Padněte na kolena, přicházejí esoteričtí mágové…

17. Únor, 2010 – 20:42

Podle venezuelského prezidenta Huga Cháveze způsobil zemětřesení na Haiti tajný test americké tektonické zbraně. Běžný antiamerický folklór po venezuelsku. Proč ne; země, jejímž hlavním městem je Caracas, právě zjistila, že prý má největší zásoby ropy na světě, což jí dává zřejmě pocit, že už dnes vládne planetě a je všemohoucí.

Ovšem Chávez není sám, kdo všechno ví. Existuje český génius a ředitel světa, který je esoterní mág. Kam se hrabe Sibyla, slepá bulharská vědma Evangelie Gušterová, přezdívaná Vanga, nebo proslulý Nostradamus? Tento osvícený člověk se jmenuje Jaroslav Ch. Tzv. náhudkový zákon mi asi nedoporučuje uvádět jeho plné jméno.

Má charisma duševně velmi udatného guru; náušnice v uchu i v nose, na čele pod holou lebkou svítí nápis patrně jeho asijských vzorů. Třeba to nebude nic z čínského jídelníčku. Ve svých třiačtyřiceti letech už rozpracoval mj. důsledky účinků galaktické energetické supervlny, která k nám přijde v roce 2012.

Prosazuje posvátnost pravdy podle tzv. Smaragdové desky, objevené ve 3. století před našim letopočtem Abrahámovou manželkou Sárou v Hebronu, v hrobce Herma Trismegista. Skládá se z třinácti vět, zásad a pravd, mezi nimiž kraluje věta:

 „To, co jest dole, jest jako to, co jest nahoře a to, co jest nahoře, jest jako to, co jest dole“, což má znázornit spojení materiálního a duchovního světa, vztah mezi mikrokosmem a makrokosmem…

Jaroslav Ch. je ovšem též členem řady významných institucí, které se zasazují o poznání skutečné pravdy o světě kolem nás. Zkoumá hyperprostorové složky vědomí, rezonanci duchovních sil, odhaluje světové konspirační skupiny a působení mimozemských civilizací na Zeměkouli.

Odhalil rovněž záhady díla Leonarda da Vinciho i příčinu tsunami v Indickém oceánu. Za vše mohla tajná australská tlaková zbraň. Úplně stejná, jakou vyvinuli i Američané, kteří využili Teslův elektromagnetický impuls, plasmovou a zvukovou technologii, spolu „s bombami, způsobujícími tlakovou vlnu“…

Jak génius Jaroslav Ch. píše na svém webu, Rusko již dříve obvinilo Spojené státy z používání těchto bomb ve válce v Afghánistánu, když tam v březnu 2002 vybuchlo jedno z těchto „zařízení“ a vyvolalo devastující zemětřesení o síle 7,2 stupňů Richtera.

A co čert nechtěl, test zbraní vyvolávajících zemětřesení, které nedávno provedlo námořnictvo Spojených států v karibské oblasti, a které zničilo Haiti, bylo !vysoce pravděpodobně“ založeno na stejném typu Teslovy technologie. Přesně té, která je „zodpovědná“ za katastrofální zemětřesení 17. ledna 1995 o síle 6,8 stupňů, jež zničilo japonské město Kobe.

Takže, vážení, žádné tektonické poruchy a posuny zemských desek, nýbrž Teslův efekt. K tomu Jaroslav Ch. ještě přidává pár záznamů z Teslovy pozůstalosti:

…“Vložil svůj malý vibrátor do kapsy kabátu a šel hledat nějakou napůl postavenou ocelovoustavbu. Dole na Wall Street jednu našel: deset pater ocelové konstrukce, která nebyla obložena žádnými cihlami ani kameny. Přichytil vibrátor na jeden z nosníků a tak dlouho si hrál s nastavením, dokud to neměl.

Tesla řekl, že konstrukce konečně začala skřípat a kolébat se a dělníci na stavbě přiběhli dolů v panice, a věřili, že je zemětřesení. Zavolali policii. Tesla dal vibrátor do kapsy a odešel. Ještě deset minut a mohl tuto budovu položit na ulici. A se stejným vibrátorem mohl nechat spadnout do East River i Brooklynský most za méně než jednu hodinu.

Tesla prohlásil, že by bylo možné tento přístroj, vhodně modifikovaný, použít pro mapování podzemních ložisek ropy. Vibrace procházející zemí vrací ozvěnový podpis‚ používající stejný princip jako sonar. Tato myšlenka byla skutečně přizpůsobena na využití ropným průmyslem a dnes se využívá v modifikované podobě ve formě zařízení používaných na lokalizování objektů při archeologických vykopávkách…“

Ještě, že Teslu neznali islámští sebevrazi. Mohli si ušetřit životy, stačilo jen na newyorská „dvojčata“ zaměřit Teslův vibrátor. Náš výše citovaný génius Jaroslav Ch. uvádí ještě svoji nezbytnou a veledůležitou poznámku:

„Vzhledem k tomu, že případy použití těchto nových exotických zbraní nabírají na intenzitě, rozhodl jsem se zařadit mezi jednotlivé přednáškové okruhy i informace týkající se utajovaných technologií, které jsou využívány vojenskou silou a mocenským geopolitickým aparátem k boji o nadvládu na tomto světě… Sledujte tedy „Zónu Zasvěcení“…“

Takže, pokud ještě nejste zasvěceni, jste zváni…

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Jaroslav_Chv%C3%A1tal

Reklama:
  1. 2 reakce na “Padněte na kolena, přicházejí esoteričtí mágové…”

  2. No dobré!

    od eugenes v Úno 18, 2010

  3. No dobre…

    od olser v Úno 18, 2010

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *