Když se země opět třese strachy před démony a tektonickou zbraní…

28. Únor, 2010 – 12:18

Dovolil jsem si napsat ironizující fejeton o tom, zda je zemětřesení na Haiti zaviněno přírodou nebo tektonickou zbraní USA. Bylo to spíš pro zasmání, i když tragédie, jež způsobila na 300 tisíc obětí haitské apokalypsy, má k úsměvům hodně daleko. Uvedl jsem jen výroky několika osob, které za otřesy kolem osmi stupňů Richterovy škály vidí řádění démonů a imperialistické zbraně hromadného ničení.

Opět jsem však narazil. Nick jménem “Vedoucí kolotočář”, patrně píšící z právě zahájené Matějské pouti s kočkovanou, mě počastoval následujícím ponaučením:

“Technologie HAARP, ktera vyuziva ionosfery jako amplifier odrazoveho geotektonickeho chveni (low frequency inducted seismic behavior) je jev, ktery vyuziva prinicpu indukovaneho vlneni v pevnych materialech, ktere produkuji tektonicke nestabilni desky. Vyvolanim vyssi rezonancni lze tyto geotektonicke platy pohnout a vyvolat indukovane zemetreseni. Tzv. tektonicka zbran je teoreticky znama jiz z poloviny 60. let, kdy jeji teoreticke zaklady polozil profesor Wilhelm Becker na MIT. Technologie HAARP vyuziva (zneuziva) indukcni charakteristiky zemske ionosfery pro prenos indukovane frekvence specificky naladene na tektonicke chveni v dane oblasti kdekoliv na svete. Jelikoz kazdy tektonicky plat ma frekvenci mirne odlisnou, lze touto zbrani naladit na presne misto, kde se bude odrazem od ionosfery dane misto rezonance budit. Je sice smutne, ze nekteri fanatikove zneuzivaji technologie k vyvolavani duchu a esoteriky, ale to neznamena, ze mluvi o vecech, ktere by neexistovaly…”

“Strýček Joe” se už zcela “vymkl běžné demagogii”, když mi napsal:

“Autor článku přemýšlí stejně jako prezident Chávez – Jeden si bez důkazů myslí, že USA použily tektonickou zbraň, zatímco autor článku, aniž o tom cokoli ví, to vylučuje. Postoj prezidenta Cháveze je pochopitelný, neboť se s aktivitami amerických služeb setkává téměř denně, u autora článku to lze také pochopit, neboť žije v prostředí, kde je v médiích přítomna silná proamerická propaganda…”

Děkuji, konečně mě někdo nepovažuje za antiamerikanistu. Doufám, že si to přečtou mí oponenti. Takže už víme (nebo též nevíme), že za otřesy naší planety v Afghánistánu, japonském Kobe, v Indickém oceánu, včetně tsunami, v oblasti severojaponské prefektury Niigata, na Haiti a dalších místech světa mohou tektonické zbraně USA, Austrálie a Ruska.

Nejsem génius, ani ředitel světa, abych „dekonspiroval úlohu ponorky K-219 v dějinách, viz Red Star Roue a Project Jennifer“, který necituje parametry technického rázu, ale pouze ty, které mohou vytvořit celkových obraz o příčinách a následcích. Zvláště, že blogy nejsou natahovací, resp. gumové.

Já, skromný pisálek, pouze s klasikem vím, že nic nevím, ale že vím víc než ti, co si myslí, že vědí vše, ale přitom vědí kulové s přehazovačkou. Ke všemu je mi divné, že by si vyspělé armády světa zrovna teď, všechny ve stejnou dobu, zkoušely na různých místech Země své tajné tektonické kanonády. Jestli to nakonec nebude přece jen vina přírody…

A co víc; nick z jednoho spiritistického plátku jde ještě dál, do metafyziky, a sděluje, že za bořením domů, praskáním zemské kůry a pukáním i propadáním cest na Haiti jsou tamní démoni. Zombie jsou magicky oživené mrtvoly, co řádí, jak se jim zlíbí. A Haiťané jsou z “woodoo”, souhrnu tajných obřadů, tak vyděšeni, že vyzařují šokující negativní energii, která pak přerůstá v silné zemětřesení…

Teď jen s napětím očekávám, jak vysvětlí neznámí géniové přírodní katastrofy, jež postihly další části zeměkoule. Třeba zemětřesení o síle 7,3 stupně Richterovy stupnice, které právě nyní zasáhlo oblast Tichého oceánu jižně od Japonska.

Oznámila to americká geologická služba USGS, co nemá ani ponětí o tajných vibrátorech srbského vynálezce magnetické indukce Nikoly Tesly, natož o démonech. Nebo je placena vládou USA, aby vše zatloukala. Ohnisko otřesů bylo necelých sto kilometrů východně od ostrova Okinavy v hloubce asi 29 kilometrů pod mořským dnem.

Podle japonských seizmických služeb mohou otřesy půdy v regionu vyvolat tsunami s přívalovou vlnou vysokou až dva metry. Japonská meteorologická agentura podle CNN vydala hlášení doporučující evakuaci pobřežních oblastí ostrovů Okinawa a Amani i Tokarských ostrovů.

Další americká tektonická zbraň asi zasáhla o posledním únorovém víkendu území Chile a rozpoutala jedno z nejsilnějších zemětřesení v historii o síle 8,8 stupně Richterovy škály. Kolikpak asi zbraní muselo být použito, když jen v Chile bylo zaznamenáno několik stovek silných otřesů…?

Podle posledních zpráv zahynulo několik stovek lidí. Chilská prezidentka Michelle Bacheletová vyhlásila stav nouze. Tsunami se prohnala Pacifikem k Havaji, Austrálii a Novému Zélandu… Avšak o tektonických zbraních a woodoo či zombie ani ťuk, asi přesně podle údajného plzákovského hesla: Zatloukat, zatloukat a zatloukat…

A do toho další poplašné zprávy; v roce 2012 může dojít ke zkáze Země vlivem srážky s planetou Nibiru. Odpovídá to údajně mayskému kalendáři a zejména datu 21. prosince 2012.

Slunce, jehož povrchová teplota je kolem šesti tisíc stupňů Kelvina a v koróně dosahuje až dvou milionů stupňů, není jen plynovou koulí vhodnou pouze pro opalování. Přestože v jeho jádře s 15,5 miliony stupni Kelvina probíhá termojaderná reakce, která je zdrojem energie na Zemi.

A další morovou ránou má být solární bouře, varovali vědci z americké Národní akademie. V roce 1859 způsobila zkrat na drátech telegrafního vedení v USA i v Evropě a vyvolala ničivé požáry. Příští vrchol sluneční aktivity vědci očekávají právě kolem roku 2012…

Jen v USA by se podle odhadů mohla rozpoutat silná magnetická bouře a bez proudu by zůstalo na 130 miliónů lidí. Postihly by distribuci pitné vody, topení, odpadní systémy, telekomunikace nebo dopravu. Mohly by prý také nastat silné otřesy země…

Zkrátka, dějí se věci mezi nebem a zemí. Inu, hněv planety Země, Sodoma a Gomora, démoni i staří Mayové a supermagnetická sluneční bouře v roce 2012…

PS: Jak jsem se dozvěděl, čínské znaky na čele pana Jaroslava Ch., esoterického guru, znamenají: Horní řádek – „živ a zdráv“, druhý řádek „hrdě kráčej vpřed“… Ani jedno se mi k portrétu údajněho pana Jaroslava jaksi nehodí…

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Jaroslav_Chv%C3%A1tal

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *