Když muslimové milují umírání a těší se na hurisky v ráji…

30. Březen, 2010 – 8:02

 

Utrápené Arabky v Izraeli... Foto: Břetislav Olšer

Utrápené Arabky v Izraeli... Foto: Břetislav Olšer

Dva atentáty byly spáchány v moskevském metru. V jednom z vagonů ve stanicí Lubjanka se odpálila sebevražedná atentátnice a zabila 24 nevinných lidí. Útok další muslimky ve stanici Park kultury na téže trase si zatím vyžádal 14 obětí, které se ničím neprovinily. Někteří se zabitých třeba ani nevěděli, kde je Čečensko, jiní byli možná též muslimové…

Podle vyšetřovatelů stojí za tímto terorismem radikální organizace čečenských žen, tzv. černé vdovy. Sebevražedné islamistické atentátnice, jejichž ostatky, spolu s pásy se zbytky šesti kilogramů TNT a hlavou jedné z nich, posléze vyšetřovatelé objevili.

Jde o členky radikální skupiny žen usilující o vytvoření islámského kalifátu na Kavkaze, které v čečenské válce přišly o své manžele, bratry či další blízké a myslí jen na pomstu. V minulosti vyhodily do povětří dvě letadla i s posažéry, dvakrát zaútočily v moskevském metru, na hudební divadlo Na Dubrovce a účastnily se i přepadení školy v Beslanu, při němž zemřely stovky civilistů včetně dětí.

Islám je nejmírumilovnější náboženství. Tvrdí muslimové. Bolí mě břicho od hurónského smíchu. Skoro každý čtvrtý člověk na světě dnes vyznává islám. Plyne to z výzkumného projektu organizace Pew Forum. Na světě v současnosti žije 1,57 miliardy muslimů. A našinec si donekonečna opakuje otázku; jací jsou to lidé, jimž způsobuje potěšení bolest, žal a smrt dětí, žen a starců, kteří za nic nemůžou, ani nic neovlivní?

Odpověď je jasná; především nejde o žádné mučedníky, ale o psychopaty, duševně nemocné a většinou zdrogované pomatence, zabíjející děti ve školních autobusech a hlavně civilisty, na rozdíl od kamikadze, kteří útočili výlučně na vojenské cíle.

Nové hlasy veřejného mínění však přišly s překvapivě účelovým závěrem. Pouze prý jen deset procent muslimů na světě schvaluje teroristické útoky fundamentalistů proti USA z 11. září 2001. Souhlasí s nimi ne kvůli náboženství, ale proto, že USA chtějí ovládnout islámský svět. Nechtějí si přiznat, že vyznavači Koránu postupně ničí a vytlačují západní kulturu, když jen v Evropě je jich už přes 25 milionů.

Vyplývá to z průzkumu, který v 35 převážně muslimských zemích provedl Gallupův ústav. Výzkum s názvem: “Kdo mluví za islám? Co si opravdu myslí miliarda muslimů” je údajně největší, který se kdy v islámských zemích uskutečnil. Rozhovory s 50 tisíci lidmi z 35 zemí světa začaly v roce 2002 a trvaly šest let. Pozitivní zvěst…

Ovšem pozor, s přílišným optimismem bych to nepřeháněl; deset procent z jedné a čtvrt miliardy muslimů je pořád ještě přes sto milionů fanatiků a potencionálních teroristů, takže na nějaké jásání je zatím příliš brzy. Až včera jsem si dal věci do souvislostí a ejhle, muslimské sebevražedné útoky jsou vysvětleny. Všichni, co se diví, proč muslimští teroristé neváhají a spáchají při atentátu sebevraždu, už budou vědět čirou pravdu a důvod těchto šílených činů.

Stačí trochu logiky; všechno mají zakázáno; alkohol, cigarety, žádná pařba, žádné disco ani bary a restaurace. Ani žádná televize, žádná zábava, žádný sport, žádné pořádné jídlo, místo sexu jen pozlátko. Jinak jen Korán. Pětkrát denně povinně. Koho by bavil takový život?

Místo normálního oblečení pouze propocené a zaprášené prostěradlo zvané galábie, místo kšiltovky turban, k tomu neustálé vyvolávání muezzína z ochozů minaretů a pod jeho taktovkou pětkrát denně klekat na bolavá kolena k modlení.

Alláh je všude, navíc se muslimové nesmí holit. Nesmí flirtovat s holkama na ulici, i když těm muslimským to nevadí, protože mají obřízku, stejně pseudosex a jenom v oblečení s nimi může být až po svatbě. Ke všemu to nejsou dívky od srdce, nevěsty vybere někdo jiný, navíc ty, které nikoho nevzrušují. A ženy, které si muslim musí vzít, se zase nesnášejí a vybíjejí si na něm svoji zlost. Všechny jsou navíc hysterky, chodí oblečeny do oděvu s podobou pytle a musí mít neustále závoj zvaný burka.¨

Jaký je to život, když všude je samý písek a sucho v hrdle. Slunko pálí na hlavu, ani pivo si nedáš. Jsi špinavý a vypadáš jak český sociálně vyloučený. Sžíráš se proto závistí a nenávistí k Americe. Znovu a znovu se ptáš – to je život? To radši smrt! A hurááááá na to! A vzít sebou co nejvíc bezbožných prasat, co se mají líp než já.

A hurá do čtvrtého ráje, kde je konečně všeho podle chlapské chuti – řeky plné vína, mléka a medu i dvaasedmdesát černookých panen, ochotných kdykoliv obcovat, co zvládnou změnit svoji defloraci v panenství virgo intacta. Ovšem nač se mají v ráji těšit muslimské mučednice, když tam na ně nečekají žádní černoocí panicové? Že by tam byla povolena i lesbická láska…?

Čečenští teroristé zaútočili v Moskvě už několikrát, nejznámější je útok na divadlo Na Dubrovce z října 2002, kde gang zadržoval na tisíc lidí. Při osvobozovací akci speciálních sil zemřelo 129 osob.

Beslan – Rusko, Severní Osetie, 3. září 2004. V budově školy zadržovali čečenští teroristé 1800 dětí a jejich rodičů, kteří sem přišli, aby zahájili nový školní rok. Všichni islámští teroristé byli zlikvidováni, pouze jeden byl zajat. Po ukončení bojů zbylo v budově 323 mrtvých, z toho 156 dětí.

V následujícím roce nasadili separatisté poprvé sebevražedné atentátnice. V červenci 2003 se jedna odpálila na rockovém koncertu, kde zabila třináct lidí. V únoru 2004 byl podniknut útok v metru mezi stanicemi Paveletskaja a Avtozavodskaja, který si vyžádal 41 obětí. V září 2004 zabila další sebevražedná atentátnice u zastávky metra Rižskaja devět lidí. Opět sebevražedné muslimky z Čečenska zaútočily 25. srpna 2004 ve dvou letadlech, jejichž pád si vyžádal devadesát obětí…

Poblíž největšího nákupního střediska v Tel Avivu je pořádný zmatek, podobný křesťanské předvánoční nákupní horečce. Židé nemají Vánoce, a aby jejich děti ve škole těm křesťanským nezáviděly, nakupují dárky dětem alespoň na Chanuku a Purim.

U vchodu do obchodního domu policisté zběžně prohlížejí všechny zákazníky, Jako před každým svátkem Purim, tisíce lidí nakupují jídlo pro slavnostní večeři a něco pro radost svým dětem a vnoučatům. Purim byl ustanoven jako menší židovský svátek na památku toho, jak Boží prozřetelnost zachránila Židy v perské říši před jejich úplným vyhubením.

Místokrál Haman tenkrát ze zvrhlého rozmaru metal losem, aby určil, který den bude vhodný pro vyhlazení všech Židů. Slovo purim je odvozeno od základu znamenajícího “kostky” či “hazardní hru”. Haman bývá proto ne náhodou přirovnáván k Hitlerovi…

Mezi nic netušícími lidmi, spěchajícími do Dizengoffova nákupního střediska, je i bojovník džihádu Muhammed Hashim, dvaadvacetiletý Palestinec, který se chystá sebevraždou “vstoupit do nebe”. Zaplatil arabskému řidiči tisíc dolarů za to, že ho ozbrojeného tajně vyvezl z Gazy do Tel Avivu.

Chce vykonat hrůzný čin – výbušnou směs z patnácti kilogramů dynamitu, starých pozemních min a hřebíků, je odhodlán odjistit na svém těle v davu nakupujících. Když se přes izraelskou ostrahu nedostal do obchodního domu, zamíří k přechodu pro chodce na křižovatce ulic Rehov Meir Dizengoff a Hamelekh George.

Fascinuje ho houstnoucí dav lidí. Je tím pohledem posedlý, vzrušuje ho, když vidí, Ještě před několika hodinami byl milující otec svých dětí, objímal je a s pravou otcovskou láskou je hladil. Měl slzy v očích, když se s ními loučil, protože věděl, že už je neuvidí. Alespoň ne na této zemi, v tomto životě, znesvěceném špinavými Židy.

A najednou je mezi jinými dětmi zbavený všeho citu a ohledů, posedlý myšlenkou zabít kohokoliv ze satanských sionistů, hlavně jejich potomků, kteří by rozmnožili to rouhačské plémě. Zabít všechny, co mu vzali svatou zemi a z jeho rodiny udělali psance.

Je 16,04. Muhammed mačká detonátor a odpaluje nálož. Na pátém pruhu. Zrovna ve chvíli, kdy kolem něho už s nakoupenými sladkostmi a hračkami pro vnoučata přecházejí i starší ženy. Muhammed Hashim zabil na místě tragédie sebe a sedm lidí. Dalších šest ze stovky zraněných zemřelo později. Okna v okolních domech byla rozbita do vzdálenosti sedmdesáti metrů…

…”Alláh prohlašuje, že Židé, ať na ně dopadá Alláhovo prokletí až do dne zmrtvýchvstání, si koupili špatnou cestu, když ignorovali to, co jim Alláh seslal prostřednictvím svého posla Mohameda… Jsou vyzývání, aby přijali islám, jinak jim hrozí děsivý trest, včetně prokletí, tedy že budou proměněni v opice a prasata… Protože jsou Lidé knihy prokletí, budou vrženi do ohně a kdykoliv vyschnou kůže jejich, vyměníme je za jiné, aby tak trestu okusili…” hlásá Korán…

Ano, islám je nejmírumilovnější náboženství světa… Sám používá ženy a děti jako živé štíty, asi proto také klidně zabíjí cizí nevinné ženy a děti, protože postavit se čelem vojákům, co prý muslimům způsobují bolest, nemá odvahu…

Reklama:
 1. 12 reakce na “Když muslimové milují umírání a těší se na hurisky v ráji…”

 2. Článek přesvědčivě vystihující oněch deset procent militantů, se, doufám, nestane pro moslimy v ČR druhou dánskou karikatúrou Mohameda. Takže pan Olšer se (snad a zatím) nemusí obávat. Ale když se Hitler dostal k moci, vraždil i ty, kteří byli proti hnědému moru už dávno před ním.

  od Vladislav Drahoš v Bře 30, 2010

 3. No, nestrašte. Jsem jen bezvýznamný invalida…

  od olser v Bře 30, 2010

 4. He, he, he!

  Mání byl také bezvýznamný invalida, přesto ho před 1800 lety král v Babylónu nechal 26 dní mučit, až ho zmrzačil, sloupl z kůže a nechal kůži vycpanou senem pověsit na bránu.

  Navíc byl král humánní – Mistrovo utrpení mohli v mučírně sledovat věřící.

  od Ataman Jermak v Bře 30, 2010

 5. Děkuji za vlídné zacházení…

  od olser v Bře 30, 2010

 6. V takového boha, který nařizuje vraždit a ničit nevinným lidem životy, si vyhazuji právo nevěřit. Aby nebylo mýlky, jsem křesťan římskokatolického vyznání.

  od Pavel Kukal v Bře 30, 2010

 7. To nenařizuje Bůh, ale jen si to vymyslel negramotný prorok Muhammad a sepsali to za něho jiní do kompilátu zvaného Korán…

  od olser v Bře 30, 2010

 8. Dékujete za vlídné zacházení, ale k islámu moc vlídný nejste. Byl-li Mohamed negramotný, o tom jsem se nikde nedočetl, ale že je Korán kompilací, která by bez Bible vůbec nemohla vzniknout, to je pravda.

  od Pavel Kukal v Dub 6, 2010

 9. Muhammad byl opravdu anafabet. Ale pokud chfete věřit tomu, co něm říkali jeho příznivci, prosím – pár doušek:

  Al-Bará‘ rovněž pravil: „Měl krásnou tvář a skvostnou povahu.“ Když se ho zeptali, jestli měl tvář úzkou jako meč, řekl, že ji měl jako měsíček. V jiné verzi řekl, že měl tvář kulatou.
  Ar-Rabí‘ bint Muáwidh prohlásila: „Když jste ho spatřili, jako by začalo svítit slunce.“
  Džábir ibn Samura řekl: „Jednou jsem ho uviděl v noci za úplňku. Měl na sobě červené roucho. Když jsem ho srovnal s měsícem, zjistil jsem, že vypadá lépe než měsíc.“6
  Abú Hurajra vyprávěl: „Nikdy v životě jsem neviděl nic krásnějšího, než byl Posel (mír s ním). Tvář měl jakoby prozářenou sluncem. Nikdy jsem neviděl nikoho, kdo by kráčel rychleji než Posel Alláha (mír s ním). Vypadalo to, jako kdyby se země zkrabatila, aby mu zkrátila vzdálenost. Zatímco on vesele kráčel jakoby nic, my všichni jsme byli pokaždé unavení.“7
  Ká‘b ibn Málik pravil: „Když měl radost, tvář se mu rozzářila tak jasným světlem, jako by to byla část měsíce.8 Jednou, když bylo horko, se mu orosilo čelo a ‘Áiša mu utírala pot. Tak jsem zarecitoval báseň od Abú Kabíra Al-Hudhálího: Rysy v tváři se mu třpytí jako blesky před blížícím se deštěm.“9
  Kdykoli ho spatřil Abú Bakr, říkával: „Je věrný, Alláhem zvolený a prosí o odpuštění. Svítí jako měsíc v úplňku na nebi bez temných mraků.“10
  ‘Umar rád citoval verše Zuhajra popisující Haráma ibn Sinána: „Kdybys nebyl člověkem, byl bys jasným úplňkem.“
  A poté dodával: „Takový byl Posel Alláha (mír s ním).“11
  Když se rozzlobil, tvář mu tak zrudla, že to vypadalo, jako by „dostal rudě zanícenou vyrážku a obě líce měl nachové jako granátové jablko.“12 Džábir ibn Samura pravil: „Nohy měl útlé a hezky tvarované. Když se smál, jako by se usmíval. Když jste se na něj podívali, připadlo vám, že má černé oči, a přece nemá.“13
  Ibn ‘Abbás vyprávěl: „Mezi předními dvěma zuby měl mezeru, takže kdykoli promluvil, zasvítilo mu tudy světlo. Krk měl útlý a stříbřitý jako panenka. Řasy měl dlouhé, ale plnovous měl hustý. Čelo měl široké, obočí měl jako kovové bodce na kopí, ale bez hrotů. Nos měl špičatý, středně klenutý a s úzkými nozdrami. Líce měl holé, ale od hrdla po pupek byl pokrytý ježatými chloupky. Na břiše a na hrudníku chlupy neměl, jen trochu na pažích a ramenech. Hrudník měl široký a plochý. Měl dlouhá předloktí a veliké dlaně. Nohy měl rovné a štíhlé.
  I ostatní údy měl rovné. Klenbou chodidla se téměř nedotýkal země. Když se dá do chůze, brzy zmizí z dohledu, avšak kráčí uvolněným krokem (pakliže nespěchá). Při chůzi vypadá, jako by se předkláněl a měl spadnout.“14
  Anas pravil: „V životě jsem se nedotkl hedvábí či hedvábného roucha jemnějšího než dlaně Proroka, nikdy jsem nepocítil parfém či jinou vůni příjemnější než jeho.“
  V jiné verzi stojí: „Nikdy jsem nepocítil ambru či mošus či cokoli jiného, co by vonělo tak sladce jako Posel Alláha (mír s ním).“
  Abú Džuhajfa řekl: „Vzal jsem jeho ruku a přiložil si ji k čelu a zjistil, že je chladnější než led a voňavější než mošus.“15
  Džábir ibn Samura – jenž byl tehdy malým dítětem – vzpomínal: „Když mi utřel pusu, měl ruku tak studenou a voňavou, jako by ji vytáhl z voňavkářství.“16
  Anas řekl: „Jeho pot vypadal jako perly.“ Umm Sulajm prohlásila: „Jeho pot voněl lépe než ten nejlepší parfém.“
  Džábir řekl: „Kdo jde po cestě, jíž kráčel Posel Alláha (mír s ním), jistě pocítí jeho vůni a bude vědět, že tudy prošel Posel.“ Dále pravil: „Znamení proroků, jež bylo velké jako holubí vejce, se nacházelo mezi jeho rameny na levé straně a bylo tečkované jako mateřské znaménko.“17

  od olser v Dub 6, 2010

 10. Bože co za debila napsal vrchní článek.

  od Cruz v Zář 26, 2010

 11. Když chcete soudit, podívejte se na to co doposud napáchala katolická církev. Být znásilňován knězem od 8 do 14 let Vám opravdu na sebevědomí nepřidá, to bych reději vylítla do povětří.
  Promiňte, ale jste idiot.

  od Cruz v Zář 26, 2010

 12. Asi vás nepoteším, ale příjmení je moje, jinak je to nepovedený žert nějakého rádobyvtipálka… Pokud odpovídám na komentář já, musí tam být i „bře“…

  od olser v Zář 26, 2010

 13. Chci se na zacatku omluvit za mozna gramaticky spatnou cestinu. Cestina neni muj matersky jazyk .. Cetl jsem tenhle clanek a .. chci reagovat

  Chci upozornit, ze nejsem ani krestanem, ani muslimem .. (je mi blizsi Zen ze vseho). Ziji na blizkym vychode. A co autor popisuje ohledne muslimu, a jejych zen, tak mozna to videl na TV (v poslednich par let jak je islam medializovan). Chci jen podotknout ze zeny jsou tady damy, muslimove krasny lide. Tvori, zijou svoiji viru a maji respekt ke kazdemu kdo tady prisel. Jen pro ilustraci ( http://www.saadiyat.ae/en/Images/Saadiyat_Cultural_District.aspx)

  ohledne koranu, a to je napsano o dzihadu, a raji … chci se otocit na krestane a krizove valky, kde evropane krestane zabijeli narody v jmenu krestanskeho Boha. Extremisticky interpretace jsou vsude.

  V cesku jsem zil kolem 10 let. A nemocni jsou prave Cesi, jak Vaclav Havel to hezky vystihnul – z „cechacestvi“

  po dve dekadach, jsem si nasel domov, mezi muslimi … Dela se mi zle z „moderni civilizace – evropa, usa … “

  Moje moto bylo „kdyz nekdo hodi na tebe kamenem, tak ty jemu chlebem“ – ted je „kdyz kamenem, tak zpet dva krat kamenem“. Lehce se kritizuje s coca colou anokii v ruce. Kdyz prijdete o neco jako je dite, rodina .. zacnete premyslet jinak. Nepodporuji je, ale chapu.

  p.s. Sledujte WikiLeaks …. ohledne vrazdeni deti, rodin, civilistu, novinaru … kde vrazi jsme my .. a obet jsou muslimove

  od MIchael v Pro 12, 2010

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *