Zaznamenali jsme skutečný text Bursíkova klipu s kohoutem…

23. Květen, 2009 – 14:41

Důvodů, proč si Martin Bursík troufá ve svých předvolebních klipech na kohouta, může být víc. To, že mu familiérně říká Václave, je pochopitelné – kdo přenáší žabičky přes vozovky, má prostě ke zvířátkům vřelý vztah.

Navíc v tom může být také Freudovský komplex, který prožívá Bursík, závidící kohoutům jejich reprodukční schopnosti. Inu, kdo nemá samčí sílu, má pochopitelně mindrák, s nímž zřejmě nepomůže ani milá Katuška.

Kdoví, co se vlastně skrývalo za tím zkratem s biomasou. Třeba sexuální nedodělanost a z ní vyplývající stres a frustrace. To vše zřejmě vyvrcholilo další volebním klipem, v němž prezidenta Klause opět představuje kohout, jemuž reálný Bursík domlouvá.

„Václave, tady končí legrace,“ mluví něžně a hladí ho. „Celá Evropa čeká, co uděláš. A ty ignoruješ vůli Poslanecké sněmovny, Senátu, ale hlavně většiny lidí. Tak podepiš a přestaň škodit Český republice i Evropě,“ odříkává Bursík, zatímco šéf zelených poslanců a první z jejich průserářů Přemysl Rabas významně brousí sekeru. „On je úplně tuhej,“ říká předseda a sekeru odmítá.

Patrně ještě neví vše o věčné kohoutí erekci a potřebuje poradit. Proto utracení odkládá a ve skutečnosti šeptá:

„Václave, tady končí legrace, celá slepičí lisabonská kvokárna je už na place a čeká, kdy začneš s inseminací. A ty ignoruješ základní přírodní pudy, že evropské slepice teď neví kam a kudy! Přestaň škodit unijní drůbeži, kdo za ní se svým semenem dnes poběží…?“

Škoda, že na zeleném statku není další z členů zelené partaje, který se vyznamenal dvojnásobným členstvím v KSČ i svým odborářským lobbováním v někdejším Federálním socialistickém parlamentu.

To by se pak rudý opeřenec mohl právem cítit i jako hlavní celebrita zelenorudého splečenství. Jedni jsou nahoře huj a uvnitř fuj, jiní nahoře brčáloví, uvnitř sytě rudí…

Jenom, aby se brzy neobjevil volební klip, v němž hladí Brusíka se sekerou na krku šéf agentury, počítající volební preference veřejného mínění, jichž má SZ tak málo, že to nevyjde nejen na vstup do Sněmovny, natož na nové lukrativní vládní koryto.

Jak se na Hrad s kohoutem volá, tak se z něho do podhradí ozývá: Jak je ti, Bursíku…? Špatně, Katuško, musíš se dostat za europoslankyni, jinak nám budou nadávat do zelených sviní…!

Promiň, moment, už nejsem druhej, už jsem úplně tuhej…

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *