Okurková sezona, sex a byrokracie „molochu“ zvaného EU…

6. Červenec, 2009 – 7:42

Říkal mi kamarád s bujnou fantazií, co má na vše svoji teorii pokusů a chyb a co s ním vedu řadu let spory o tom, na co je nám NATO a k čemu máme mít paskvil zvaný Lisabonská smlouva, tak tento šílený člověk se zapřísahal, že už ví, proč EU právě zrušila zákaz prodeje pokřivených a malých okurek.

Snad mi to útlocitné dámy a pokrytečtí pánové prominou, ale podle jeho ztřeštěné teorie mají šéfové EU tolik vyčerpávající práce, že jim nezbývá čas na sex, a proto se jejich manželky, milenky a milenci občas musejí ukojit sami.

Kamarád to musí vědět, jelikož je gynekolog a můj literární lékařský konzultant (mj. mého románu „Krev pod obojí“ z jeruzalémské nemocnice Hadassah), co tvrdí, že dvě třetiny žen při koitu orgamus pouze předstírají a že jedině klitorální stimulace jim může dopomoci k vrcholu.

A jelikož je dnes prý módní návrat ke všemu přírodnímu, odhazují vibrátory typu Robertek a používají ve chvílích největšího roztoužení bezchybně rovné a objemné okurky nebo mrkve, muži pro posílení erekce převážně česnek a celer.

(A řekl mi hádanku: Co je to? Funí to a vzdychá v koutě a létají z toho třísky? Masturbující Pinokio…)

Přítel dále hlásá, že nejvíc nervových zakončení je na klitorisu, skoro deset tisíc, tedy na jeho vyčnívajícím konci, z celkové většinou skryté délky asi dvaceti centimetrú, zatímco na penisu jich jsou necelé čtyři tisíce.

(A má pravdu; dal mi to přečíst v relevantních lékařských scriptech.)

Zřejmě údajně proto se Brusel rozhodl minulý týden v rámci své „okurkové sezony“, že upustí od striktních tržních standardů pro 26 druhů produktů, mezi nimiž jsou zcela zbavené omezení hlavně okurky, mrkev, česnek a celer.

Okurky mohly mít vychýlení při délce deseti centimetrů maximálně jeden centimetr z osy. Musely mít také „typickou barvu okurek“. Naštěstí jsou tyto nesmysly už zrušeny…

To by pak eurokomisaři mohli též chtít přikázat třeba výrobcům, aby loštické tvarůžky nesmrděly, plzeňské dvanáctistupňové pivo neopíjelo a jihočeské máslo nemastilo.

Dnes už se s přítelem nepřeme, na co je NATO a k čemu je EU a její neustále přizpůsobovaná smlouva, to už jsme dávno nechali koňovi, co má větší hlavu.

A jestli vy kroutíte tou svojí nad infantilností mého přítele, tak proč vám nevadí „moloch“ zvaný Evropská unie, jejíž rozpočet by pokryl bilionové dluhy USA v době současné krize, a když na administrativu EU, resp. pro 40 tisíc jejích zaměstnanců, je vyčleněno skoro osm miliard eur…

No, nekup to i s předpisově rovnou okurkou…

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *