Zatracení severní Korejci; nedají Jardovi Ch. pokoj a nedají…

19. Červen, 2010 – 17:05
Nechte to koňovi, má větší hlavu a smysl pro humor... Foto: Břetislav Olšer

Nechte to koňovi, má větší hlavu a smysl pro humor... Foto: Břetislav Olšer

Sranda a ironie musí být, i kdyby na chleba nebylo. Málem jsem se tragicky zmýlil, když jsem nedávné severokorejské torpédo v jihokorejské lodi bral jako vymyšlenou záminku pro obdobu vietnamské války, a že Severní Korea je v tom nevinně, jako kdysi v Tonkinském zálivu severní Vietnam.

Všechno je však v globální politice úplně jinak. Třeba prezident USA Barack Obama jen dělá, že se vzteká na Brity a jejich naftaře, co v záchranných operacích “utopili” bratru už 350 milionů USD, přitom ale zatraceně dobře ví své. Málem jsem mu naletěl. Před blamáží mě zachránil Jaroslav CH… Ropa už totiž zabila prvního vorvaně…

Napřed ale pro ty, kdož neznají Jaroslava Ch., připomenu základní fakta z jeho plodného života. Je to zkrátka geniální vševěd a esoterní mág. Kam se hrabe Sibyla, slepá bulharská vědma Evangelie Gušterová, přezdívaná Vanga, nebo proslulý Nostradamus? Má charisma duševně velmi udatného guru; náušnice v uchu i v nose, na čele pod holou lebkou svítí nápis patrně jeho asijských vzorů. Ve svých třiačtyřiceti letech už rozpracoval mj. důsledky účinků galaktické energetické supervlny, která k nám přijde v roce 2012.

Prosazuje posvátnost pravdy podle tzv. Smaragdové desky, objevené ve 3. století před našim letopočtem Abrahámovou manželkou Sárou v Hebronu, v hrobce Herma Trismegista. Skládá se z třinácti vět, zásad a pravd, mezi nimiž kraluje věta:

„To, co jest dole, jest jako to, co jest nahoře a to, co jest nahoře, jest jako to, co jest dole“, což má znázornit spojení materiálního a duchovního světa, vztah mezi mikrokosmem a makrokosmem… Jaroslav Ch. odhalil rovněž záhady díla Leonarda da Vinciho i příčinu tsunami v Indickém oceánu. Za vše mohla tajná australská tlaková zbraň. Úplně stejná, jakou „vyvinuli“ a dodnes tají i Američané, kteří využili Teslův elektromagnetický impuls, plasmovou a zvukovou technologii, spolu “s bombami, způsobujícími tlakovou vlnu“.

Jak génius Jaroslav Ch. píše na svém webu, Rusko již dříve obvinilo Spojené státy z používání těchto bomb ve válce v Afghánistánu, když tam v březnu 2002 vybuchlo jedno z těchto “zařízení“ a vyvolalo devastující zemětřesení o síle 7,2 stupňů Richtera. Takže, vážení, žádné tektonické poruchy a posuny zemských desek, nýbrž Teslův efekt. Ale Jarda Ch. s neumdlévající a mírně schizofrenní zarputilostí přináší další „jobovku“, čímž naštěstí odhalil mé „chybné“ uvažování o severních Korejcích:

„Pochmurná zpráva obíhající v Kremlu, zaslaná Ruskou severní flotilou, oznamuje, že USA nařídily absolutní mediální mlčenlivost ohledně faktu, že Severní Korea též torpédovala obří ropnou plošinu Deepwater Horizon, jejímž majitelem je největší světová společnost pro podmořskou těžbu Transocean, která byla vytvořena a financována jihokorejskou společností Hyundai Heavy Industries.

Obě Koreje jsou ve válečném stavu – Jižní Korea odmítla podepsat klid zbraní z roku 1953, který měl ukončit korejskou válku. Pokud jde o samotný útok, jak pokračuje „originální“ zpráva, severokorejská „nákladní loď“ Dai Hong Dan, jejíž posádku údajně tvoří „sebevražedná“ vojska 17. Sniperského pluku, odplula z přístavu v Havaně na vzdálenost 209 km od zmíněné ropné plošiny. Ta byla umístěna 80 km od pobřeží amerického státu Louisiana. A odtud severní Korejci vypustili miniponorku SSG-Sang-o-Class, jež údajně operuje na vzdálenost až 321 km.  (Prosím o povšimnutí, s jakou precizností jsou kilometry určeny. Žádné tesařské počty – pozn. autora)

V noci 20. dubna 2010 tato miniponorka ovládaná „sebevražedným“ 17. plukem zaútočila na plošinu Deepwater Horizon zřejmě dvěma zápalnými torpédy, která způsobila rozsáhlou explozi, v jejimž důsledku okamžitě zahynulo jejích 11 pracovníků. O pouhých 48 hodin později, 22. dubna, způsobila tato severokorejská zákeřná zbraň svůj poslední hrůzný čin tím, že sama sebevražedně explodovala přímo pod plošinou. Tím způsobila, že se dobývací komplex v ceně jedné miliardy dolarů potopil a poznamenal oslavy Dne Země roku 2010 jednou z nejrozsáhlejších environmentálních katastrof, jaké svět kdy zažil…“

A dál se dozvídám, že prezident Obama přikázal vojenským týmům SWAT chránit ostatní plošiny v Mexickém zálivu před dalšími útoky a veškeré ropné vrty v této oblasti musí být okamžitě zastaveny. A pro ty, kteří se domnívají, že už nemůže být hůře, přicházejí nové zprávy. Severní Korea totiž připravuje vypuštění své balistické rakety „Rodong“ s dosahem 1300 km, o níž tvrdí ruští „vesmírní experti“, že je schopna „umístit a přivést k výbuchu“ atomovou zbraň na elektromagnetické pulsy (EMP). Její výbuch vysoko v atmosféře by mohl účinně zničit americkou ekonomiku na na celá desetiletí…“

Marně jsem pátral po miniponorce SSG-Sang-o-Class, po lodi Dai Hong Dan, jejíž posádku údajně tvoří „sebevražedná“ vojska 17. Sniperského pluku, stejně jako po balistické raketě „Rodong“. Jediné, co jsem objevil, byl vietnamský dong, tedy jeho státní měna.

Ale mág Jarda Ch. to určitě ve svém dalším geniálním textu řádně vysvětlí a vše podá s patřičným sedmilhářstvím esoterického guru přes záhady. Lidská blbost je nekonečná. Vlastně mu závidím jeho fabulaci, před níž by se mohl schovat i velký scififantasta Julda Verneů. Zatím v Mexickém zálivu nevyšla finta s ucpáním otvoru na dně moře, z něhož vytéká dál ropa. Za více než čtyřicet dnů už zaplavila a otrávila více než 270 kilometrů čtverečních amerického pobřeží.

Americká vláda alespoň negovala zprávy o údajném rozhodnutí Bílého domu, že použije jadernou zbraň k pokusu o zastavení úniku ropy ze dna Mexického zálivu. Je to reakce na výzvy některých odborníků, podle nichž by žár z jaderného výbuchu mohl roztavit mořské dno a žhavá hornina by pak ucpala vrt. Jako by tam měli mága Jaroslava Ch. Naštěstí nemají.

Po explozi a potopení ropné plošiny v Mexickém zálivu uniká do moře 1000 barelů (berel rovná se cca 159 litrů)ropy denně a ropná skvrna na hladině již pokrývá asi rozlohu Česka. Britský koncern BP, který měl potopenou plošinu Deepwater Horizon pronajatou od společnosti Transocean, do oblasti vyslal přes čtyři desítky lodí a několik letounů, které se snaží ropnou skvrnu chemicky rozptýlit…

A to jediný fakt, který je z tohoto celého blogu asi pravdivý. Prostě: Když se země opět třese strachy před démony a tektonickou zbraní… A jak jsem už psal: Kdyby Jardy CH. nebylo, museli bychom si ho zřejmě vymyslet. Blogeři všech fantasmagorií, spojte se! Padněte na kolena, přicházejí esoteričtí mágové…

Reklama:
 1. 3 reakce na “Zatracení severní Korejci; nedají Jardovi Ch. pokoj a nedají…”

 2. vazeny pane, ze jste nenasel informace o jmene miniponorky nebo te lodi jeste nemusi zakonite znamenat, ze by nemohla existovat. to je pouze vas nazor … lide jako jste vy se pravdu nikdy nedozvi, ale mozna je to tak lepsi 😉

  a nemyslim si, ze by si to autor cele vymyslel, ponevadz tento clanek je prevzaty vcetne vsech udaju ze stranky >>
  http://www.whatdoesitmean.com/index1367.htm

  na zaver potvrzuji, ze nemam nic spolecneho s panem J.Ch. 😉 preju pekny den

  od nobody v Srp 19, 2010

 3. Blahopřeji ke skvělé angličtině…

  od olser v Srp 19, 2010

 4. A ke všemu ti zlotřilí američani úspěšně zamaskovali masivní únik ropy z rozervaného potrubí a pod hrozbou vyhnanství na Aljašce zastrašili ekologogy, aby se touto záležitostí nezabývali.

  od Henryk v Úno 8, 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *