Kdo koho ohrožuje násilným převzetím moci?

15. Červen, 2009 – 7:46

Zaregistroval jsem na dálku jednoho zavilého antikomunistického fanatika. Neznám ho osobně, ani po tom netoužím, stačí, když si přečtu jeho blogy plné nánávisti, blbostí a arogance. A hlavně když z nich trčí jak sláma z bot absolutní neznalost problému. Prostě žvásty postrádající jakoukoli erudici.

Prý policajti v Lidicích dělali, že nevidí mladé komunisty, jak mávali sovětskými vlajkami, portrétem Che Guevary a vlajkou zakázaného KSM. Kdyby prý hajlovali, to by viděli, jak by je policisté rozprášili.

A to by snad bylo špatně? Hajlování v sobě nese i primitivní posedlost plynovými komorami a střílením do zátylků. Který z těch levicových mlaďochů, jichž mi je líto, že zabředli v anachronismu svého politického přesvědčení, by byl schopný do někoho vrazit dranžírák, rozbít mu hlavu klackem nebo hodit zápalnou láhev na dům s romskou holčičkou?

Kdy napíše zmíněný pisálek zdůvodnění, proč byl soudem zakázán Komunistický svaz mládeže a ne Dělnická strana, prokazatelně spojená s neonacistickou činností…?

Když policie tvrdě zasahuje zákonnými donucovacími prostředky proti zhuleným technošílencům, kteří házejí po policistech dlažební kostky a molotovovy koktejly, tak se zpívají písně: Už zase bijí naše děti.

Když hlouček utopickou ideologií deformovaných troubů hrdě nese vlajku se srpem a kladivem, je to prostě trestný čin a do basy s nimi. Když se neonacisté ohání baseballovou pálkou a boxery či mačetami, je to svoboda shromažďování a projevu a soud jim povolí pochod na počest narození Hitlera.

Jsem zvědavý, koho by se bloger – mešuge bál víc, kdyby šel temným parkem; jestli holých lebek a hajlujících neonacistů, posílajících Židy a cikány do plynu, nebo mladíků, co naivně hlásají, že chtějí znárodnit všecky privátní firmy?

Tak to je to nebezpečí mladých komunistů, že hrozí revolucí a třídním bojem? Kdo koho ale ohrožuje násilným převzetím moci? Kolikrát už komunisté rozpoutali třidní boj a občanskou válku stejných rozměrů, jako třeba US Army a CIA v Koreji, Vietnamu, na Haiti, v Chile nebo na Grenadě, v Panamě, Iráku a Afgánistánu?

Kde všude mají komunisté své armády. Také ve sto padesáti zemích světa jako USA, aby tam jako pevně rozkročení mariňáci dělali pořádek s hordami zločinců a hlídali svobodu a demokracii pro irácký i jiný lid? Kdyby zůstali Rusové v Afgánistánu, nemusely být dnes tisíce Talibanem zabitých Američanů, protože by odrodilé mudžahedíny zlikvidovali už ruští vojáci…

Jakto že kdysi USA nenáviděný libyjský terorista Kadáfi se dnes už zase objímá s americkou ministryni zahraničí. Jak máme rozumět takové konformnosti Spojených států? Že by americký vynález zvaný pragmatismus…?

A jmenujte mi všechny ty americké komunisty, kteří, ač mimo zákon, právě znárodňují jednu privátní banku za druhou a cpou biliony dolarů z peněz daňových poplatníků do soukromých firem, aby uchránili před bankroty i největší US automobilky v čele s GM.

To už nejsou pouhé proklamace několika pubertálních mladíků ze zakázaného Komunistické svazu mládeže, ale faktický třídní boj, kdy na jedné straně stojí soukromí miliardáři a proti nim přes 50 milionů nezaměstnaných.

Kdy o tom onen pseudobloger napíše nějakou karmovou bombu?

A že komunisté myslí jenom na znárodňování? Já naopak vidím nejlidnatější komunistickou Čínu, nevím jestli je to dobře nebo ne, jak horempádem privatizuje v duchu závěrů svého sjezdu KSČ, tedy Komunistické strany Číny.

Že sovětská vlajka je stejný symbol jako hákový kříž? Copak pod vlajkou se srpem a kladivem (mj. toto nářadí má ve státním znaku také Rakousko), nepadly ve válce s nacismem miliony rudoarmějců a jen v Československu jich přišlo o život na 150 tisíc ?

Za symbolem hákového kříže se skrývá jenom nezměrná hrůza holocaustu a smrt desítek milionů lidí, za symbolem srpu a kladiva je sice možné vidět i miliony mrtvých za diktátora Stalina, ale hlavně fakt, že ruští vojáci porazili fašismus za nepředstavitelných obětí.

A za to by měla být veřejná prezentace tohoto jejich krví zbroceného znaku trestným činem…? Trochu soudnosti, vážení pseudoblogeři. Máte mozek zatemněný patologickou záští a melete páté přes deváté, jak říká skvělá česká floskule. A k tomu ještě bez ladu a skladu…

A pokud by se měla rušit KSČM, tak napřed by měli odejít (bez děkování) do ústavního léčení blogeři s Tancem sv. Víta, jemuž říkáme u nás na Valašsku jednoduše psotník.

Reklama:
 1. 4 reakce na “Kdo koho ohrožuje násilným převzetím moci?”

 2. Nemohu si pomoci,ale nějak mi připadá,že bagatelizujete ty statisíce lidí z gulagů,ty miliony mrtvých hladem na Ukrajině za vlády Stalina,a ve jménu komunismu snad i ty zavražděné z Postoloprt.Já zastávám jediné:fašismus i komunismus s jejích ideologiemi jsou stejné a nerozdílné SVINSTVO!A tak pokud bude zakázaná Dělnická strana,má stejně být zakázaná i KSČM.Bez rozdílu!Na vymývání mozků mladým toho tady zbývá ještě hafo!!

  od hugous.z.lipek v Čer 15, 2009

 3. Samozřejmě, že nic nebagatelizuju, to víte sama až moc dobře. Vy fakt nevidíte rozdíl mezi těmi neškodnými poberťáky KSM a hulváty s basebalovými pálkami z Národní strany? Copak je to žvanění neškodných komunistických mlaďochů o znárodnění smysluplné, když dnes nejvíc znárodňují USA za biliony z peněz daňových poplatníků a nejvíc privatizuje komunistická Čína…? Byl jsem čtyřikrát ve Vietnamu a žádný gulag se nemůže rovnat s napalmem a agent orange a 12 miliony tun bomb. Následky kobercových náletů musíte vidět na vlastní oči..

  od olser v Čer 15, 2009

 4. Nezlobte se,ale já opravdu,ale opravdu házím do jednoho pytle puberťáky z KSČM a z Národní strany.Nebudu přepočítávat,kteří z nich nadělají větší škodu a bordel.A stejně tak svinstvo dělali Rusáci jako Američané.A ještě dělají.Takže ten rozdíl opravdu NEVIDÍM!

  od hugous.z.lipek v Čer 15, 2009

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *