Proč se plzeňská právnička Verešová stydí za příjmení Volopichová?

18. Říjen, 2009 – 7:51

Na úvod citát z informační tabule u hradu Trosky: „Podnikatel Aehrenthal zbohatl natolik že si kromě pozemků a hradů mohl koupit i rytířský titul, od té doby se psal jako Jan Lexa rytíř z Aehrenthalu.“ A ještě něco z Duchcova, z Casanovovy knihy „Vzpomínky z mého života“: „Mám pohrdat těmi, co si kupují šlechtické tituly? Pohrdám lidmi, co je prodávají…“

Tak nám podvody na právnické fakultě v Plzni, jež byla zřejmě účelova otevřena jako výdělečná instituce pro vylepšování image vysokým státním úředníkům, dostaly poněkud erotický podtext.

Vyšlo totiž najevo, že zdejší titul získala nepříliš transparentním způsobem také Andrea Verešová (26), slovenská Miss 1999, kdysi přítelkyně Jaromíra Jágra, dnes manželka plzeňského právníka Daniela Volopicha.

„Tato aféra poškozuje spoustu lidí, kteří si to nezaslouží. Já jsem práva studovala nejprve šest let na Karlově univerzitě v Praze a pak jsem poslední rok dodělala v Plzni, když jsme se tam přestěhovali,“ nechala se slyšet Verešová na módní přehlídce Sportalm v Betlémské kapli.

Vnadná Slovenka byla do června 2007 vedena jako studentka práv v Praze a měsíc nato už měla titul z plzeňské fakulty. Jak je možné, že Andrea studovala v Praze několik let a pak 3. června 2007 promovala v Plzni? Týden nato se modelce narodila dcera Vanessa a se svým manželem, plzeňským právníkem Danielem Volopichem (46), se do Plzně nastěhovali až v létě roku 2008.

Je rovněž zvykem, že ženy dostávají svá příjmení po manželovi, ale v tomto případě se tak nestalo. Podle bulváru, jehož obsah mi ochotně zprostředkovává internet, totiž Andrea prý nechtěla být paní Volopichová proto, že to není příliš reprezentativní jméno a tak dál zůstává Verešová. Avšak svého manžela si jinak moc váží…

Skutečnost je ovšem mnohem prozaičtější. Pan Volopich už byl jednou ženatý a tak obě jeho ženy mají stejně jako on plzeňské právnické vzdělání, jsou atraktivní a žádná z nich se nestydí za svoje nahé tělo. O dvacet roků mladší Andrea Verešová získala titul slovenské Miss 1999, Brigita Volopichová (43) je také miss, ale svůj titul raději nikomu moc nepřipomíná, zato za exmanželovo příjmení se vůbec nestydí.

V porevolučním roku 1990 se přihlásila do celostátní soutěže o Miss monokiny a získala druhé místo. Svůdná, tenkrát 25letá právnička, tím vzbudila pohoršení, že je tolik „do větru“, když rozhoduje o rozvodech a sporech o výchově dětí. První paní Volopichová navíc nafotila kalendář, v němž se nechala fotografovat nahá na motorce…

Vzhledem k tomu, že můj přítel Milan Kaplan vlastnil práva na Miss monokiny a byl ředitelem této akce, mohl jsem být přítomen celé přípravě i soutěžnímu klání. V něm mě sice zaujala právnička Brigita s uhrančivým pohledem, ale nejvíc asi všechny upoutala dívka Yveta z Frýdku-Místku, která na poslední chvíli ze sebe udělala „chytrou horákyni“ a při promenádě si ňadra zakryla svými hustými blonďatými vlasy až po pás a musela být diskvalifikována…

Tohle Andrea, hystericky reagující na přítomnost hadů ve své blízkosti, asi nezná a raději si vydělává svým tělem jako modelka a fotomodelka. Těmi nadmíru lechtivými snímky z „domácího archivu“ obšťastnil jejich zveřejněním četné obdivovatele její bývalý milenec, nebyl to však Jágr.

Jak uvedl slovenský časopis Šarm, Daniel Volopich seznámil Andreu s Brigitou minulý rok během zimních prázdnin ve Špindlerově Mlyně, kde vždycky tráví jeho exmanželka s dcerami z prvního manželství, Jozefínou (10) a Valentínou (15), skoro celou zimu.

Inu, plzeňská práva přejí nejen právu, kompilátům, klientelismu a statisícovým úplatkům, ale též lásce, erotice a sexu…

Reklama:
 1. 4 reakce na “Proč se plzeňská právnička Verešová stydí za příjmení Volopichová?”

 2. Budu neustále opakovat, na plzeň vávro.., nebo spíš do brusele…
  http://i3.korzik.net/2009-09/1254045507_096.jpg

  od wbgarden v Říj 18, 2009

 3. Ty už nevíš, Jeníku, z čeho bys chlastal. Pozor, i na stromech se dýchá do balonku…

  od olser v Říj 18, 2009

 4. Vážený autore, nevím sice, kde vystudoval práva Volopich (vzhledem k věku bych ale tipla, že v Plzni to nebylo, právnická fakulta v Plzni byla totiž založena v roce 1993), ale Brigita Volopichová, rozená Brudná, je moje spolužačka z právnické fakulty v Brně (nyní Masarykovy university, tehdy university Jana Evangelisty Purkyně)

  od rosona v Bře 31, 2013

 5. Každopádně má malá prsa…

  od olser v Bře 31, 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *