Zakázaný sex povolený agentkám Mossadu pro blaho národní společnosti?

7. Říjen, 2010 – 21:16
Tu krásu nelze popsat slovy, jako Dalila... Foto: Břetislav Olšer

Tu krásu nelze popsat slovy, jako Dalila... Foto: Břetislav Olšer

Jak Izrael mazaně kuje pikle, tentokrát v oblasti sexu. Rabín Ari Schvat totiž požehnal sexuálnímu styku s nepřítelem za účelem bezpečnosti země. A to je Tóra se svými 613 příkazy jedním z nejpřísnějších náboženských zákonů. Nepočítám šarii – islámské právo, které je jednoznačně tím nejstupidnějším pamfletem.

Takže sex s nepřítelem za určitých pragmatických skutečností může být označen za jeden z nejvýznamnějších dobrých skutků, citovalo periodikum Jediot Achronot závěry ze studie tohoto experta na židovská náboženská pravidla halacha nazvané „Zakázaný sex pro blaho národní bezpečnosti“. Ve svém posudku se rabín Schvat odvolává na Starý zákon. Připomíná příběh z 5. století před n. l. Žida Mordechaje a jeho dcery Ester, kterou si vybral za ženu perský velkokrál Xerxés-Achašveroš, aniž by netušil, že je Židovka.

Než si ji však vybral, měl za ženu Vašti, a když pořádal velikou oslavu k výročí své vlády, sezval spoustu významných lidí té doby a ve značné opilosti poslal pro svou Vašti, ať za ním přijde nahá, aby všichni viděli, jakou mají krásnou královnu. Potom, co jeho žena odmítla, byla na králův rozkaz zbavena trůnu a na její místo se dostala Ester. Ta se časem přiznala králi ke svému původu a svojí sličností ho přiměla k tomu, aby překazil záměr svého prvního ministra Hamana zničit celý židovský národ v Perské říši. Aby Haman zjistil nejvhodnější datum pro vyvraždění Židů, metal los pur, jehož prostřednictvím mu měl být zjeven správný den pro provedení děsivého plánu. Na počest tohoto vítězství Židů se v Izraeli slaví „losovací“ svátek Purim. Je to jediný malý svátek, během něhož jsou Židé povinni se vínem opít tak, aby se nepoznalo, kdo z nich je proradný „haman“ a kdo velectěný „mordechaj“. Zhulákat se tedy jak zákon káže…

Tímto ale sex v judaismu nekončí. Podle biblické mytologie (Kniha soudců) existovala okouzlující Filištínka Dalila, milenka starožidovského hrdiny Samosna. Podlehla nejen jemu, ale také naléhání Filištínských, předků dnešních lokálních Arabů, co si říkají Palestinci, v překladu „přistěhovalci“, a vylákala na Samsonovi tajemství jeho síly. Ta byla skryta v jeho mohutné hřívě. Dalila mu ji ve spánku ostříhala a bezmocného vydala nepřátelům. Stala se tak předchůdkyní Mata Hary, exotické a svůdné tanečnice a špiónky. Už jen to jméno zní ozvěnou tajemství, intrik a sexuálního kouzla.

A co bude znamenat výše uvedené rabínovo požehnání sexu pro další ženy, toužící po snadné a lukrativní výdělečné činnosti? Vlastně oficiálně zlegalizované a rabínem posvěcené prostituce. V Česku máme podobných sexuálních „vyzvědaček“ spousty, zvláště v kabinách hokejistů, fotbalistů či v soukromí golfistů a vilách podnikatelů. Výdělečná promiskuita je prostě „in“. V Izraeli tak budou moci zejména svobodné Židovky získávat důležité informace od nepřátel jako agentky izraelské tajné služby Mossad.

No, prosím; hrdinky se sexappelem, které budou moci obdržet i třeba státní vyznamenání za chrabrost v posteli. Takže, kromě povolení užívat prasečí krev jako zbraň, je tady svolení náboženského vůdce k dalšímu využití mimořádně živého ženského organismu. Manželé agentek nasazených do takové „sexuální akce“ by se měli dát rozvést, protože by podle židovského náboženského práva byli podvedeni a to je faux pas, jemuž se v Čechách říká „paroháč“. Se svou dočasnou exmanželkou by se prý ale po ukončení operace mohli znovu oženit. Kdo by odolal zvýšení rozpočtu vlastní domácnosti…?

Setkali jsme se v Tel Avivu s Janem Hanušem Rosenbaumem, dnes židovsky Chananem Ronem. Prožil těžkou anabázi do sovětských gulagů, když s rodinou utíkali před německým nacismem. A poté zase z gulagů se Svobodovou armádou přes Duklu domů. V roce 1948 se vystěhoval jako kluk do Izraele, kde se později na dvacet roků stal pracovníkem Mossadu. Pořád má ještě v živé paměti jednu z akcí nejúspěšnější výzvědné služby světa, únos zločince Eichmanna z Argentiny, i když tenkrát byl Chanan na izraelské ambasádě v Kongu jako radista se speciálním zaměřením na monitorování politické situace.

Vyprávěl mi též, jak pro zdárný střet Izraelců se Syřany bylo v roce 1967 důležité rovněž získání nejefektivnější zbraň nepřítele ve zcela neporušeném stavu. Tou zbraní byl nejnovější sovětský stíhací letoun MIG-21, o němž nevěděli skoro nic ani v USA, a který Arabům dodával spolu s moderními tanky T 54 Sovětský svaz. Na základě poznatků z Korejské války byl v roce 1953 vznesen Moskvou požadavek na nový přepadový stíhač, jenž by dosahoval rychlosti Mach 2. Jako první byl zkonstruován letoun s klasickým štíhlým šípovitým křídlem (křídlo dobře známé z MiG-19), jako druhý byl postaven stíhač s deltovitým křídlem podle francouzského Mirage III.

Prototyp se šípovým křídlem vzlétl 14. února 1955. Byl zajímavý tím, že kryt kabiny se otvíral dopředu. Otvírání krytu dopředu nebylo samoúčelné, kryt měl sloužit jako aerodynamický štít, který ochrání pilota při katapultáži. Definitivní sériový MiG-21 byl v SSSR zařazen v roce 1959… Jeho skvělé manévrovací možnosti Američany dráždily. Sestřelil jim několi „fantomů“ ve Vietnamu. Museli za každou cenu vědět, v čem je tento ruský vzdušný náskok. Proto vznikl nápad s únosem letounu a jedinými, kdo se mohli dostat až do nejvyšších vojenských kruhů arabských zemí, byli právě příslušníci Mossadu. Tak byla zahájena v roce 1967 přísně utajená operace OO7, o které se nezdálo ani stejně očíslovanému virtuálnímu agentu Bondovi.

Bylo nutné jeden MIG-21 ukořistit a ve zcela neporušeném stavu ho předat Pentagonu k prozkoumání, proč má tak dobrou navigaci a manévrovací schopnosti. Původně byl záměr zkorumpovat nějakého egyptského nebo syrského pilota. Vítězně z toho nevyhlášeného konkurzu vyšel pilot irácký. Při zjišťování, jaký mají kde piloti vztah ke své vlastní vládě, jestli jsou spokojení nebo ne, objevil člověk Mossadu v Bagdádu armádního iráckého křesťana, kterému šlapali na paty jeho islámští soukmenovci. Byl to zástupce velitele letky migů Munira Redfu, který tvrdil, že je nábožensky šikanovaný. Zjistilo se také, že měl kladný vztah ke sličným ženám.

A už tenkrát byl sexappel nejdůležitější mucho(piloto)lapkou. Říkejme jí Hana, jako agentka Mossadu byla pověřována speciálními úkoly, mnohdy s delikátně obsahem. Byla dejme tomu ruskou Židovkou z Oděsy, měla nejkrásnější nohy z celé výzvědné služby, všechny vnady přírodní, kde byly před pětačtyřiceti roky silikonové výplně. Měla též jedny z nejlepších výsledků střeleb se samopalem Uzi i revolverem Beretta. S potenciálním zrádcem odletěla do Francie, dohodnout podrobnosti. Ubytovala se v hotelu kousek od pařížského Champs Ellyseé, irácký pilot v apartmánu vedle ní. Společně vypili jen capucino a vojákovi, který se chystal za jidášské stříbrné zradit iráckého diktátora, vysvětlila, že když přistane na předem určené místo v Izraeli s nepoškozeným migem, dostane milion dolarů „cash”. A jistotu, že ho i s jeho rodinou Izraelci s Američany ochrání a natrvalo všechny zabydlí v jistém americkém státě, kde je nevypátrá ani spolek lucifer a KGB.

Hana poté pár hodin působila svými cukrbliky a klavíristicky hbitými prsty na psychiku Iráčana, kterého pak slastně znaveného a pevně rozhodnutého zaprodat kohokoli za cokoli, propašovali zpět do Izraele na pas obchodníka z Francie. Tam ho předali svému nejvyššímu šéfovi, který posadil milého zaprodance do letadla a dvě hodiny s ním létal nad Izraelem, aby pilot věděl, do čeho bude přistávat a ve zmatku nezamířil do Káhiry nebo Damašku. Následně se vrátil zpět do Iráku… Ráno 16. srpna 1966 se vydal ve svém MIG-21 na kličkovanou a 960 kilometrů dlouhou cestu z Bagdádu přes Jordánsko na přistávácí plochu v Negevské poušti. Musel se vyhýbat radarům a leteckým základnám. Arabským i izraelským, které stejně jako jejich nepřátelé neměli do poslední chvíle ani tušení, že letoun, brzy zachycený radarovými snímači, je pečlivě ulovená vzácná kořist Izraele.

„Letí už pětašedesát minut a právě se dostal do našeho vzdušného prostoru,” oznámili si dva jediní informovaní izraelští náčelníci. „Volám velitele letky. Máme na radaru irácký MIG-21. V žádném případě ho nesestřelit, ale jen se k němu těsně přiblížit a pohybem křídel mu dát na vědomí, že vás má následovat k přistání…”

Přistání proběhlo bez potíží, pilot se setkal se svojí rodinou a všichni odcestovali neznámo kam. Ovšem bez Hany utěšovatelky. Během dvanácti hodin byli v Izraeli přední odborníci CIA a Pentagonu, kteří se vůbec poprvé mohli dotknout sovětské supertechniky v neporušeném stavu. A celý svět měl brzy návod, jak neukrást Venuši, ale s přispěním snaživé Venuše Hany ruskou stíhačku…

A perlička na závěr. Osmadvacetiletý izraelský Arab Sabar Kašúr z východní části Jeruzaléma stráví ve vězení osmnáct měsíců za sex s židovskou ženou. Při seznámení jí totiž letos zjara zatajil svůj původ i vyznání a naopak tvrdil, že je starý židovský mládenec, co hledá vážný vztah. Izraelský soud ho kvůli tomu shledal vinným ze znásilnění skrze podvod. 

Právnička Abír Bakírová z organizace Adalah, která chrání práva izraelských Arabů, považuje rozsudek nad Kašúrem za nebezpečný precedent. “Rozsudek dává najevo, že když “rozumná” židovská žena ví, že dotyčný muž je Arab, do postele s ním nepůjde. Je to zasahování do velmi intimního a osobního rozhodování,” řekla a možná nevěděla, že zmíněná Židovka byla třeba jen „obyčejnou“ špionkou Mossadu, které Arab prostě nalítl. Možná. Kdoví, jestli s ním neměl Mossad nějaké nevyřízené účty…

Sodoma, Gomora, sex jako oficiální příkaz církví. Už chápu, proč má být v roce 2012 konec světa…

http://www.petr-kral.com

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *