Další krok zpět pro Evropu a velký skok vpřed pro islám…?

22. Srpen, 2009 – 7:29

Desetitisíce berlínských diváků na atletickém stadionu ve středu žaslo. Bylo to zřejmě vůbec poprvé, co se mezi běžkyněmi MS v atletice 2009 objevila muslimská závodnice, zahalená v bílém šátku hidžábu a červených kalhotách. Tak se představila v rozběhu na 200 metrů atletka z Bahrainu Rakia al-Cassra.

Obsadila v rozběhu čtvrté místo a dál nepostoupila, i když její čas byl slušný. Pokud by neběžela v šátku a dlouhých kamaších až ke kotníkům, možná by se Alláhovi zavděčila i postupem do dalšího kola.

Zavděčit se patrně mínila i německé televize, jelikož z taktu a v duchu islámského práva šaríja ani jednou tuto atraktivní dívku nepojala detailně do záběru, aby jí zřejmě neukradla duši a nepřivovala na sebe fatwu…

Pan Coubertin by měl radost; Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Rozuměl by si s Prorokem i Alláhem. Muslimka tak naplnila zásady Koránu i šaríje a Pierre tak dokonale svojí olympijskou Chartou nahrál islámu..

„Sport není žádnou luxusní zábavou, činností pro pár zámožných jedinců ani formou, jak pomocí svalů kompenzovat duševní práci. Dává každému muži, ženě či dítěti příležitost ke zdokonalení, nehledě na jejich profesi či místo ve světě… Provozování sportu je lidským právem. Každý jednotlivec musí mít možnost provozovat sport podle svých potřeb.“

Muslim může z muslimské ženy vidět pouze její tvář, ruce jen po zápěstí a nohy pouze po kotníky. Žena je na tom podstatně líp; může vidět na svém vyvoleném nohy od kolen dolů a vše od pasu nahoru.

A pokud se poté stanou snoubenci, mohou spolu odejít na odlehlé místo pouze v doprovodu „muhrama“, tedy strážce počestnosti, obvykle příbuzného ze snoubenčiny rodiny.

Islámská právní rada v saúdskoarabské Mekce nedávno dokonce zakázala využívat texty koránu jako znělky v mobilních telefonech. Při zapínání mobilu by mohl být posvátný text nevhodně přerušován, nebo by zněl na nepatřičných místech.

Co kdyby verše z mobilu zazněly ve chvíli nejintimnějších sexuálních hrátek, nebo třeba při vykonávání tělesné potřeby či těsně před vykonáním sebevražedného útoku…?

Je správná tato židovsko-křesťanská tolerance, vstřícnost a multikulturní mírotvůrství, když islamisté si dál vedou svou a nedají si pokoj, dokud jejich víra v Aláha nezlikviduje všechny bezvěrce světa…? To už by se asi Pierre Coubertinovi moc nezamlouvalo.

Rovnněž Evropa nadále směřuje k islámskému právu šaríja: některé plavecké bazény ve Velké Británii požadují po nemuslimech, aby se oblékali jako muslimové. Mělo by se tak zabránilo tomu, že se muslimové budou cítit uraženi, a to dokonce i během odděleného plavání mužů a žen.

Muslimky mohou plavat ve speciálním obleku, něco mezi neoprenem a kombinézou. Na hlavě opět pokrývka, nahrazující tradiční hidžáb. Oblečení se anglicky říká „burkinis“ podle proslulé burky. Jen s tím rozdílem, že přes burku nelze vidět ani oči, skryté za podivnou mřížkou…

Po povolení arabských šátků ve školách jsme opět u bezohledného islámského vydírání evropských tradicí. Oni neustoupí ani krok, ale Evropané musejí dělat, co jim na očích uvidí. A vděk? Každý tento náš ústupek je oslavován muslimy jako jejich další vítězství nad nevěřícími psy a posun k roku 2050, kdy bude Evropa nejmíň z poloviny muslimská…

Obsadili Hyde Park. Sedí v trávě, konzumují hranolky s kuřetem z KFC a vydrží tak v siestě po dobu svých pěti denních modliteb. Muži v galábiích, ženy většinou v černých róbách až na paty, s úzkým průzorem pro své oči. Vytlačili rodilé Londýňany z jejich oblíbeného místa relaxace…

God save the Europe and the Civilization!

Reklama:
 1. 4 reakce na “Další krok zpět pro Evropu a velký skok vpřed pro islám…?”

 2. Proč by měl Bůh chránit Evropu???Ta je křesťanská a Bible praví:….miluj i svého nepřítele….nastav mu i svoji druhou tvář…a tak by se dalo pokračovat.Takže ti mírumilovní křesťané na to jednou dojedou..Nechci propagovat násilí,ale vše má své meze.
  V současnosti se křesťanství v islámských zemích nesmí šířit,ale v Evropě má islám dveře dokořán-viz stavění mešit i u nás-pro tu minoritu muslimskou.Je zajímavé,jakou aversí trpí lidé vůči Svědkům Jehovovým,ale musulmani jim tolik nevadí.Stačí si přečíst diskuzi o Gaze v lednu.Takže :kdo chce kam,pomožme mu tam.Evropě do islámského ráje a potom třeba pochopí..

  od hugous.z.lipek v Srp 22, 2009

 3. to hugous.z.lipek : A kdyz muslimove porazi „ty krestany“ tak co vy? Pujdete po muslimech bez krestanu? a vyhrajete? Muslimove lidem vadi. Hlavne po tom, co se server idnes stal centrem muslimske propagandy a kazdy den tam vychazi aspon 3-5 blogu od ceskych konvertitek o tom, jak je ten islam cool a jak jsou cesky, moravsky a slovensky muzi ve srovnani s muslimy hrozni.

  od moravak.z.praglu v Pro 5, 2010

 4. Nevím,co čekáte za odpověď.Nepropaguji zde žádný islám.Je to můj názor jednotlivce a pokud ho nebude mít stejný víc lidí,aby se zabránilo islamizaci Evropy,jiného nezbývá než se dočkat jak píši.

  od hugous.z.lipek v Pro 5, 2010

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay fans

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *