Když islamisté lžou, až se jim od úst práší pouštní chamsin…

16. Září, 2009 – 8:50

Jako člověk, který se živí fabulací, musím ocenit nekonečnou fantazii muslimů. Je obdivuhodné, kolik si toho dokáží navymýšlet. Je to jako z „Pohádek Tisíce a jedné noci“ o sultánovi a krásné Šaherezádě, která silou svého vyprávění dokázala obměkčit srdce krutého vladaře Šahriára.

Ten zanevřel na ženy, jelikož ta jeho mu spala s otroky, tak ji nechal zabít a od té chvíle se ženil proto každý den s jednou pannou, strávil s ní noc, napřed ji defloroval a ráno jí nechal popravit.

Pak mu ale došly panny z jeho dvora a než aby začal likvidovat dívky „virgo intacta“ z dalších částí království, nabídla se mu Šaherezáda, nepolíbená dcera jeho vezíra, aby panovníkovi vyprávěla po dobu tisíce a jedné noci příběhy.

Ty však vždycky byly tak dlouhé, že nikdy nekončily se svítáním, přičemž král byl vždy zvědav na jejich napínavé pokračování. Když dívka svá vyprávění po tisící a jedné noci dokončila a během nich králi porodila tři syny, slitoval se zamilovaný Šahriár a nechal ji na živu…

Lokální potomci Arabů, co si říkají Palestinci na území Palestinské správy, vznesli během let vůči Izraeli řadu různých obvinění, počínaje tím, že rozšiřuje žvýkačky, které povzbuzují nevhodné sexuální chování muslimské mládeže.

Další tragikomická bajka spatřila světlo světa v těchto dnech. Podle zpravodajského serveru Arutz Sheva píší Itamar Marcus a Barbara Crook z Palestinian Media Watch, že Izrael vypouští krysy s mimořádnými schopnostmi, aby vyháněly arabské obyvatele Jeruzaléma…

A nejde jen o obyčejné krysy, ale o supermanky, imunní vůči jedu na krysy, mnohem agresivnější, beze strachu z koček a vysoce plodné. Jejich samice prý rodí sedmkrát do roka a mají tak ročně až 140 mladých, což je čtyřikrát více než je obvyklý průměr.

Navíc tito hlodavci jsou alergičtí na Židy, jichž si proto vůbec nevšímají. Al Haját Al Džadída, oficiální deník, kontrolovaný přímo úřadem prezidenta Palestinské správy Mahmúda Abbáse, napsal:

„Osadníci přinášejí bedny plné krys a vypouštějí je v arabských čtvrtích Starého města; ty se tam množí a stávají se velkým prokletím… Jejich cílem je změnit život našich obyvatel v peklo na zemi a donutit je odejít…“

Poslední pomluvou z minulého týdne, která koluje mezi Araby v Samaří a Judei, je tvrzení, že Izraelci „trénují“ hady, hlavně kobry, aby útočili na nevinné farmáře. Uvedla to betlémská palestinskoarabská tisková agentura Maan, blízká vládnoucímu hnutí Fatáh. Zřejmě jde o reakci na výstavbu několik a stovek nových izraelských bytů v této oblasti Západního břehu Jordánu.

Pomluva pravděpodobně vznikla poté, kdy had uštknul ženu u vesnice, která je v sousedství židovského města Ariel. Místní Arabové uvedli, že po útoku had „uprchl“ směrem k Arielu. Směr pohybu hada považovali za důkaz, že byl „vyslán“ z Arielu Izraeli, aby zabíjel Araby.

Zpráva agentury Maan navíc obviňuje Arielce, že znehodnocují arabskou zemědělskou půdu v oblasti tím, že na ni házejí karcinogenní odpadky. Palestinští Arabové v téže oblasti byli také prvními, kdo obvinil Izraelce, že využívají k útokům na arabské farmáře cvičené vepře.

Neexistují však žádné relevantní důkazy, že by krysy nebo hadi mohli být cvičeni jako útočná zvířata nebo, že by dokonce některý z těchto druhů dokázal rozlišovat mezi Araby a Židy, zvláště že tito bratranci mají stejnou podobu, krev i tělesný pach.

Ještě nedávno psaly arabské noviny alespoň v duchu této šeherezádské erotiky komické příběhy, jako ten s prezervativy. Třeba v tom není zapletena ODS, co má svoji reklamu i na kondomech…

„…Už nenasazují americké stíhačky F-16 s bombami, ale izraelské prostitutky nakažené virem HIV, abychom vymřeli na AIDS. K tomu k nám pašují afrodiziakové pánské gumové ochrany, které obsahují speciální hormonální látku. Když s ní přijdou muslimky do styku, zachvátí je nekontrolovatelná sexuální extáze, takže se nedokáží ovládat a hrozí jim nymfomanie a demoralizace. To samé dokáže i další zbraň – afrodiziakový make-up, který přivádí osobu, jež se ho dotkne, do smyslného vytržení,” tvrdil jeden ze arabských deníků.

Dnes však jejich historky postrádají jiskru. Asi proto, že jsou fabulované jako ideologická lež. Mírový plán USA „Road Map to Peace“ – tzv. „Cestovní mapa“- navíc požaduje, aby Palestinská správa zastavila nenávistné podněcování proti Izraeli.

To u nás by se Mirek Topolánek musel rozčílit ještě víc, než se rozčílil. V Itálii se na jeho účet mohl „zvířecky“ bulvár potrhat. Všechny titulky totiž psaly po premiérově extempore v Berlusconiho vile na Sardinii:

„Topolánek a “topolone”. V italštině “topo” znamená myš, “topolona” je velká sexy myš. Tedy v češtině něco jako extrémně přitažlivá dívka – neboli “kočka”….“

A Mirek také zmínil krávy z Augiášova chlévu. Ne i italském bulváru, ale na podobném sjezdu SZ v Teplicíxh. To prý panovník Eurystheus zadal hromotlukovi Héráklovi za pokání vykonat dvanáct obtížných úkolů. Pátým úkolem bylo vyčištění chlévů známého špindíry krále Augiáše. Ten vlastnil stáda mimořádně plodného dobytka.

Za třicet let se tak rozmnožila, že nevykydaná mrva a její zápach zamořil celý Peloponés. Hérákles slíbil, že do večera bude chlív jako ze škatulky. Pak prorazil na dvou místech zdi, změnil tok dvou blízkých řek Alfeios a Péneios a jejich proud se prohnal chlévy a stájemi a bylo dokonáno…

Jo, kdyby tak Izraelci zasmradili Pásmo Gazy, to by zas bylo rezolucí v OSN. Holt, když muslimové lžou, až se jim od huby práší chamsin, nejvlezlejší pouštní vichřice…

Reklama:
 1. 8 reakce na “Když islamisté lžou, až se jim od úst práší pouštní chamsin…”

 2. Dobrý den pane Olšere, To není NIC nového. Vzpomeňte si na další LŽI. Na Psu jsem o tom psala článek.
  1) „masakr v Janinu“, palestinští Arabové tvrdili, že Israelité zabili v uprchlickém táboru Janin na 400 palestinských Arabů a média to slepě opakovala. Jaká byla pravda? Mrtvých Palestinců bylo 50, z toho jen 7 civilistů.
  2) New York Times otiskly obrázek, kde Israelec mlátí Palestince, pravda byla opačná, ve skutečnosti se jednalo o amerického židovského mladíka zbitého arabským davem, přosto média věří palestinským pohádkám.
  2) O tom jste psal článek i Vy, případ Mohameda Al Doura, Palestinci a média tvrdila, že palestinského chlapce zabili „zlí“ Israelci, ve skuečnosti tohoto hocha zabila „vlastní“ kulka Palestinců.
  A další a další lži, které vyvolávají divoký antisemitismus. Už přestávám věřit oficiálním médiím, je to smutné.Celý svět „žere“ palestinslké lžou.

  od Hana Lukešová v Zář 16, 2009

 3. Milá Hanko, raději jsem tentokrát uvedl jen legrační lži, protože těch zvrhlých už jsem popsal nepočítaně. Je to jen moje marná reakce na fakt, že muslimové si stejně postupně podmaní nejen Izrael, ale také Evropu a zbytek světa, v němž už mají převahu asi dvou miliard. Dokonce i tisíce čínských dělníků, pracující v jedné muslimské zemi, museli konvertovat k islámu, jen aby dostali lukrativní práci…

  od olser v Zář 16, 2009

 4. Tož se hezky potlapkáváte navzájem, ale jste oba naštěstí mimo reálnou možnost/nutnost řešit úkryt židovských spoluobčanů.

  od ataman jermak v Zář 17, 2009

 5. Tož, díky za to, že se vůbec dneska lidi ještě jsou schopní potlapkávat navzájem. Život se totiž s námi jinak nemazlí a brzy budeme muset hledar úkryt každý sám pro sebe a jak pravíme u nás na Valašsku, pud sebezáchovy je sviňa…

  od olser v Zář 17, 2009

 6. Bojim se islamu. Kdyz jdu v Bergkamenu na trh, pripadam si jako v Istambulu. Asi by mi to nevadilo, kdyby nebyly turkyne zadekovane od hlavy az k pate a agresivni. A nikdy nechodi samy, ale ve skupine, ve ktere je sila. Bojim se islamu. Doufam, ze na Valassko tak rychle nedorazi, protoze pud sebezachiovy je fakt svina. Mia

  od Ullmann v Říj 24, 2009

 7. Milá Mio, pokud se budu na Valašsku pálit slivovice, tak si tam žádný muslim netroufne…

  od olser v Říj 24, 2009

 8. No,řeknu vám,že z těch muslimáků jde opravdu strach,když si člověk představí,že oni se nezastaví před ničím,vraždou,sebevraždou,lží,násilím atd. Ať se toho jejich náboženství zastává jak kdo chce ,ale je to tak zprofanované a prolhané,že jen úplný hlupák tomu může věřit,že oni muslimové jsou mírumilovní,drží přece ramadán,že?Tak jen si je tady dál pěstujme,jako to nepřizpůsobivé etnikum a spláčeme nad výsledkem.Už to k tomu spěje.

  od hugous.z.lipek v Říj 24, 2009

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *