Když ruská tajná služba likviduje polské proamerické elementy…

27. Duben, 2010 – 19:40

Tak už je to jasné, tragickou havárii polského letadla s částí polské vládní garnitury způsobila ruská tajná služba. Přesně totiž věděla, že polští piloti nedají na upozornění řídící věže, ani pilotů předcházejícího letadla, co asi třicet minut předtím přistálo ve Smolensku i s polskými novináři, že přistání je kvůli zhoršující se mlze značně rizikové.

Představivost polských fanatiků nezná mezí. Tajní špioni se podle nich údajně těsně před katastrofou rozmístili po lese, přesně v místech pádu TU-154, aby po jeho totálním zničení začali likvidovat proamerické elementy z vedení polského státu. Když se letoun roztříštil do vzdálenosti několika kilometrů, agenti rychle obíhali trosky, aby dobíjeli přeživší.

Jasně to ukazuje video z mobilu ihned po katastrofě. Jeho zpomalené záběry ukazují tři „šmouhy“, prý lidí, kteří jdou schováni za stromy. Záznam zázračného mobilního „fotoaparátu“ s nejcitlivějším mikrofonem zachytil také hlas říkající „Uklidni se“.

Poté je na záběru vidět postavu v troskách letounu, jak prosebně zvedá ruku. Prý se může jednat o pilota letadla. Nato se ozve siréna, asi přinesená agenty, když tam žádné sanitky nebyly, jelikož Rusové věděli, že budou zbytečné. Do zvuku siríny následně padne několik výstřelů a z mlází se ozve „Dej mi zbraň“ a hned nato srdceryvná prosba: „Nezabíjejte nás“.

A v dáli je patrný obrys něčeho, co vypadá jako padající postava člověka. Geniální mikrofon mobilu zaznamenal i vzdálený smích. To se sarkasticky smáli zvrhlí špióni, když postříleli všechny příznivce USA.

Kdo by se nadál, že ruští „putinovci“ jsou schopni neuvěřitelné předvídavosti a prostorové fantazie, že se ocitli v pravou chvíli přesně na místě pádu letadla. Přes nebezpečí, že trosky zasáhnou také je samotné.

Polské spekulace ještě doplňují svými „jasnými“ závěry i naši blogeři. Letoun se totiž těsně před pádem nachýlil na levou stranu. Že by infarkt? Nebo dálkové zablokovaní řízení? Kde se vzal tak náhlý pohyb a přechýlení těsně před pádem?

Trosky letadla podivně zničené. Předek letadla s kabinou zůstal celý, ale těla pilotů v kokpitu nebyla. Naopak trup letadla byl zcela zničen. Když padá letadlo, vzniká obrovský požár, oblak černého kouře, hoří palivo… Zde nic. Polovina na úhel spálených a pouze podle DNA identifikovatelných pasažérů je další finta ruských agentů..

Špatné počasí? Náhradní letiště? A letoun s jinou delegací, který ve Smolensku přistál o půl hodiny dříve, měl jiné podmínky? To že jeho piloti upozorňovali na zhoršující podmínky byla samozřejmě další ruská kamufláž…

Úkol zněl: zničit proamerické elementy. A na palubě letadla byl přece vrchní velitel polské armády, generál Gągor. Za několik měsíců se měl stát šéfem vojsk NATO. Polák v čele vojsk NATO? Pro Rusy snad neexistuje větší ponížení.

Na palubě byl také šéf speciálních služeb, jež znal všechna tajemství polské rozvědky a kontrarozvědky, kterým velel. Útok by mohl z Polska na určitou dobu udělat bezbrannou zemi. A co je zcela jasný důkaz o ruském protipolském spiknutí; letoun byl před několika na generální opravě právě v Rusku. Jak snadné pro tajnou policii provést zničující sabotáž…

Inu, ruští zvrhlí hrdinové, co ve jménu své vlasti jsou schopní nasadit vlastní životy, aby zabili nepřátele, pro přežití jejich nedozírné země, zvané „široká strana maja radnaja“…

Ale přesto je česko-polští fantasmagoři okamžitě odhalí. Geniální Sherlockové Holmesové. Těm bych připomněl, že už jsme i v Čechách už měli špionážní aféru s ruskými vyzvědači. Popsal ji věrně Jaroslav Hašek ve Švejkovi…

„Všem četnickým stanicím se přísně ukládá, aby s nesmírně zvýšenou pozorností sledovaly všechny osoby procházející jich rayonem. Přesunutí našich vojsk ve východní Haliči dalo původ k tomu, že některé ruské vojenské části, překročivše Karpaty, zaujaly posice ve vnitrozemí naší říše… Je zjištěno, že mezi nimi jest mnoho ruských Čechů, vychovaných ve vysokých štábních vojenských školách Ruska, kteří ovládajíce dokonale český jazyk, jeví se býti zvláště nebezpečnými vyzvědači, neboť oni mohou a jistě provedou i mezi českým obyvatelstvem velezrádnou propagandu. ..” psalo se ve vyhlášce rakousko-uherské policie.

Příkladem by prý měli být hrdinové jako obrlajtnant Bergr od dělostřelectva, který si vylezl na vysokou jedli a zřídil si tam na větví “beobachtungspunkt” Jak naši ustoupili, už nemohl slézt, pokud nemínil padnout do zajetí. Dva týdny visel na stromě, a aby nezemřel hlady, ohlodal celý vršek a živil se větvičkami a jehličím. A když naši přišli, byl tak zesláblý, že spadl a zabil se. Byl po smrti vyznamenán zlatou záslužnou medalií za chrabrost…“

A tak to je i s ruskými agenty v kauze polského havarovaného letounu…

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *