Tak už máme, co jsme chtěli – nový totalitní diktát…?

9. Květen, 2009 – 13:12

Napřed se zcela „demokraticky“ spolupředseda Zelených v Evropském parlamentu Daniel Cohn-Bendit, francouzský europoslanec a někdejší proláknutý levicový radikál postaral o politické násilí na hlavu českého státu a ODS v čele s Topolánkem (jeho ctihodnost Tupolánek – uražená ješitnost) mu tleskala.

Jsou to paranoidní psychopati, co mají reflex Pavlovova psa; vždycky, když se k nim donese jméno českého prezdenta Klause, hned se naježí a začnou plivat hrubé urážky.

Skandální aféry jsou zvláště pro Cohna-Bendita denním chlebem. Vlastně jde o jeho podivné pižma, které rád, kdykoli a kdekoli ze sebe vyždímá. Má už několik označených patníků po celé Evropě. A jelikož smrdí, většinou se od něho lidé odklánějí a místo zacpávání nosu si ale jen ťukají na hlavu.

“Vaše názory na ni (Lisabonskou smlouvu) mě nezajímají, chci vědět, co uděláte, až ji schválí česká sněmovna a Senát. Budete respektovat demokratickou vůli zástupců lidu? Budete to muset podepsat,” řekl tento hradní vetřelec ultimativně a drze.

Připomeňme si onu „hradní scénu“…

“Jak se můžete scházet s člověkem, o němž není jasné, kdo ho platí? (Měl na mysli setkání Klause s šéfem strany Libertas Declanem Ganleyem.) Ve vaší funkci se s ním nemáte co scházet. Je to muž, jehož finance pocházejí z problematických zdrojů a chce je nyní použít na financování své volební kampaně do EP,” útočili političtí rowdies na Klausovo irské setkání s tamním eurodisidentem.

“Já bych se vás nedovolil ptát, z čeho jsou financovány aktivity zelených. Pokud vám jde o racionální diskusi v té půlhodině, kterou na jednání máme, dejte, pane předsedo, prosím, slovo dalšímu,” řekl prezident.
Předseda Evropského parlamentu a šéf delegace Hans-Gert Pöttering však Klausovi nevyhověl.

“Ne, my máme času dost. Můj kolega bude pokračovat, protože každý z poslanců se vás bude ptát, na co bude chtít,” řekl.

Na to reagoval Klaus: “To je neuvěřitelné, něco takového jsem ještě nezažil.”

“Protože jste tady ještě neměl mě,” opáčil Cohn-Bendit.

Prostě opět exces politického rowdies, jemuž by slušelo, kdyby si domluvil s ostatními sobě rovnými, aby ssi naplánovali setkání na nějaké louce, kde by si vzájemně rozmlátili svá ústa i něco navíc.

V minulých dnech se opět nechal slyšet:

„Vše bude záležet na finančních možnostech českého euroskeptického prezidenta Václava Klause, protože pro to, aby byl znám výsledek, je třeba vědět, kolik členů českého Senátu je schopen koupit,“ citovala AFP slova franouzského anarchisty.

„V Česku jsou věci vždy v pohybu. Najednou člověk vidí, že někdo, kdo je v jisté politické skupině, hlasuje jiným způsobem (než jeho kolegové) a o několik let později si všimneme, že má krásný dům…“ nechal se slyšet Daniel Cohn-Bendit.

Takže už máme, co jsme chtěli – nový totalitní diktát. Prostě jsme se dostali z louže pod okap. Je dobře, že v EU neztrácíme suverenitu a že nikdo za zahraničí nepřikazuje prezidentovi, co má a co nemá podepsat. Jako třeba v Mnichově.

Asi proto, že Václav Klaus neměl v hradní pokladničce dost peněz na podplácení senátorů, Lisabonská smlouva byla schválena. Aniž by se francouzský anarchista omluvil za své urážky.

Francouzský Le Figaro zdůraznil, že Topolánek k protlačení smlouvy použil zastrašovací metody, když varoval před další ostudou ČR na evropském fóru a návratem do ruské sféry vlivu. „Využil stejný recept jako francouzští zastánci (evropské) ústavy v roce 2005 – předpověděl potopu v případě záporného hlasování,“ napsal deník.

A ostatní evropští „lisabonisté“ se přidali. Je to prostě jejich byznys, není možné je za to odsuzovat. EU vydělává biliony eur a její zaměstnanci si mnou ruce, jak se jim konta plní. Prostě evropské „letadlo“…

Jen Irové, kteří v lidovém hlasování Lisabonskou smlouvu zavrhli, oceňují, že k podpisu Klaus zatím nepřikročí. Šéf strany Libertas Declan Ganley řekl: „Libertas je potěšena, že prezident Klaus naznačil, že bude pevně stát vedle obyvatel Irska a neratifikuje (smlouvu) bez jejich souhlasu…“
Říkají jim euroskeptici. Proč? Protože nechtějí druhou totalitu se sídlem v Bruselu…?

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *