Rasisté jsou jen marní zoufalci, aneb Smrticí porodnost EU…?

29. Květen, 2009 – 11:13

Co si budeme nalhávat; za pár desítek roků budou zkrátka nás, hrdé nadlidi-bělochy ukazovat jen v rezervacích, jako dnes Kanaďané indiány. Už ani v Česku nebude platit: Nic než národ, ani Tato země není pro barevný…Pokud by nebyla pro barevný, vážení neonacisté a skinheadi mi prominou, tak by prostě nebyla vůbec. Víc bělochů totiž umírá, než kolik se jich rodí. Jen v EU je momentálně průměrná porodnost bělošských maminek 1,3 dítěte na rodinu.

Podle průzkumu by to však muselo být minimálně 2,11, pod toto číslo nás čeká vymření národa. Žádná kultura na světě nepřežila, pokud neměla porodnost nad 1,9 dítěte na rodinu.

Prostě závěr, s nímž se už nedá nic udělat, je to nezvratitelný fakt, že za pár roků přestane Evropa v dnešní podobě existovat, přestože paradoxně se její počet obyvatel zvyšuje.

Za vším nehledeje ženu, ale islámskou imigraci, jež od roku 1990 tvoří asi 90 procent veškerého evropského přistěhovalectví. Zatím to nejvíc pociťuje Francie.  Za necelých čtyřicet roků by měla být Francie islámskou zemí…

Stejný osud čeká i Velkou Británii, kde už je přes tisíc mešit, některé přestavěné z kostelů, v Nizozemsku bude mít islám většinu už za patnáct roků a ještě dřív bude ruskou armádu tvořit z téměř poloviny muslimové. Jen Německo prý vydrží s přechodem na islám až do roku 2050…

Libyjský vůdce Muhamar Kadáfi v roce 2008 prohlásil:

„Proč umírat za islám? Nepotřebujeme už teroristy ani sebevražedné atentátníky. Přes 50 milonů muslimů v Evropě ji sami změní za pár desítek roků na islámský kontinent…“

Za 20 roků má být v Evropě počet muslimů více než 104 miliony, plus další stovky milionů černochů, Romů a Asiatů. Narodní fotbalové týmy Francie či Anglie mají ve svých řadách už dnes značné množství černých a barevných hráčů…

Optimisté se proto už údajně učí anglicky, pesimisté rusky a bělochům nezbývá než si začít opakovat slovička z arabštiny…

 

Reklama:
 1. 3 reakce na “Rasisté jsou jen marní zoufalci, aneb Smrticí porodnost EU…?”

 2. Zdravím, pane Olšere!
  1/ Vše je záležitost časového měřátka, kterým na Evropu koukneme. Pokud zvolíme např. 4000 let, není v Evropě autochtonního národa snad s teoretickou vyjímkou obyvatel Baleár.
  Všechno jsou imigranti včetně nás.
  2/ Islám je náboženství, ale jde spíše o národy a jejich vývojovou úroveň.
  Tedy primitivní černí muslimové ze Sahelu či mafiánská albánská svoloč je samozřejmě nebezpečím pro každý stát, ale Malajci jsou pilní a jejich životní úroveň je vyšší než naše.
  3/ Je nutno rozlišit muslimy a Araby. Arabové dle typologie mají sklon ke stádnímu chování a k častým prvkům fanatismu. Ostatní muslimové snad mimo ruských jsou zdvořilí, obřadně fintiví a důležitostí prosáklí (asi jako naše šlechta kol Bílé hory), čestní a většinou přtelští.
  Sám jsem pracoval pro Iráčany – nekradli, dodržovali dohody i bez psané formy, náboženstvím v soukromí pohrdali považujíce ho za pouhý projev národního sebevymezení a hlavně v soukromí chlastali.
  4/ Staré Rakousko vládlo různým pronárodům včetně muslimů a nikdy si v Hofburgu nedávali navzájem na kokos. Totéž je v Turecku, kde po staletí žije spousta Židů naprosto spokojeně.
  5/ Po vzoru U.S.A. lze začlenit všechny imigranty do společnosti, ale stejně vládnou WASP a ke skutečné moci si nikoho cizího nepustí.
  Taxe mějte!

  od Ataman Jermak v Kvě 31, 2009

 3. Děkuji za vyčerpávající reakci…

  od olser v Kvě 31, 2009

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *