Chce Reflex promyšleně způsobit další potrat Petry Paroubkové?

28. Srpen, 2009 – 7:50

Každý gynekolog vám řekne, že na vývoj plodu v matčině lůně má zásadní vliv psychika rodičky. Zvláště, když první těhotenství nedonosila a to druhé následuje vzápětí. Klid, pozitivní myšlení a maximální pohoda; to je předpoklad bezproblémového porodu.

Je prokázáno, že prenatální stres matky podmiňuje pozdější riziko vzniku schizofrenie dítěte. Rozhodující jsou přitom zejména počáteční fáze těhotenství (první a druhý trimestr), kdy probíhají klíčové fáze vývoje mozku dítěte. Frustrace má za následek mimo jiné poruchy v jeho emoční sféře.

Při zvýšené hladině hormonu progesteronu se u rodičky objevuje psychická labilita, přecitlivělost, lítostivost, pocity úzkosti a obavy o zdraví dítěte… Přesně vše to, co si Reflex představuje jako „předvolební reality show“…

Proto, jakoby zcela záměrně, s myšlenkou udělat problém ne Jiřímu Paroubkovi, ale jeho dítěti, už od počátku těhotenství paní Petry ji systematicky neurotizuje. Stres, deprese a stavy uzkosti jsou tím nejhorším, co ovlivňuje „zrání plodu“ a porod. V redakci Reflexu to dobře vědí.

A přišla další přiblblá špína o tom, jak těhotná Petra Paroubková “sjednotila” český národ, když při souloži s Jiřím Paroubkem a při pohledu na jeho velké břicho jí přišel na mysl blob Jana Kaplického a představa, že by se tento projekt Národní knihovny dal národní sbírkou přece jen zrealizovat.

Stupidního námětu se ihned ujal neméně retardovaný Zelený Raul alias Štěpán Mareš, co se považuje za kreslíře a ilustrátora, a udělal z toho oplzlou karikaturu. Nebylo to poprvé. Napřed padla žaloba na pornokomics v Reflexu, poté na karikaturu v MF Plus a Petra Paroubková prohrála soud o omluvu za tento druh pseudovýtvarného “umění”.

Co má dělat, podruhé těhotná žena, když každý jejího muže zesměšňuje, beztrestně uráží, sprostě mu nadává, znevažuje jeho schopnosti? Má ho přinuti ke změně profese? Má zničit jeho kariéru…? Nebo snad má mít politik embargo na plození dětí do doby, než mu skončí politický mandát…?

Která žena na jejím místě by za své štěstí nebojovala, jak to nejlíp umí, proti lidské bezohlednosti kolem…? Patetismus nechme stranou… Není to fér, ale když jste veřejně činná, nebo ženou veřejně činného muže, musíte s tím počítat.

Pokud na to nedáte a svěřujete se s intimnostmi, jste upřímná, něžná a otevřená, pak na to dojedete. Tu sprostým komiksem, tam ponižující karikaturou či plejádou vesměs primitivních soudů a žárlivých pošklebků.

Zvláště, když jste mladá, sličná a těhotná absolventka (po roce 1989) Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, obor amerikanistika, anglistika a rusistika, s dokonalou znalostí angličtiny, ruštiny a starořečtiny…

A další políček Petře Paroubkové. Opět ze strany Reflexu. Ženu ani květinou neuhodíš. Asi se miminko má k světu a to redakční kolektiv štve, potřebují přece psychicky zdeptanou oběť a její rizikové těhotenství. Aby měla jejich reality show grády…

Na titulní straně tohoto exkluzivního českého bulváru je tentokrát směšná fotomontáž, kdy Petra drží v náručí svého nahého manžela. K tomu pár „intelektuálních“ zhovadilostí.

„To, co působilo u Lennona a Ono jako spontánní chování lidí s čistou myslí, však v jiných případech působí jako plánovaná taktika,“ Samotný článek nese název „Předvolební reality show – Veřejná láska“.

Jediné, co můžu jako člověk udělat, je vzkázat paní Petře; jste na vyšší úrovni, než třeba nějaká taková, co si myslí, že když má slavného dědu a matku, že si může dovolit, co se jí zlíbí. Zkoušela už kdeco, ale jediné, kde se jí začalo „dařit“ je sprostý bulvár. To by z ní měl děda radost, o matce ani nemluvě…

Je mi srdečně jedno, kdo vyhraje volby. Stejně nevolím. Ochrnula mi půlka těla a znovu jsem se musel učit chodit. Jako mimino; krůček po krůčku. Dalo mi to sílu. Takže nějaké plácání o tom, že patřím k těm nebo oněm je pouhé mlácení prázdné slámy. Jsem jenom svůj, co nesnáší hlupáky, kteří se vyžívají v týrání bezmocných těhotných žen…

Proč to konečně Reflex a jeho stoupenci zkrátka čestně nepřiznají, že Paroubka patologicky nesnášejí? Kdyby byl jejich idol, to by naopak, kde by se dalo, chválili „národní těhotenství“ jeho ženy Petry. Proč nikdo nehaní  a neponižuje jinou dvojkou – Lucie Talmanová a Mirek Topolánek…?

Také se do sebe zamilovali, údajně z prospěchu; Lucie i Petra do bohatých expremiérů. Také těhotenství Lucie bylo veřejnou věcí, také Lucie oslovila média, když se hádala o velikost penisu svého milence se socanskou političkou.

Zatímco Paroubek se čestně rozvedl a pak Petru pojal za manželku, Topolánek neumí jednat chlapsky a dodnes farizejsky žije s Lucií na hromádce i s levobočkem Nicolasem. Kdo z těch dvou víc svoji bývalou ženu trýzní? Jiří nebo Mirek…?

Takže ještě nenarozené dítě manželů Paroubkových je předvolební reality show, ovšem jen a jen Reflexu. Ale tady už nejde o připitomělé komiksy a karikatury, ale o život, vážení blbečci. Za dítě Petry Paroubkové jste zodpovědni.

Zahráváte si! Modlete se, aby se narodilo zdravé…

Reklama:
 1. 30 reakce na “Chce Reflex promyšleně způsobit další potrat Petry Paroubkové?”

 2. Dobré dni přeji, Břetislave. S tím Paroubkem a jeho ženou se to má podle mě tak, že tím, kdo stisknul spoušť startovací pistole, jsou ve skutečnosti oni dva. Je fajn mít dítě, méně fajn je informovat o tom voliče prostřednictvím stranické mluvčí, zcela využít těhotenství ve volební kampani a na stránkách bulváru jej přetavit v cosi jako „lidskou tvář páně Paroubka“. A přesně toto podle mého značkuje včerejší titulka Reflexu. Pokud paní Petra chtěla mít klid ve třetím trimestru, neměla ze svého těhotenství zcela vědomě a cíleně dělat věc veřejnou a předvolební tahák.

  od David Stypka v Srp 28, 2009

 3. Vážený příteli, platí, co jsem napsal. Stres je to nejhorší, co může těhotnou ženu potkat. Při zvýšené hladině hormonu progesteronu se u rodičky objevuje psychická labilita, přecitlivělost, lítostivost, pocity úzkosti a obavy o zdraví dítěte… Lucie Talmanová také byla středem zájmu médií, když čekala Topolánkova (nebo snad Sarkoziho)Nicolase, jen o ní nikdo nedělal sprosté komiksy a karikatury. Myslím si, že právě tyto hnusy nastartovaly to, o čem mluvíte. Blog Petry Paroubkové vznikl mnohem mnohem později…

  od olser v Srp 28, 2009

 4. Dovolím si ještě dodat e-mail, který mi poslal profesor Bělohradský z Univerzity v Terstu…

  Mily pane Olsere,
  je treba ale neustale pripominat, ze pod vedenim Petra Bilka byl Reflex nejlepsi cesky tydenik, odpornym bulvarem se stal az pod vedenim P. Safra.
  Zdravi
  VB

  od olser v Srp 28, 2009

 5. Ráda čtu Vaše články, ale s tímto, kde popisujete p. Paroubkovou jako jedinou těhotnou chudinku, které nedopřeje redakce Reflexu donosit v klidu své vytoužené dítě, nesouhlasím.
  Sama z toho udělala reality show a možná s myšlenkou, že i ten bezpáteřní Paroubek je hoden zplodit potomka, tudíž má v sobě i něco lidského.
  Nedivím se většině národu, že z tohoto fota a i vystupování tohoto páru má srandu. Já osobně proti karikaturám nic nemám a i ve světě se „obouvají“ do politiků či jiných celebrit. Holt taková je druhá tvář veřejného života. S její inteligencí toto jistě musela dobře vědět a myslím, že je jedna z těch osob, co se ráda nechá vidět a slyšet.
  Nepřipadá mi jako psychicky zdeptaná oběť rizikového těhotenství.Ještě k tomu, když má plno síly žalovat kdekoho.
  Kdyby ano, tak tráví většinu času doma v klidu nebo u nich na chalupě a ne se cpát do veřejného života, kde zrovna probíhá předvolební boj a ten si většinou servítky nebere na nikoho. Aspoň to platí od doby, co do politiky vstoupil Paroubek.
  Myslím, že v dnešní době je plno těhotných matek stresujících se z vážnějších příčin /nedostatek financí, manžel přišel o práci, nesplácení dluhů, nemoci, odchod otce od rodiny a plno jiných životních případů/. V dnešní době je skoro každá druhá na rizikovým těhotenství a proto musí být v klidu a bez stresu.
  Paroubková by měla býti nad věcí a nenechat se
  takovými hloupostmi manipulovat. Připadá mi že, jim oběma dělá dobře být za oběti, aspoň lidi budou mít smilování nad těhotnou Paroubkovou a Jiřímu přibudou voliči. Sami přilévají olej do ohně a docela se jim to daří!
  Není to tudíž žádná těhotná svatyně, ale obyčejná ženská, která moc dobře ví co dělá a koho má za muže. Proč teda z ní dělat chudinku?
  Co se týče Reflexu, ať má každý svůj názor na tuto karikaturu, ale přesto jej budu dále číst a Zelený Raul? To je jen pohled mimožemšťana na naší politickou a společenskou kulturu :)))

  od Martina v Srp 28, 2009

 6. Milá Martino, proč si nepřiznáte, že Paroubka a tím celou jeho rodinu zkrátka bytostně nesnášíte? Kdyby to byl Váš idol, tak cokoliv by udělal on i jeho žena Petra, bylo by to nejsprávnější a nejúžasnější. Představte si jinou dvojici – Lucii a Mirka Talmanovo-Topolánkovskou. Také se vyspal s mladou ženou, co si začala „nezištně s premiérem“, má s ní dítě, také se o průběhu jejího těhotenství a porodu psalo, také se vyslovovala pro média, když se hádala s jistou socanskou političkou o to, jestli Mirkův penis na inkriminovaných fotkách z Berluconiho vily je skutečně tak velký nebo ne, ale žádný pseudokreslíř o tom hanlivě ani komiksově neškrtl, ani jste se nerozčílila, že pokrytecký Topolánek se zatím neměl odvahu ani rozvést, natož si Talmanovou vzít za ženu, jak to chlapsky udělal Paroubek s Petrou. Také si přiznějte, že krapet žárlíte, že absolventka UK, intelektuálka a pohledná žena je zajištěna finančně, zatímco s Vámi to osud pořád jen zkouší. Takže přeji příjemný den a příště objektivnější názory s přemírou demagogie…

  od olser v Srp 28, 2009

 7. Jeršě více než s paní Talmanovou bych porovnal přístup novinářů k účasti paní Topolánkové na kampani. To bylo takové rodinné, americké, sympatické, jezdila na kole, chválila jak díky tomu je spolu s manželem a jak rodina se dává dohromady i její dcerka pochválila tatínka v rozhovoru atd. Vůbec si nevzpomenu na sebemenší náznak takové štvavé kampaně jako je proti Petře Paroubkové a při tom dělala mnohem více toho co dnes je označováno za špatné. Ale vzpomenu si souběžně na „vtipné“ útoky na paní Zuzanu Paroubkovou, jakožto tlusté a neschopné se učesat či obléci osoby, a to zrovna paní Zuzana se od novinářů distancovala.

  Takže shrnuto a podtrženo, vůbec nejde o to co manželka dělá, jde jen a jen o útok na politika přes nejslabší místo. Hrdinsky a odvážně.

  od ms v Srp 28, 2009

 8. Charakterizoval jste situaci stručně a jasně. Máte stoprocentní pravdu. Dík.

  od olser v Srp 28, 2009

 9. Vážený pane Olšere!

  To jste tomu dal na frak, snad se nedomníváte, že tato chodící kalkulačka (kterou Vy devótně nazýváte paní Petra) je nějak citově zaangažovaná na čemkoliv kromě svého ega?

  Dle svědectví spolužaček z kruhu byla vždy zcela chladná a cílevědomá. Máte snad pocit, že se takový tvor může zamilovat do „puchejře“?

  od Ataman Jermak v Srp 29, 2009

 10. Puchejř nepuchejř, ctím si každé těhotné ženy, protože ten zázrak a čest pro ni, že může dát život jinému člověku, mě nepřestane fascinovat. Ať je Paroubková nebo Talmanová. Ať si spolužačky necílevědomě těhotní kdy chtějí…

  od olser v Srp 29, 2009

 11. Budu neustále opakovat, ctěná paní PePa jistě přesně ví, co dělá. Nejraději by ovšem pravděpodobně viděla svého sexymozka /sexymozek je přece její vynález/ s dítětem, případně dětmi na volebních plakátech. To by byla bomba,že. Tomu bys drahý Břetíku nemohl odolat ani ty se svoji příslovečnou žárlivosti na veškeré těhotné tohoto světa, natož voliči..
  Jinak, kdo se je vítr…
  http://www.ateo.cz/f/images/k/killbill.jpg

  od wbgarden v Srp 29, 2009

 12. Vážený pane Olšer,
  ano, přiznávám veřejně, že nikoho z Paroubkových nemusím. A ptáte se proč? Už tím jak sami sebe prezentují na veřejnosti či v médiích. Raději už nečtu skoro žádné noviny, jelikož jsem pak zhnusena. Podle všeho jste nejspíš příznivec p. Paroubkové /aspoň mám ten pocit/ a nepříznivec p. Talmanové. Tento Váš blog byl o p. Paroubkové, tak proč bych měla psát o p. Talmanové či Topolánkové. Až o nich budete psát, jistě ráda budu reagovat.
  Svůj názor nezměním a jak si kdo zařídí život tj, sezdá se či zůstane s milenkou atd. je pouze každého osobní věc. Já mám svůj život a ten si žiji ať se mi líbí nebo ne, záleží vždy na mě. Nechápu, co je chlapského na tom, opustit po mnoha letech manželku a oženit se s mladou cílevědomou ženou. Chápu, že se jistě chtěl možná vyrovnat p. Topolánkovi a ukázat že on je „ten chlap s gulama“ a vzal si Petru za manželku. Ze strany bývalé manželky /jakékoliv/ to nebývá fér, pokud tam nejsou dlouholeté neshody. To však je, jak jsem psala, každého věc.
  Paroubkovi si sami tuto mediální kampaň zvolili. To, že někdo reaguje jinak než by se jim líbilo i s tím museli počítat. Říká se „za vším hledej ženu“, ale v tomto případě spíše „za vším hledej Paroubka“. Média si na nich zkrátka našli dobrý terč a bohužel část viny za to může vystupování p. Paroubka. Myslím si, že i p. Topolánek toho není ušetřen. Záleží jaké kdo hledá články a kde.

  od Martina v Srp 29, 2009

 13. Už jsem to tady někde psal; je mi ukradené, co je její muž, podstatné pro mě je, že nadevše jsem fascinován těhotnými ženami, nejen proto, že bych žárlil, že nejsou těhotné se mnou, ale proto, že jim příroda dala ten úžasný a bezkonkurenční dar zrodit nový život. Kdyby nebylo těhotných žen, nebyli bychom, Jeníku, ani my dva. K oplození stovky žen stačí jeden chlap, ale rodit neumí. A o tom to je…

  od olser v Srp 29, 2009

 14. Drahý Břetíku, říkají ti ještě pojmy jabka a hrušky vůbec něco.., a co takhle matematické hrátky s tímto ovocem. O všelikém míchání raději nemluvím…

  od wbgarden v Srp 29, 2009

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *