Už zase lžou, podvádějí lidi a mažou všem jen med kolem huby…?

26. Září, 2009 – 20:15

Bylo mi to podezřelé, jak se naši soudruzi drželi po sametovém výprasku zpátky. Slušní a vzorní ve Sněmovně, pokorní v Senátu, zdvořilí k prezidentovi, ekvilibrističtí submisivní řečníci na tribunách, před kamerami i mikrofony. Skoro by se jim dalo věřit, že jsou už noví a lepší, že už dávno nelžou tak jako jejich předchůdci z KSČ.

A teď se totálně zkompromitovali; kdo totalitou zachází, ten jí též schází. Byla to jen okázalá úlisnost. Kázali spisovně a programově sofistikovaně, jak jim jde jen a jen o národ a sociální spravedlnost. Hotový dr. Jiří Guth Jarkovský. A ejhle, stačilo jim zašustit penízky a pravda vyšla najevo.

Poslanci KSČM a strany TOP 09, která ještě ani neměla zakládající sjezd, by podle zjištění Mladé fronty Dnes byli ochotní za peníze slíbit, že se pokusí změnit chystanou novelu zákona o loteriích ve prospěch svého sponzora. Navíc by za prachy přikývli na skrytí jeho identity.

Za touto domluvenou kamufláží byl provokatér, představující se jako majitel neexistující sítě heren Jackpot. Zmíněný „agent s teplou vodou“ nabízel milion korun za to, že v parlamentu zabrání přijetí novely.

Dva komunističtí místopředsedové Čeněk Milota a Jiří Dolejš byli ihned ochotní za úplatu ovlivnit hlasování o loterijním zákoně. Předseda KSČM Vojtěch Filip se snažil zachránit nezachránitelné a požadoval od svých soukmenovců vysvětlení. Prostě zklamali. Nicméně soudruzi byli vzati na milost. 

Je to šok, byť to mnozí čekali, že KSČM, která se neustále lísala svým voličům a mazala jim med kolem huby sladkými řečmi o tom, jak učiní tento stát bezpečný, sociálně spravedlivý a že zachrání důchodce i rodiny s dětmi, znovu jen lhala.

Komunisté stejně jako ostatní partajníci doslova kázali vodu a chlemstali víno i pančovaný alkohol. A nepomůžou ani výmluvy na konspiraci, podraz a provokaci. I kdyby tomu tak bylo, závěr je jasný; pokud to je pravda, že jste naletěli, jak malí kluci, padejte. Co máme z tupců, jež spolknou kdejaký háček.

ODS, ČSSD i KDU-ČSL se z tohoto testu vylhali, ale i ony strany mají máslo na hlavě. V tom případě totiž byly jejich „moudré a slušné řeči“ jen falešnými kecy, komickou vložkou a jednoaktovkou špatné parodie. Říká se tomu, odhalit svou pravou pokryteckou tvář. A heslo: Každou pevnost zničíš penězi! zdaleka napatří jen KSČM, jak jsem někde četl takovou demagogii.

Jedna vlaštovka sice jaro nedělá, ale lhář zůstane lhářem a jen hluchý se pušky nebojí… Pokud „naši „obchodníci“ brali návrh „testovacího človíčka“ jako hotovou věc, asi byli zvyklí na podobné korupčně-lobbistiké fígle z minulosti; jistě se s nimi nesetkali poprvé, proto jim nepřišly podezřelé a autoři „testu“ patrně věděli o těchto slabých místech našich straníků…

Takže, vlastně se nic nezměnilo. Jednou to byly popravy Slánského a spol. či Horákové, potom lež Zápotockého, že se československé měny ani nedotkne, následoval zvací dopis do Moskvy od Bilaka a jeho kumpánů, poté Husákova normalizace a nakonec Miloušův žvást o bojlerech a milé holce Zagorové…

Pak přišla na řadu divoká privatizace, kdy se zhaslo a každý kradl, co mohl. Na to naše hospodářství ruinovaly kupony v rukou bahamských Kožených, k tomu se přidala opoziční smlouva alias Zemanovsko-Klausovský „toleranční patent“, následovala tragická Topolánkova vláda, korouhvičky Jiřího Paroubka a krize nekrize hulvátského „nálevníka“ Kalouska…

Bylo toho už dost i na mě, který nikdy nebyl v žádné partaji a moc si na tom zakládal a teď mě ta všeobecná licoměrnost definitivně dorazila. Český „ovčákov“ se zase předvedl se svými černými ovcemi.

Ke všemu podporovat jakýkoliv hazard, to je jako když al Capone kšeftoval s alkoholem nebo Noriega s drogami. Pokud si takhle hledají strany peníze na volební kampaň, ať se nediví, že je nikdo volit nebude. Zvláště pokud se znovu prokázalo, že komunismus je skutečně jen nenaplnitelná utopie, skoro jako demokracie; přizpůsobivá a situacemi manipulovatelná ideologie…

Vzkazuji jediné; čau mňau…

Reklama:
 1. 3 reakce na “Už zase lžou, podvádějí lidi a mažou všem jen med kolem huby…?”

 2. A co když pro tyto naše „slušné strany“ byl ten milionový obolus málo?Oni jsou jsou zvyklí počítat „větší kapříky“.Jedni jako druzí,máte pravdu- volby čau mňau mňau….

  od hugous.z.lipek v Zář 26, 2009

 3. Milá paní Heleno, jste příliš kulantní, když se ptáte, jestli je pro někoho milion málo. Samozřejmě, že jsou to nenažranci a jestli má takový politik roční příjem skoro dva miliony netto, cítí se jako sběratel devízových měn a po hospodách pak ukazuje výpisy ze svých bankovních kont, které musí mít nejmíň sedm nul…

  od olser v Zář 26, 2009

 4. Budu neustále opakovat, prosím pěkně, jak jistě všeobecně známo kradlo se, krade, a bude se krást a podvádět furt. Napříč systémy i věky. Pokud ovšem má někdo reálnou povědomost o takovém to chování, určitě taky ví, že jeho občanskou povinností je okamžitě zajít na nejbližší policejní služebnu a ne furt otravovat svými jepepe znalostmi na blogu.
  Jinak, jestli to co denně kolem sebe vidím, je způsobeno tzv. tunelováním atd. tak prosím pěkně jen houšť. Já jsem totiž skoro padesát roků zažíval ty přenádherné chvíle rozkošného budování a plánovitého rozvíjení lidskch cnosti. Ešče osmdesátém devátém jsem měl dvaštyry měsíčně hrubého, mikina stála pětset, když byla, barevná telka dvacet táců, když byla a o autech ani nemluvím. Kdybych tenkrát na to měl a chtěl žigulíka patnáctistovku tak možná dnes bych přišel plánovitě na řadu.
  Nikdo nikoho nenutí nikam chodit, můžu si svobodně vybrat. S bolavou nohou raději zajdu za napravjačkou, její rodina se baví bylinkami, myslím už dvěstě roků. Dycky pomohla. Na středisku mi pěkná paní mladá doktorka totiž řekne, co bych tak ešče chtěl, když už mám ten věk, že, a když si připlatím taky mi pošeptá tu největší lékařskou pravdu na světě, že mám asi sníženou imunitu. Minulý týden mi to dokonce sdělili i na benzínové pumpě….
  Takže veselé krizování a vepřové chřipkování a ešče je nás myslím v této zemi dost, kteří ke své každodenní existenci vůbec nepotřebujem žádný ústřední výbor složený z bezmozků a nefachčenků. Umíme se postarat sami a nejen o sebe. Tož tak.
  http://www.ateo.cz/f/originals/p/papaparoubek-sjezdova-momentka.jpg

  od wbgarden v Zář 27, 2009

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *