Čeho jsou mnozí muslimové schopni, jen aby se nestali „paroháči“…

7. Listopad, 2010 – 20:02
A tak se žije ženám v mnoha muslimských zemích...  Foro: Břetislav Olšer

A tak se žije ženám v mnoha muslimských zemích... Foro: Břetislav Olšer

Tak už se nám v Evropě podle predikace demografů islamizuje po Francii, Německu, Nizozemsku, Velké Británii a severských zemích také Belgie, odkud z Bruselu vlastně plyne vášnivá podpora islámu. V podstatě nic proti tomu pravému islámskému náboženství nemám, moje kamarádka si vzala jemenského lékaře, mají dvě nádherné děti a jsou moc šťastní v Broumově. A já jim držím palce, jen jim nesmím posílat své knížky o Židech a Izraeli.

Jak praví Pakistan Observer, muslimové byli vždy obecně velmi tolerantní lidé a v dnešním světě je prý třeba tuto ctnost zdůraznit. Je potřeba učit své děti respektovat druhé. Nelze údajně generalizovat jiné rasy a kultury… Věru, moudrá slova, pokud by ovšem platila pro necelé dvě miliardy vyznavačů islámu, kteří pořád dokola hlásají, že islám je nejmírumilovnější náboženství na světě. Nejen já, ale i skoro pět miliard zbytku planety Země by bylo šťastno, pokud by se tato vize stala realitou. Přesto dál každý rok umírají tisíce nevinných lidí v sebevražedných atentátech ve jménu Alláha. Možná on sám s tím nesouhlasí, Korán dokonce sebevraždy zakazuje, přesto se pořád v islámském světě odehrávají ukrutná mučení, kamenování a jiné zhůvěřilé praktiky, především ženská obřízka.

Jak jsem naznačil už v úvodu, ani Belgie, centrum Evropské socialistické unie, není výjimkou. Drastické rituály vycházející z islámu zde momentálně ohrožují na 3 000 mladičkých muslimek. Institut tropické medicíny v Antverpách uvádí, že tisíce belgických muslimských dívek od 5 do 20 let budou muset podstoupit ženskou obřízku. Jen v Belgii ji už prodělalo od roku 1998 na pět tisíc žen. Samozřejmě, že Brusel a EU „dohlíží“, aby se nic takového zrůdného na území Belgie nepraktikovalo. Příliš „tlačit na pilu“ a trestat, to by si však zase mohl někdo vysvětlit jako neúctu k islámu a jeho mnohdy mírně degenerovaným tradicím. Většinou se proto jezdí za obřízkou na prázdniny do Afriky, kde se krutý rituál, který má znemožnit ženě potěšení ze sexu, uskutečňuje. Muslimové z Afriky neopouštějí své zvyky, ani když se domestikují v evropská společnost. Nejvíc případů znetvořených rodidel mladých muslimek zaznamenávají lékaři v Bruselu, Antverpách i jinde. Evropská unie sice bojuje proti mrzačícím praktikám prosazovaným islámskými duchovními, ale zatím marně.

Brutální mučení při vědomí však postihuje i v dnešní době tisíce muslimských žen. Jde o nehygienické obřízce – latinsky female circumcize, tedy tělesné zohavení z falešné morálky, žárlivosti a pokrytectví, jež se týká ženského rodu, aby byly ochromeny jeho sexuální pudy. Jak prý jinak zabránit jejich nevěře a předčasné ztrátě panenství. Nechcete se stát „paroháči“? Konvertujte k islámu. Obřízka dívek se proto stále odehrává zejména v Africe, částečně pak u muslimů v Asii, na Středním východě. Podle Světové zdravotnické organizace je na světě takto pořád mučených neuvěřitelných 120 miliónů žen. Jako by nestačilo, že musí zakrývat své postavy do hidžábů, nikábů, čádorů a burek. Možné je, že tak muslimky činí, protože se stydí za svoji frigiditu z donucení. Kdo ví…? Islám brojí proti promiskuitě západní civilizace a chlubí se počestností muslimských žen. Ale za jakou cenu…? Proč asi k nám letají beztrestně si užívat sexu s nezletilými dívlami katarští a jiní princové…? I Prorok měl přece za manželku šestiletou Aišu.

Děsem je klitoridektomie, kdy klitoris a malé stydké pysky jsou částečně nebo zcela odstraněny. Extrémní forma zahrnuje odstranění klitorisu, malých a velkých stydkých pysků a spojení obou stran vulvy podél vagíny dokud nesrostou. Pouze malý otvor o průměru tužky je ponechán k úniku moči a menstruační krve. To je známo jako infibulace nebo “faraonská obřízka”.

Mnohé muslimky mají těžší formu obřízky, tedy odstranění všech citlivých částí pohlavního ústrojí včetně malých stydkých pysků. Do těch velkých jsou provedeny řezy, aby se části kůže mohly k sobě sešít hrubými vlákny, které bez jejich odstranění vylučují pohlavní styk, anebo je možný, ale jen při oboustranných bolestech. A lehčí způsob obřízky? Odoperování “pouze” části klitorisu. Středovýchodní způsob obřízky zahrnuje odstranění nebo rozdělení předkožky, která kryje klitoris. Mnohdy se zákrok provádí skleněným střepem nebo žhavým železem či uhlíkem.

Stejně ohroženy jsou i v současnosti dívky mj. v USA nebo ve Francii. Jde o potomky afrických přistěhovalců; v USA se jedná asi o 17 tisíc dětí, ve Francii zhruba o deset tisíc, jež zřejmě obřízka teprve čeká, i když často nelegální. Skupina žen – sowies, provádějících v Sierra Leone ženskou obřízku, unesla dvě místní novinářky kvůli kritice těchto zrůdných praktik. Operace je většinou prováděna ještě v dětství, amatérsky, bez umrtvení a je zdrojem fyzických potíží a psychických traumat. Podle OSN je v Sierra Leone obřezáno 94 procent žen a dívek ve věku 15 a 49 let. V roce 2007 byla po úmrtí obřezávané dvanáctileté dívky zcela zakázána ženská obřízka v Egyptě. Do té doby byla zakázána jen částečně.

Ženskou obřízku praktikují většinou v Africe jako údajně muslimskou tradici. A pokud někdo namítá, že za to nemůžou muži, proč je tedy povinností nosit burky či čádory? Že se to ženám líbí…? Ať si žena zkusí v Afghánistánu jít po ulici bez nikábu… Ovšem, pouze „ředitelé světa“ pseudointelektuálně hovoří o přesných místech, kde se má tento brutální obřad provádět. Ve skutečnosti je tak činěno všude tam, kde žijí muslimové. A ti žijí v duchu slov alžírského prezidenta Boumediéma všude tam, kam se dostaly „dělohy muslimských žen“. Tedy dnes už v desítkách milionů doslovně po celém světě. A kdyby byla „obřízkovým mučením“ postižerna pouze jedna muslimka ze sto tisíci, stejně by to byl zločin, na třetí tisíciletí neomluvitelný… 

“Není mnoho zemí světa, kde je obřízka dívek pod 18 let zákonem zakázána. Výjimku tvoří skandinávské země a státy západní Evropy. V USA je tento zákrok trestný jen ve čtyřech státech…” kroutil nechápavě hlavou počítačový odborník Tomi Shved, který se do Izraele vystěhoval před čtyřiceti lety ze Slovenska. “Ženská obřízka je zhůvěřilost prvního řádu. Vůbec se nedivím, že jsou muslimky z toho tak frustrované, že je mezi nimi čím dál víc sebevražedných atentátnic…” Také mě to napadlo, že by pro mnohé ženy s obřízkou byla lepší rychlá smrt než celoživotní utrpení a ponížení.

Prorok Muhammad se musí obracet v hrobě, když vidí, jak je zneužíváno jeho islámské učení. Přestože korán zakazuje sebevraždy a vůbec se nezmiňuje o ženské obřízce, fanatiční islamisté si dál vedou svou a při svém vraždění bezvěrců a mučení muslimek se svérázným výkladem Koránu bezostyšně zaštiťují. Rozličné formy obřízky se praktikují po celém světě, ale nejobvyklejší je v subsaharské Africe. Také se vyskytuje na Středním východě, v Severní a Jižní Americe, Indonésii a Malajsii, Somálsku, Súdánu, v jižním Egyptě, Mali a Nigérii, Etiopii a Eritrei. Proto ideální muslimova žena je patrně zcela frigidní žena, bez jakýchkoli vzrušivých míst na svém těle. Musí to být krásné žít v Africe, na Blízkém východu či ve Francii jako muslimka…

Je to složité; na jedné straně extrém západní civilizace a její promiskuita jako Brno, na straně druhé jiný extrém – inkriminovaná ženská obřízka. Co je víc civilizovanější…? Lze praktikovat pravidlo: všeho s mírou. Utopie, marná iluze, sen pošetilců nebo jen pokrytectví jak hrom…?

PS: Norsko je první evropskou zemí, která se rozhodla zavést na mezinárodní úrovni ve vztazích s islámskými státy princip reciprocity svobody náboženství. Ministr zahraničí této země Jonas Gahr Störe totiž na oficiální dotaz islámského centra Tawfiiq a Saúdské Arábie ohledně povolení postavit v Oslo mešitu, odpověděl pozitivně: „Zajisté, ale jedině pokud bude možné postavit křesťanský chrám v Saúdské Arábii.“

Reklama:
 1. 3 reakce na “Čeho jsou mnozí muslimové schopni, jen aby se nestali „paroháči“…”

 2. Doporučuji shlédnout. Jedná se o video cca 40 minut. Stojí za to.
  http://www.mustwatch.cz/film/reel-bad-arabs/

  od DarenaPodarena v Lis 8, 2010

 3. Bohužel, nelze otevřít…

  od olser v Lis 8, 2010

 4. zenska obrizka neni zalezitost islamu, ale v africe se praktikuje i v neislamske spolecnosti.

  od jm v Čec 9, 2015

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *