Jan Kraus biomasovým vrahem a hrobníkem Strany zelených…?

10. Červen, 2009 – 21:30

Na úvod jedno z ponurých celospolečenských rozvrstvení – vrazi jsou masoví a hrobníci biomasoví. Tato slovní hříčka vznikla na základě docela vlídného vyzvání: Uvolněte se, prosím.

Ve svém pořadu stejného názvu na to pravidelně upozorňuje Jan Kraus, proto má také největší sledovanost na ČT1 i jinde. A ta se mu ještě víc zvedla po jeho dialogu s Kateřinou Pajerovou-Jacques na téma život v zeleném, aneb biomasa pokaždé jinak.

Nebudu tento pořad, jež rázem vstoupil do zlatého fondu České televize, dále komentovat. Ten šokující případ analfabetistické amnézie každý zná pozpátku, proběhl též na internetu, kde ho zhlédly miliony nadšených diváků.

Ano, je to ta kouzelná čtvrthodinka, kdy byla Kateřina Jacques, zvaná Katuška Jau Jau, hostem zmíněného pořadu. Věděla sice, kolik miliard si díky SZ Česko vydělalo na veksláckém prodeji tzv. emisních povolenek, resp. za to, že sice my nečoudíme do ovzduší a můžeme proto prodat povolenku jiným, aby oni mohli čoudit naopak dvakrát tolik.

Takže Zeměkoule na tom bude úplně stejně, co se množství vypouštěných exhalátů do atmosféry týká, zato Češi budou mít za to biokotle, v nichž se bude topit výhradně biomasou.

A pak to přišlo; nevěděla, nevěděla a nevěděla říct banální poučku a vysvětlit, co to vlastně ta biomasa je a jak vypadá jako palivo. Marně se Jan Kraus ptal pořád dokola, co mám naložit do toho biokotle? Jak vypadá biomasa, co to je…?

A tím se zrodil počátek konce Strany zelených a moderátor talk show Jan Kraus se vmžiku stal jejím hrobníkem. Aniž to tušil, když měl před časem za hosta jednoho z prvních akademicky vzdělaných českých hrobníků, že půjde ta brzy v jeho stopách.

Znám voliče. Už jednou se tak nad Kateřinou slitovali, když předvedla srdceryvné ječení při policejní šťouchané a národ si řekl: Už zase bijí naše děti a hrrr, dal chudince Katušce víc hlasů, než jejímu milenci Bursíkovi.

Tentokrát už ale nenalítli na výmluvy Jacques, že měla výpadek paměti, protože byla nervózní, jelikož Krasu byl velmi dotěrný. Ještě, že netvrdila, že ji zhypnotizoval nebo uhranul, ten rošťák, který se jen chtěl dozvědět, co má naložit na svoji lopatku, pokud chce topit biomasou v biokotli od Bursíka.

Ať si blogeři dělají sáhodlouhé rozbory špatné politické stategie a taktiky SZ v čele s Martinem Bursíkem. Voličstvo je ale svéprávná bio – masa, jež nesnáší, když si z něho někdo dělá permanentně blbce…

A proto se Jan Kraus stal hrobníkem SZ a zároveň hlavním kandidátem na ropáka, což je cena za největší prohřešek proti ekologii.

I když by to mělo být vlastně naopak; měl by mu být udělen antiropák za očistu českého životního protředí od jejího největšího škůdce…

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *