Berlusconiho „rozptýlení pro císaře“ a šťabajzna „bello Topolanek“

25. Červenec, 2009 – 8:56

Italský kontroverzní premiér Sivio Berlusconi se ani s blížícím se osmým křížkem nemíní smířit se stářím a pro horkokrevné jižany potupnou impotencí. Vyvádí jako satyriasis, tedy hypersexuální muž, jenž nemůže být bez sexu, jako kolegyně nymfomanky. Jeho manželka, dvaapadesátiletá Veronica Lavriová, proto v těchto dnech požádala o rozvod a má v tom prsty i Mirek Topolánek.

Když se italský premiér Berlusconi, druhý nejbohatší muž v Itálii, jehož majetek je odhadován na 6,5 miliardy USD, nedávno ztratil z dohledu veřejnosti, jen málokdo tušil, že tento špagetový třiasedmdesátiletý seladon a playboy se vydal po stopách svého již zesnulého kolegy Brežněva pro elixír mládí, nikoliv však za vědmou do Gruzie.

Silvio je zkrátka „in“ a proto vyhledal odborníky. Potvrdil to věhlasný plastický chirurg a rodinný přítel profesor Angelo Villa. Tvrdil, že lifting, napnutí kůže, udělal premiérovi on sám. Operace prý trvala skoro hodinu a při lokální anestézii Villa napnul Berlusconimu kůži na tvářích, aby mu zmizely pytle pod očima.

Ostatní mu „dovyžehlili“ obličej a „nastříleli“ nové vlasy, jimž navíc dali sytě tmavou barvu. Pak se na veřejnosti objevil omlazený Silvio, usměvavý, opálený a plný sil, prostě nový a lepší. A aby dokázal, že je mladý nejen vizuálně, ale i fyzicky, začal se ohlížet po mladičkých dívkách.

Ty si zval k sobě do jedné ze svých vilových haciend, kde spolu s dalšími politiky „diskutovali evropské unijní problémy“. Uvítal mj. také předsedu ODS, senátora, premiéra, dnes již mimo funkci, předsedu Rady Evropy, rovněž zbaveného svéprávnosti, takže mu zbyl pouze titul italská „velká sexy myš“….

Teď si však shrňme, bude to sice delší pokec, co napsali v posledním roce moji kolegové žurnalisté ve všech možných i nemožných médiích. V „četce“ jsme vždy dali dohromady fakta, doplnili je o komentář a říkali tomu „komentované zpravodajství“…

Nic není nemožné, řekli si paparazzi a vzali si na mušku svých objektivů Berlusconiho vilu i nahé hosty, které největší španělský kastilský deník El País otiskl na pěti snímcích. Fotograf Antonello Zappadu při honu na politické persony sice nastřádal na 400 fotografií, z nichž ale většinu v rámci svobody slova a obrazu nechal italský premiér policií zabavit.

Mirek sice napřed upejpavě zapíral, že nějaké takové fotky vůbec existují, aby vzápětí šel s pravdou ven. Dělal zkroušeného, ale bylo jasné, že je na svůj „nástroj“, údajně fotomontáž, patřičně hrdý. A jeho družka Talmanová ho hájila před socialistkou Borůvkovou slovy…

„Fotografie Mirka Topolánka otištěná v listu španělských socialistů El País je samozřejmě fotomontáž. Ujišťuji vás, Aleno Borůvková, že o tom vím rozhodně více, než vy,“ napsala Talmanová, ale na jejím místě bych si nebyl tak jistý s její prioritní znalostí nahého těla svého milence….

Topolánek odletěl na Sardínii do Berlusconiho vily v květnu loňského roku. Spolu s ním tam tehdy cestovala premiérova přítelkyně a místopředsedkyně sněmovny za ODS Lucie Talmanová, jejich syn Nicolas (co se v mládí naučíš…) a asi desetičlenná skupina známých. Mezi nimi nechyběl Topolánkův přítel lobbista Marek Dalík a tehdejší ministr dopravy Aleš Řebíček.

Vzpomínáte? V Itálii se mohl bulvár potrhat. Všechny titulky psaly: Topolánek a „topolone“. V italštině „topo“ znamená myš, „topolona“ je velká sexy myš. Tedy v češtině něco jako extrémně přitažlivá dívka – neboli „kočka“, lze volně přeložit také jako „šťabajzna“. V parafrázi se ale místo „bella topolona“ objevuje výraz „bello Topolanek“.

Je to zvláštní „protiparoubkovská“ ofenzíva. Zatímco se Topolánek projevil jako zcela nemorální politik v roli českého premiéra, ať to byla fotomontáž nebo ne, byť prý byl na dovolené, ale byl tam, kde se to jen lehkými dívčinami hemžilo a orgiemi zavánělo. Nikdo ho za to nepokáral, že dělá Česku ostudu, nesebral mu kladné body, naopak z něho všichni dělali nadsamce a to asi v agnostickém státě zabírá.

Jiří Paroubek se ale vydá místo na Sardínii do Moskvy, aby možná hloupě, ale přesto jednal s Putinem, aniž by hrdinsky souložil v jeho posteli v Berlusconiho vile, jako zřejmě jeho politický sok Mirek. Za to se však Jiřímu dostane nařčení z vlastizrady a donašečství cizí mocnosti. (Jo, kdyby to byla CIA, MI6 či FBI…)

Holt, objektivita muší bejt, i kdyby v kapitalismu se znárodněnou tváří na chleba nebylo. Paradoxně mnohde ani není. Desítky milionů nezaměstnaných, bezdomovců a dvě miliardy obyvatel planety na úrovní chudoby…

Berlusconiho strana Forza Italie se přeměnila v Lid svobody a navíc vyslala do Evropského parlamentu několik žen, jež byly vybrány podle „estetických“ kritérií svého sexappelu. V eurovolbách tak uspěla chráněnka italského navzdory četným plastickým zákrokům vypelichaného kohouta Silvia Berlusconiho a bývalá účastnice Miss Itálie, osmadvacetiletá Barbara Materaová. Své cíle v evropské politice představila v italském listu Corriere della Sera. „V mém srdci byly vždy dvě věci. Víra v otce Pia a sen stát se tanečnicí… Vím, co zmůžu udělat,“ řekla Materaová s tím, že „politiku miluje“.

Berlusconiho manželka skupinku krásek kandidujících za Berlusconiho stranu ve volbách nazvala „rozptýlením pro císaře“, k němuž přibyla i známá prostitutka D´Addariová.

Ta předala nahrávky z mobilního telefonu, pořízené vloni, policii poté, co ji detektivové stejně jako další „escort girls“ začali vyšetřovat. Uvedla, že za Berlusconim jela dvakrát a že za své služby dostala pokaždé 2 000 eur.

„Také se půjdu osprchovat… počkáš na mě ve velké posteli, když skončíš první?“ táže se Berlusconi. D´Addariová mu odpovídá otázkou: „Velká postel… myslíš tu Putinovu?“ „Ano, tu,“ odvětí Berlusconi. Žena se raduje: „To je milé… ta má záclonky.“

Podle D´Addariové Berlusconi zmíněnou postel skutečně dostal od svého přítele, ještě ruského premiéra Vladimira Putina. Možná se o ní Jiřímu Paroubkovi zmínil…

Musím se opět pochlubit, nickové mě nařknou z machrování; AC Milán je skvělé fotbalové mužstvo, patřící Berlusconimu. A jelikož v něm hraje super obránce i můj synovec Marek, jehož máma, sestřenice mé ženy, nám svědčila před 37 roky na svatbě, mám též rád italského premiéra, že je tak hodný na moji příbuzenskou krev.

A s Mirďou Topolánkem jsme spolu sedávali u jednoho baru v Polském domě během novinářských plesů, navíc jsme oba z Valašska, on ze Vsetína, já o sedm kilásků dál – z Hovězí.

Takže věřím, že všechno to, co jste až do této chvíle četli v tomto blogu, jsou jen výmysly novinářů, co by si měli vzít raději dovolenou. Já totiž na dovolené jsem. Ne sice na Sardinii ve vile pana Berlusconiho, ale u kámoše na chatě v Beskydech, kde jsou ženského pohlaví jen lišky, co tady dávají dobrou noc…

Ke všemu mám zamluvenou letenku do Milána. Potřebuji si nastřelit pár vousů, udělat si lipocupci, a co se silikony, z lasky darované od nejmenované celebrity na jedno použití, také něco vymyslím…

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *