A máme tady zákon o harašení, aneb Shakespeare je sexista!

14. Září, 2008 – 22:51

Sex odjakživa vytvářel i ničil kariéry celebrit, vojevůdců a politiků. Je to známá věc. Adam a Eva, Samson a Dalila, Meneláos, Paris a Helena, Antónius a Kleopatra, Napoleon a Marie Walevská, Clinton a Monika…

Byly to přece právě ženy, které povýšily nudnou lidskou reprodukci na rafinovaný sex plný vášně. Ovšem taková byla minulost, budoucnost se rýsuje poněkud jinak. EU si totiž nebezpečně zahrává se zákonem o harašení (sexual harassment) a je zle.

Už nebude o ženách platit klišé: „Když říká ne, myslí tím ano!“

Neobstojí ani Shakespearova slova z jeho slavné tragédie Romeo a Júlie:

„Jen ze skromnosti dívka řekne ne, ale touží, aby chlapec uslyšel ano…“

Feministky proto prohlásily Williama za sexistu a basta. Zřejmě by je neobměkčila ani má přítelkyně Jana z Toronta, která si povdechla: „Vy Češi jste tak úžasní. Tady mě nikdo neosloví, nikdo se za mnou neotočí, natož aby na mě pokřikovali, jaká jsem krásná, jaká jsem sexi… Doma jsem se cítila obletovaná a bylo mi bezva…“

Běhá mi z toho mráz po zádech. Blíží se snad konec báječně jiskřivé signalizaci mezi muži a ženami, jež se stala základem lásky? Skutečně podlehneme pokrytectví, stupidním žalobám pro harassmentově sexuální obtěžování?

Proč tedy ženy investují tisíce za své účesy, silikonová ňadra, parfémy, šampóny, omlazovací kůry a protivráskové krémy? Aby se na ně nesměl žádný muž ani podívat? Ženy se nám smějí vemlouvat do přízně svými holými bříšky, nahými ňadry pod průsvitnými halenkami či dlouhýma nohama v obeplých džínách.

My však nesmíme dát žádným způsobem najevo, jak jim to sluší. Pokud však přes všechna rizika přece jen splníme to, po čem tyto něžné bytosti touží, proč utrácejí své platy za kosmetiku, zkrášlovací operace a erotické oblečení a dáme jím najevo, jak jim to sluší – cvak a máme pouta na rukách za sexuální obtěžování.

Je to spravedlivé? Možná to posoudí až budoucnost, v níž ženy přijdou o sex, jako ve fundamentalistických islámských zemích. A vůbec se nebudeme smát současné ,intelektuální´ protiizraelské kampani.

„…Už nenasazují americké stíhačky F-16 s bombami, ale izraelské prostitutky nakažené virem HIV, abychom vymřeli na AIDS. K tomu k nám pašují afrodiziakové pánské gumové ochrany, které obsahují speciální hormonální látku. Když s ní přijdou Egypťanky do styku, zachvátí je nekontrolovatelná sexuální extáze, takže se nedokáží ovládat a hrozí jim nymfománie a demoralizace. To samé dokáže i další zbraň – afrodiziakový make-up, který přivádí osobu, jež se ho dotkne, do smyslného vytržení,“ tvrdí jeden ze saudsko-arabských deníků.

Že by byla EU pod tlakem islámu. Nevěříte? Stačí se podívat na humbuk kolem muslimských šátků a některé zásady šaríe.

Muslimský snoubenec může ze své muslimské snoubenky vidět pouze její tvář, ruce jen po zápěstí a nohy pouze po kotníky. Snoubenka je na tom podstatně líp; může vidět na svém vyvoleném nohy od kolen dolů a vše od pasu nahoru.

A pokud chtějí snoubenci odejít spolu na odlehlé místo, musí je doprovázet muhram, tedy strážce počestnosti, obvykle příbuzný ze snoubenčiny rodiny.

Islámská právní rada v saúdskoarabské Mekce zakázala využívat texty koránu jako znělky v mobilních telefonech. Při zapínání mobilu by mohl být posvátný text nevhodně přerušován, nebo by zněl na nepatřičných místech.

Co kdyby verše z mobilu zazněly ve chvíli nejintimnějších sexuálních hrátek, nebo třeba při vykonávání tělesné potřeby či těsně před vykonáním sebevražedného útoku…?

A ještě heslo alžírských muslimů: „Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” Tyto věty neřekl žádný středověký islámský sexuální maniak, ale v roce 1974 prezident Alžírska Boumedienne…

Jak bylo řečno v úvodu; sex tvoří i boří kariéry velkých mužů. Newyorský Daily News přinesl šokující zprávu, potvrzující, že vůdce Organizace pro osvobození Palestiny a hnutí Fatáh Jásir Arafát zemřel na AIDS.

Většina Arabů se zpočátku domnívala, že Arafáta otrávili Izraelci. Lékaři v pařížské vojenské nemocnici příčinu smrti však správně diagnostikovali, ale nezveřejnili ji. AIDS jako důvod Arafátovi smrti připustil i jeho osobní lékař.

Jásir Arafát (vlastním jménem Mohammed Abdul-Rahman Abdul-Ra’ouf Qudwa Al-Husseini) byl vzdáleným příbuzným známého přítele nacistů, velkého muftího jeruzalémského al-Hussejního.

Už za Arafátova života se objevovaly spekulace, že ač ženatý udržoval četné homosexuální styky s mladými chlapci, kteří ho na cestách všude doprovázeli. Navíc krátce po svatbě a narození dcery ho opustila jeho manželka Suha, která se odstěhovala do Paříže.

A kolikrát se tento pravověrný muslim zapřísahal koránem, který má homosexualitu za smrtelný hřích. Arafata proto možná ani nebude mrzet, když se jako pofiderní mučedník v ráji nedočká slíbovaných dvaasedmdesáti černookých panen…

Snad je to řízením prozřetelnosti, že se potrhlému americkému harassmentu říká česky harašení, k čemuž se dodává – ve věži.

A u nás na Valašsku se už proto neříká obligátní rčení: God save the Queen!, ale spíš: Got safe the Sex a Slivovice! Být v bezpečí před AIDS a šárkou je přece otázkou života a smrti…

Reklama:
  1. 2 Trackback(s)

  2. Led 15, 2016: hampton bay fans
  3. Led 24, 2018: ????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *