(Ne)stoudná média – hrrr na ni…!

29. Leden, 2010 – 9:31

Politici mi mohou být ukradení. Jeden egoista, druhý demagog, další slizoun, narcis, tlučhuba a rolník ze Sýkořice; Mirek Topolánek, Jiří Paroubek, Cyril Svovoda, David Rath, Marin Bursík či spící a dokonale česky mluvící Karel Schwarzenberg.

Nikdy jsem je nevolil a volit nebudu, jak také, když jsem nikdy u voleb nebyl. Vlastně jen jednou; to jsem zaskakoval v porotě Miss monokiny. Konečně se mohla, poprvé a naposled, odhalovat holá pravda…

Ovšem, co se týká prvních, druhých i jiných exmanželek a milenek politiků, jsem jasně na straně gentlemanů, kteří budou vždy chránit alespoň verbálně čest i slávu paní d dívek. Nyní mám konkrétně na mysli Petru Paroubkovou a její dcerku Margaritu.

Týdeník Reflex zcela záměrně, s myšlenkou udělat problém ne Jiřímu Paroubkovi, ale jeho dítěti, již od počátku těhotenství paní Petry, ji systematicky neurotizoval. Stres, deprese a stavy úzkosti jsou tím nejhorším, co ovlivňuje porod. V redakci Reflexu to dobře věděli.

„Tušíte, že nosíte v břiše tak tři až pět procent volebních preferencí ČSSD? …Nemáte pocit, že marketingově vzato očekávání dítěte vašemu muži při volbách pomůže?“

Který ze soudných lidí může položit tak stupidní otázku těhotné ženě po jednom potratu? Jenom naprostý ignorant, který prožil těžké dětství, jehož matka odvrhla a tak nenávidí všechny těhotné ženy, jimž se chce pomstít za svoji dědičnou psychopatii. Tedy časopis Reflex, dementní syn slavného spisovatele a bezvýznamná vnučka proslulého dědy Pavlína Wolfová, co se soudila s Radkem Johnem, když zapíral, že s ní souložil.

Pak přišla další přiblblá špína o tom, jak těhotná Petra Paroubková “sjednotila” český národ, když při souloži s Jiřím Paroubkem a při pohledu na jeho velké břicho jí přišel na mysl blob Jana Kaplického a představa, že by se tento projekt Národní knihovny dal národní sbírkou přece jen zrealizovat.

Stupidního námětu se ihned ujal neméně retardovaný Zelený Raul alias Štěpán Mareš, co se považuje za kreslíře a ilustrátora, a udělal z toho nehoráznou karikaturu. Co má dělat, podruhé těhotná žena, po jednom potratu, když každý jejího muže zesměšňuje, beztrestně uráží, sprostě mu nadává, znevažuje jeho schopnosti? Má ho přinutit ke změně profese? Má zničit jeho kariéru…?

(Mily pane Olsere, je treba ale neustale pripominat, ze pod vedenim Petra Bilka byl Reflex nejlepsi cesky tydenik, odpornym bulvarem se stal az pod vedenim P. Safra. Zdravim…“ napsal mi jako reakci na můj podiv nad oplzlostí Reflexu profesor Václav Bělohradský, který na Univerzitě v Terstu přednáší politickou sociologii.)

Patetismus nechme stranou. Není to fér, ale když jste veřejně činnou osobou, nebo ženou veřejně činného muže, musíte s tím počítat. Zvláště, jste-li mladá, sličná a podruhé těhotná absolventka Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, obor amerikanistika, anglistika a rusistika, s dokonalou znalostí angličtiny, ruštiny a starořečtiny…

A přišel další nefér úder pod pod pás Petře Paroubkové. Na titulní straně tohoto exkluzivního českého bulváru byl tentokrát špatně provedená fotomontáž, kdy Petra drží v náručí svého nahého manžela. K tomu pár „intelektuálních“ zhovadilostí. Článek měl název „Předvolební reality show–Veřejná láska“.

Kladu si otázku, jak dalece mohou manželky a exmanželky či milenky za svoji chemii, která reagovala s chemií jejich nynějších protějšků. Zač mohou adrenaliny, endorfiny, dopaminy či testosterony, jejichž reakce způsobuje kouzlo přitažlivosti genderovsky rovných pohlaví?

A jelikož ani nevraživost médií a bulvárních skřetů neohrozila porod miminka, co naplat, narodila se dcerka Margarita a tak všichni (ne)soudní blogeři a blogerky se vžili do kůže všech, co si říkají paparazzi, a hrr na bezbranné dítko, zvláště když má uprostřed krize, českého dluhu a neštěstí na Haiti botičky od Diora.

Hrůza, amorální přečin, že rodiče chtějí pro své vymodlené dítě jen to nejlepší. Bez ohledu, že je dostala od movité řecké herečky a kmotry dítěte. Jeden pan bloger, můj věrný fanda a obdivovatel, připomněl na adresu Jiřího Paroubka úsloví jihočeských sedláků, že „na každou svini se stejně vaří voda“.

Má pravdu, musí o tom vědět své, tedy i to, že každé prase jde na porážku až má patřičnou hmotnost, tedy skoro tu jeho. Takže ona vařící voda se nebezpečně týká také jeho ctěné obéznosti. Ale třeba mu dělá dobře, že umí hrdinsky urážet jen ženy, co nad ním mají jasnou intelektuální převahu. Že ho blaží, když alespoň verbálně vítězí nad bezbranným kojencem…

Nicméně jsem stejně nepochopil, co má maličká Margarita a její botičky od Diora společného s politickým smýšlením a vychloubačstvím jejího tatínka. Mírná blogerská schizofrenie; nevadí mu prý ani Petra, natož botičky pro Margaritu, ale kvůli panovačnému otci je bude slovně šikanovat, kde se dá.

Kolik ruských členů dumy má nebo mělo ve své rodině zapřísáhlé stalinisty, kolik mladých Američanů sní o dávné cti Dukeho Ku Klux Klanu. Kolik dnešních německých vládních politiků mělo své otce i dědečky v SS nebo Wehrmachtu, aniž by jim to někdo dnes vyčítal….

Při volbách tedy pomohlo těhotenství Petry jejímu politickému manželovi jako bezdomovcům Janotův úsporný baliček. Sám Jirka totiž sesazením vlády volby s přispěním Ústavního soudu zrušil a přeložil je, resp. prezident Klaus, až na letošní jaro. Copak si zase naše média a politici vymyslí za další zlovolnou kampaň?

Pokud to nebude zase proti slabší polovině Paroubkovic rodiny, rád se pobavím. Jenom aby Margarita nedostala od Husitů mléčné zoubky z Kolčakova zlata…

PS: Pražská policie se zabývá případem šikany na místní Střední zdravotnické škole v Ruské ulici. Skupina studentů zde napadla svého spolužáka a zbila ho tak, že musel být napadený odvezen do nemocnice. Důvodem brutálního útoku bylo podle serveru tn.cz oblečení napadeného, útočníkům se prý nelíbil jeho styl…

Že by měl značkové džíny nebo snad botičky od Diora…? Ještě že nepokřtili na „šampónky“ též Petru a Margaritku, a pak je za Diora též nezmlátili…

Reklama:
  1. 2 reakce na “(Ne)stoudná média – hrrr na ni…!”

  2. Bohuzel i mezi – v tomto pripade takzvanymi – novinari se najdou sproste hyeny. Nejlepe nevenovat jejich komentarum pozornost – nezaslouzi si ji. Nechce se mi verit, ze prave Reflex, ktery jsem si kdysi obcas rada precetla, se snizil k praktikam nejakeho sprosteho bulvarniho platku.

    od Oranit Machluf v Úno 4, 2010

  3. Milá Oranit, je to, bohužel, tak. Volby jsou v Česku čím dál špinavější záležitost. K tomu jen slova, již zveřejněná:
    (Mily pane Olsere, je treba ale neustale pripominat, ze pod vedenim Petra Bilka byl Reflex nejlepsi cesky tydenik, odpornym bulvarem se stal az pod vedenim P. Safra. Zdravim…” napsal mi jako reakci na můj podiv nad oplzlostí Reflexu profesor Václav Bělohradský, který na Univerzitě v Terstu přednáší politickou sociologii.)

    od olser v Úno 4, 2010

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *