Proti nechráněnému sexu? Pozdě bycha honit, Mirku…

5. Srpen, 2009 – 18:22

Jednou jsem psal reportáž v podniku Vulkán v Hrádku nad Nisou. Byl tenkrát monopolním vyrobcem prezervativů a já se měl možnost seznámit, jak se z pryže a jiných komponent tvoří pánská ochrana proti oplození partnerky či před nákazou od partnera.

Byla jiná doba, na bilboardy nebyly peníze, ani na milionové dovolené na jachtách zpřízněných byznysmenů a lobbistů. Ovšem čas je velký léčitel. Ještě lepší než Herbalife a jiné „letadlové“ medikamenty zaručeně z bylin. Bohužel, znám jen jeden – nápoj z dvaatřiceti bylinek zvaný fernet.

Pokud se však nechcete nakazit jinou stranou, nebo velkou stranou či milenkou nestrannou, použijte prezervativ ODS. Její modrý pták zbělel a obklopuje ho velké modré srdce. Jde o volební logo, které bude strana umísťovat na billboardy, internetové bannery, ale údajně i na balíčky kondomů.

Také budou jistě dodávány do automatů v nočních podnicích, určitě po nich sáhne i pan Mrština z erotického baru Na Vyhlídce v Náchodě.

A exprezident Václav Havel, čerstvý příznivec ODS, bude mít určitě radost alespoň ze srdíčka, které bylo v rudé zase jeho logem. Jen aby si to voliči nevysvětlovali tak, že pravda a láska něco chytla… nějaký virus…

Mirek Topolánek asi pozdě bycha honí, když si zřejmě uvědomil, že v Berlusconiho vile měl patrně nechráněný sex… a ty konce. Prý ale proto, že žádný tak veliký kondom na něho nebyl právě po ruce…

Proč si nevzpomněl jeho poradce Dalík na svůj další skvělý předvolební nápad ještě před jejich společnou dovolenou, na níž se mnozí nakazili ne cizí stranou, ale jak psal Ladislav Mňačko, pocitem, ako chutí moc… politickým zbohatlíkům…?

Reklama:
 1. 4 reakce na “Proti nechráněnému sexu? Pozdě bycha honit, Mirku…”

 2. Drahý Břetislave, věc je celá, má-li začátek střed a konec, to už se vědělo.., teda někteří to věděli, už před více než dvěmatisícovkama let.
  No ale od vulkánprezervativů z hrádku, přes letadlový marketink, václava prvního veškrnu z hrádečku, srdíčka a pravdolásku, virusy, hrací automaty, bývalého premiéra velkou pružinu, zbohatlíků všeliké poradce a chuti po moči, to na pětadvaceti řádcích zvládne opravdu jenom některý…Čest tvojí památce. Jinak byť zdravé, laďo…
  Veselé krizování…

  od wbgarden v Srp 5, 2009

 3. Milý Jeníku, už tolik nechlastej, nebo spadneš ze stromu…

  od olser v Srp 6, 2009

 4. Pravda , pravda šamane z největších, čaroději. Jak ty to děláš, že vše vidíš. Vskutku dal jsem pár nahnědlých bylin do hrdélka. Pochopitelně na tvoji počest. Ale marné, co se týče konzumace, jsem furt vzdálen mistrům na hony.., tedy spíš na světelné hony…

  od wbgarden v Srp 6, 2009

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fans

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *