účinněji zabíjel Židy…

Ale k mé vině. Bylo toho víc, čím se žháři z Vítkova provinili; na zabavených předmětech byla například číselná symbolika. Např. číslo 88 označuje Heil Hitler, 18 iniciály Adolfa Hitlera, označení C18 zase britskou neonacistickou teroristickou organizaci a pak ještě to nešťastné číslo 1907, co nemusí být znakem opavského fotbalového mužstva s datem založení klubu, ale může znamenat datum narození nacisty Horsta Wessela, autora pochodové písně SA a hymny NSDAP…. Sofistikované tahy a spekulace žalobců, kteří si jen honí trika a vůbec jim nezáleží na tragickém osudu popálené Natalky.

A jak píše místostarosta Vítkova; …“a teď případ Kudrik. To je další dovoz do Vítkova. Kudrik není a nikdy nebyl našim občanem, ale patří do Oder, dnes ho mají v Budišově. Ve Vítkově ho vidíme vždy jen mezi výkony svých jednotlivých trestů. Dnes se o něm píše pouze jako o tatínkovi popálené Natalky. Nikdo se ho nezeptá, kolikrát byl soudně trestán a za co to bylo, kolik dnů, vlastně hodin již za svůj život odpracoval a zda platí výživné na dítě i mimo Vítkov…“

Žhářům byly též zabaveny dobové protektorátní tiskoviny, protektorátní projevy českých politiků po atentátu na Heydricha, oblečení značek Lonsdale (mikina nebo francouzský herec) a Thor Steinar (Thor Steinar je německá registrovaná značka oblečení vyráběného společností MediaTex GmbH. Známku Thor Steinar zaregistroval v říjnu 2002 Axel Kopelke), či peněženka s vyobrazením Mussoliniho, jehož vnučka legálně kandidovala do italského parlamentu, kalendář s historickými daty, odkazují například na narození Adolfa Hitlera. To jsem se dozvěděl i ze zmíněného DVD…

A teď jsem jeho vlastníkem – 12 let Hitlerovy vlády. Kdoví, jakou symboliku má ona dvanáctka? A také mám doma Korán, Starý i Nový zákon, Životopis Richarda Wagnera a Mein Kampf, můžu z něho citovat, i když bych neobstál v árijských testech. Nemám ideální rozměry hlavy, modrou barvu očí, bílou pleť a sluneční vlasy. Následující citaci si můžete dokonce přečíst v mém románu „Černá krev“, kde jsem Hitlerova slova použil.

„Analogicky k výchově chlapců povede národní stát ze stejných hledisek i výchovu dívek. Též zde je třeba klást hlavní důraz na tělesnou výchovu a teprve až poté na podporování duševních a posléze duchovních hodnot. Cílem výchovy žen je jejich příprava na budoucí mateřství… Kdyby dnes tělesná krása nebyla zatlačena do pozadí našimi nedbalými módními bytostmi, nebylo by možné svádění statisíců árijských dívek křivonohými odpornými židovskými mladíky. Též to je v zájmu německého národa, že se vzájemně najdou nejkrásnější těla a pomohou národní pospolitosti propůjčit novou krásu. Mladá dívka bude dávat přednost vojákovi před nevojákem…“

Omlouvám se všem, jež jsem tímto zklamal, zasluhuji si při nejlepším těžký žalář. Zná snad někdo většího nacistu a antisemitu, než jsem já sám a moje DVD o Hitlerovi…?

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *